Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

ADVENT V JIŽNÍM TYROLSKU

Itálie

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale tento zájezd je již kompletně vyprodán a nemáme pro vás žádný volný termín. Zkuste si, prosím, vybrat jiný zájezd.

Vyberu si jiný zájezd

Termín zájezdu: 6.12. - 9.12.2018
Délka: 3 dny / 3 noci
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Abertamy, Adamov, Adršpach
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Adventní

Konečná cena za osobu od: 3 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 128 565 437

 • Název zájezdu:

  ADVENT V JIŽNÍM TYROLSKU Na vánoční trhy pod vrcholky italských Dolomit do 5 měst

 • Popis zájezdu:

  Užijete si předvánoční atmosféru v prosluněném Jižním Tyrolsku a zažijete staré dventní tradice v pěti největších městech této oblasti. Každé město peče vlastní perníky s motivem městských symbolů. V Bolzanu mají anděla, Meran má zvon, Brixen ovce, Sterzing věž a Bruneck se chlubí hvězdou. Zdejší vánoční trhy s pestrou nabídkou produktů a kulinářských specialit patří k nejhezčím a nejromantičtějším na světě. Zvláštní atmosféru navíc dodává jejich poloha mezi horami.

 • Cena zahrnuje:

  Dopravu zajezdovym autokarem s klimatizaci a minibarem, průvodce, 2x ubytovani v hotelu s polopenzí, kompletní "Cestovní pojištění", pojištění CK proti úpadku.

 • 1.den:

  Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha ( cca 23,00 hod.) – Beroun – Rokycany – Plzeň. Přejezd přes Německo a Rakousko do Itálie.

 • 2.den:

  V dopoledních hodinách příjezd do Itálského města BRUNECK - jedno z nejstarších jihotyrolských měst a centrum pustertalského údolí. Krátká procházka malebným centrem městečka pod stejnojmenným hradem. Historický střed města je plný stánků se sladkostmi, svařákem, ozdobami a suvenýry. Návštěva překrásného adventního trhu v BRIXENU. Jako symbolický strážce klidu a míru stojí impozantní budova katedrály na náměstí, kde probíhají vánoční trhy, které nabízí mnoho originálních tipů na dárky. Jistě si vzpomenete i na K. H. Borovského, který sem byl poslán do vyhnanství. Možnost návštěvy biskupského paláce Hofburgu, kde jsou vystaveny ručně vyráběné jesličky. Odjezd na ubytování do hotelu, večeře a nocleh.

 • 3.den:

  Snídaně. Návštěva slavného lázeňského města MERANA obklopeném prstencem třítisícovek. Prohlídka středověkého jádra města a lázeňské promenády. Zdejší vánoční trhy jsou plné ručně zhotovených uměleckých předmětů, místního cukroví a osobité vánoční atmosféry. Odpoledne největší adventní trh v Itálii - v hlavním městě Jižního Tyrolska BOLZANU. Město v údolí řeky Adiže bylo odedávna křižovatkou obchodních cest. Půvabné centrum s řadou významných středověkých památek a s trojicí gotických chrámů. Na vánoční svátky zde pečou žitný chléb s rozinkami, fíky a sušeným ovocem, kterému se říká Zelten. Osvětlené uličky, podloubí a náměstí středověkého města dodávají oslavám vánoc nezapomenutelnou atmosféru. Adekvátní kulisu dokresluje majestátní pohoří Rosengarten/Catinaccio. Návrat do hotelu, večeře.

 • 4.den:

  Snídaně. Odjezd na návštěvu tradičního vánočního trhu, který se koná na Hlavním náměstí romantického VIPITENA (německy Sterzing). Znakem tohoto jihotyrolského dokonale zachovalého středověké městečka s malebnými uličkami je 46 metrů vysoká věž Zwölferturm z roku 1486. Poslední možnost vychutnat si lahodnou italskou kávu před odjezdem domů. Návrat do ČR.

Pořádající CK: Branislav Gregorec - Ck Inter Zbiroh, IČ: 45397465

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622