Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

BENÁTKY

Itálie, Benátky

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 18.4. - 21.4.2019
Délka: 4 dny (Čtvrtek - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Plzeň, Praha, Rokycany
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 3 890

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 3 890

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 166 934 908

 • Název zájezdu:

  BENÁTKY

 • Popis zájezdu:

  Město na ostrovech a mořské laguně – město plné architektonických skvostů a památek. Během dvou dnů si prohlédnete hlavní pamětihodnosti a zajímavosti města, které okouzluje své návštěvníky po dlouhá staletí. Poznáte nejen pamětihodnosti, ale budete mít čas i na procházky jedinečným labyrintem uliček nebo se vydat lodí na některé benátské ostrovy.

 • Cena zahrnuje:

  Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění”, pojištění CK proti úpadku.

 • 1.den

  Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 18.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit po trase po dohodě s CK.) Přejezd Německem a Rakouskem do Itálie.

 • 2.den

  Ráno příjezd do BENÁTEK – města vystavěného na laguně tvořené bezpočtem kanálů překlenutých mosty, s domy omývanými mořem, s ulicemi provoněnými mořskou solí, s bohatou historií a úžasnou atmosférou. Benátky jsou pro svou malebnost nazývány také Královnou Jadranu, která popletla hlavu snad všem svým návštěvníkům. Přivábily je elegantní gondoly s prozpěvujícím lodivodem, přilákaly je elegantní mosty, které spojují 118 ostrůvků, na nichž se rozprostírá město i se svými vzácnými pamětihodnostmi – bazilika sv. Marka s jedinečnou výzdobou a mozaikami, Dóžecí palác, kampanila, most Rialto, tržnice Rialto s exotickou faunou moře, kostel Santa Maria Gloriosa dei Frari se slavnými Tizianovými obrazy, paláce, galerie, malebná zákoutí… Pojďte s námi procházet i proplouvat městem na laguně. Nechte se jím očarovat a unášet se jeho atmosférou. A využijte také možnosti výletu na ostrov San Giogio Maggiore, odkud můžete z věže kostela sv. Jiří pozorovat město z ptačí perspektivy. Můžete zakusit romantickou plavbu gondolou a být hýčkáni zpěvem a voláním gondoliéra. Večer odjezd na ubytování do hotelu v oblasti Benátek. Večeře v hotelu a nocleh.

 • 3.den

  Po snídani odjezd zpět na dokončení prohlídky BENÁTEK. Plavba lodí z Punta Sabioni benátskou lagunou se zastávkami a prohlídkou ostrovů BURANO a MURANO. Půvabný ostrov Burano s mnoha barevnými domy a atmosférou staré rybářské vesnice je proslulý výrobou krajky. Ostrov Murano se proslavil výrobou skla v oblasti Benátska. Historie výroby skla a rozvoje místních skláren je vysvětlena v místním muzeu, jež představuje jedno z největších lákadel regionu. Oba ostrovy dýchají klidnou, pohodovou atmosférou „malých Benátek“, kde jsou také kanály, mosty a mořské zálivy. Odpoledne návrat do historických Benátek s volným programem. Lze jej využít k prohlídce muzeí a galerií (např. galerie Academie). V podvečer odjezd z Benátek. Noční průjezd Rakouskem.

 • 4.den

  Návrat zpět do ČR v časných ranních hodinách.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Branislav Gregorec - Ck Inter Zbiroh, IČ: 45397465

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Akce

 • Cestovní pojištění zdarma

  V ceně zájezdu je již zahrnuto cestovní pojištění. Neváhejte si zaslat nezávaznou objednávku, náš prodejce Vás bude kontaktovat a sdělí Vám bližší informace.

Oblast a mapa: Benátky, Itálie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

BENÁTKY, Itálie, Benátky

Číslo termínu: 166 934 908
Termín zájezdu: 18.4. - 21.4.2019 (4 dny)
Doprava: Autobus
Strava Polopenze
Celková cena za osobu od: 3 890

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
3 890 × = 0

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 19.03.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622