Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Home Moderne

Francie, Paříž, Paříž

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 16.5. - 19.5.2019
Délka: 4 dny / 3 noci
Doprava: Letecky
Odletová místa: Praha
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Eurovíkendy
Původní cena: 16 755 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 15 344

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 15 344 16 755 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 186 059 202

 • Destinace

  Paříž je hlavní město Francie. Protéká jí řeka Seina ve směru od východu k západu, kde se u města Le Havre vlévá do Atlantského oceánu. Paříž je nejpopulárnější turistickou destinací na světě, s více než 30 miliony zahraničních návštěvníků ročně. Samotná Paříž má kolem dvou miliónů obyvatel, pařížská aglomerace pak celkem deset miliónu, přibližně tedy stejně jako celá Česká republika a je rozdělena do dvaceti městských obvodů. Nadmořská výška je poměrně nízká, pohybuje se od 30 m. n. m. (na nábřežích Seiny) do 130 m. n. m. (Montmartre, jediný kopec v blízkosti Paříže). Rozloha Paříže (bez aglomerace) činí přibližně 100 km2.

 • Popis Ubytování

  Poloha hotelu: Home Moderne hotel se nachází poblíž Porte de Versailles a parku des Expositions, hned za hotelem se nachází park Georges Brassens. V okolí hotelu se nachází stanice metra Porte de Vanves and Plaisance (linka 13) a Convention (linka 12), zastávky autobusu 62, 88, 89, 95 (autobusem č. 95 se dostanete do Muzea Louvre) a zastávka tramvaje č. 3. Letiště Charles de Gaulle Airport je vzdáleno asi 60 min a letiště Orly asi 45 min. Eiffelova věž a čtvrť Champs-Élysées jsou vzdálené asi 30 min metrem, katedrála Notre Dame a Vítězný oblouk asi 40 min metrem.

  Zařízení hotelu: Recepce, výtah, snídaňová místnost, terasa.

  Pokoje: Celková kapacita hotelu je 62 nekuřáckých pokojů. K vybavení patří:WiFi, klimatizace, telefon, radio, TV, trezor, souprava na přípravu kávy a čaje, koupelna.

 • Stravování

  Hotel má snídaňovou místnost s terasou.

 • Okolí

  Při návštěvě Paříže, by jste určitě neměli opomenout prohlídnout si významné památky jako katedrálu Notre-Dame, bývalou věznici z doby Francouzské revoluce Conciergerie s nádhernou gotickou kaplí Sainte Chapelle v areálu dnešního Justičního paláce. Další významnou památkou je jistě Louvre, který patří k největším muzeím na světě. Sídlí v palácovém komplexu Palais du Louvre, bývalém sídle francouzských králů. Dominantou čtvrti Opera je sídlo pařížské opery (Opéra national de Paris). Významnou stavbou je také kostel La Madeleine, vybudovaný Napoleonem jako ohromná stavba vzhledu antických chrámů.

  Champs-Elysées: Čtvrť pojmenovaná podle široké třídy Avenue des Champs-Élysées, proslulá především Vítězným obloukem. Nacházejí se zde také Elysejský palác (Palais de l'Elysée), sídlo francouzského prezidenta, či výstavní pavilony Grand Palais a Petit Palais, postavené u příležitosti Světové výstavy v roce 1900.

  Eiffelova věž byla postavena při příležitosti Mezinárodní výstavy v roce 1889, která se konala právě v Paříži. Je nejvýznamnějším dílem svého architekta Gustava Eiffela. V době svého vzniku byla nejvyšší stavbou na světě. Celkově měří 320 metrů (v závislosti na venkovní teplotě se její výška mění zhruba o 15 cm) a váží přibližně 7 000 tun. Její nátěr se obnovuje každých sedm let a říká se, že se vždy spotřebuje 50 tun barvy. Eiffelova věž stojí na čtyřech pilířích s betonovými základy a je rozdělená do tří pater. Až do druhého se dá vyjít pěšky (nebo samozřejmě můžete jet výtahem) , do třetího patra pak výtahem jet musíte. První poschodí je výšce 57 m, druhé o 58 m výše a třetí je 274 m vysoko. V prvním i druhém patře jsou restaurace, v zimě si dokonce můžete v prvním patře zabruslit na umělém ledu. Pokud máte štěstí na velmi dobrou viditelnost (a to se kvůli příliš znečištěnému ovzduší nestává příliš často), ze třetího poschodí se Vám naskytne až 70 km daleký rozhled. Úplně nejvyšší místo na rozhledně patří meteorologické stanici, na vrcholku je umístěna televizní anténa (od roku 1957) a radiový vysílač. Poslední patro dnes slouží i k letecké navigaci.

 • Program

  Seina a Eiffelovka
  Kombinujte plavbu po řece Seine s čerstvou pizzou na břehu řeky u Eiffelovy věžeHlavní body - hodinová plavba - čerstvě upečená pizza a nápoj Doba trváníSeine Cruise 1 hodinu.Mimo sezónu (říjen až březen) - od 11:15 do 21:00. Každých 45 minut Hlavní sezóna (duben až září) - od 10:30 do 21:30. Každých 30 minut Ostatní Pizza - kdykoli mezi 11:00 a 22:00. Typ poukázky: TištěnéTištěný poukaz nutný míst s sebouVýchozí bod:Port de Suffren - 75007 - Paříž - FRNejbližší dopravní zastávky jsou "Bir Hakeim" (linka 6) a "Champ de Mars Tour Eiffel" (RER C). Ujistěte se, že dorazíte na místo setkání nejméně 20 minut před začátkem turné.Stravování končí 10 minut před odjezdem.Koncový bod: Stejný jako výchozí bod Cena na osobu od: 720Kč Plavba po Seině

  Objevte nejvíce symbolické památky v Paříži, a to na palubě lodi s velkými okny. Budete doprovázeni průvodcem v Aj po celou plavbu, kde se můžete dozvědět něco více o historii a architektuře hlavního města.Hlavní body - Plavba po Seině v srdci Paříže - Výjimečné pohledy na mosty a památky hlavního města - Unikátní komentáře anglicky a francouzsky mluvícího průvodcePrvním orientačním bodem, který můžete obdivovat nedlouho po zvednutí kotvy, je muzeum Louvre. Jeho stavba byla zahájena v roce 1204 a dokončena až do roku 1858, kterou můžete vidět z rozdílů ve stylu. Původně to byl královský hrad předtím, než se stalo muzeem v roce 1793, a stal se pozoruhodně jedním z nejkrásnějších muzeí na světě. O něco později se nachází Place de la Concorde, místo popravy Ludvíka XVI. A jeho manželky Marie Antoinette během francouzské revoluce. V centru stejného náměstí stojí Luxorský obelisk, který byl přivezán z Egypta v roce 1836. Poté budete plavat pod Pont Alexandre III, nejvíce ozdobným a elegantním mostem v Paříži. Má jeden oblouk o šířce 110 a má ve svém středu reprezentaci paží Petrohradu a dvě Nymfy symbolizující řeku Nevu. Jen pár metrů odtud je skvělý symbol hlavního města, Eiffelova věž, kterou vytvořil inženýr Gustave Eiffel pro univerzální výstava z roku 1889. Věž je 320,75 metrů vysoká, váží 6400 tun a je považována za technologické mistrovské dílo. Během plavby budete mít možnost pozorovat z jedinečné perspektivy Musée d'Orsay, v níž sídlí nádherné impresionistické malby velkých umělců, jako jsou Renoir a Monet. Pohled na katedrálu Notre-Dame, skvělý příklad gotického umění, bohatě zdobený krásnými sochami a chrličemi. Než skončí vaše cesta, projdete přes Pont-Neuf (nový most), který je i přes své jméno nejstarším stáním most v Paříži. Dokončeno za vlády Henry IV. V roce 1606, byl první most v hlavním městě vybudován kameny.Výchozí bod:Port de Suffren 75007 PARIS - Paříž - FRUjistěte se, že dorazíte na místo setkání nejméně 15 minut před začátkem turné.Koncový bod: Stejný jako výchozí bod PlánDatum zahájení 10:30 - 22:00 Doba trvání: 1 hodCena od: 340KčVečeře v Moulin Rouge s transferem od / do hotelu
  Pokud jste v Paříži pak si nenechte ujít proslavený kabaret Moulin Rouge, nejslavnější noční klubu na světě.Hlavní body- Noc vašich snů v nejslavnějším kabaretu na světě - jedinečné prostředí pro večeři- Dvě gurmánské menu, ze kterých si můžete vybratNenechte si ujít speciální večer v Moulin Rouge, slavném pařížském kabaretu, který se nachází v okrese Pigalle v červeném světle, na úpatí Montmartru. Otevřením dveří v roce 1889 v době La Belle Époque se The Moulin Rouge stalo kontextem společenské transformace, která by šla dolů do historie a byla po mnoho let místem zvoleným různorodou veřejností, aby si užívala své riskující kabaretní show, hry a dokonce i filmy !Legenda o Moulin Rouge byla v průběhu let zfalšována a sloužila jako inspirace pro renomované umělce jako jsou Toulouse Lautrec a Renoir. Posaďte se a vychutnejte si dokonalou show francouzského kankánu, jak si vychutnáte vynikající gurmánskou večeři v slavnostní atmosféře. Sledujte, jak 100 umělců přináší přehlídku slizu, a divit se na 60 tanečníků z celého světa, když rozsvítí jeviště se skoro 1000 pernatými, křišťálově zbarvenými a kroucenými kostýmy. Určitě zjistíte, proč se toto báječné místo stalo ikonou Paříže. Vyberte si své menu a připravte se na kouzelnou noc. Mistinguett Menu předkrmyTerrina z Montmartru kachní Foie Gras s ovocným chutneynebo Mistinguett King krevety s uzeným kořením, zeleninový koláč a bylinková zálivka Hlavní jídlaKuře bio s dušeným krémem Morel a čerstvými těstovinaminebo pečené plátky z lososa s bílým francouzským máslem, vařenými brambory a baby slivkovými rajčatyDezertyTendresse ovoce lesa s ovocnými mraky a malinovou omáčkounebo tři čokoládové koktejly s křupavými čokoládovými perlami Nabídka Belle EpoquePředkrmy Medailonky z krabů, arorikánská omáčka s estragonem, zelené fazolky a parmezánový salátSkotský losos mírně uzený a marinovaný šťávou z červené řepy podávaný s pestrým malým salátem s balzamikovým dresinkem Terrina z kachních foie-gras z farmy Saint Orense, podávaná s míchanými rajčaty a zázvorovou a citrónovou focacciou s olivovým olejem RivieraHlavní jídlaHovězí svíčková středový maine-anjou, otevřené ravioli s bylinkamiSalát z hovězí svíčkové s pečenými cherry rajčaty pečený s majoránkouRybí filé z mořského masa, se sametovým krabím vývarem, organickýminoky, mořskými plody s mořskou solíDezertyDivoké malinové tiramisu, ochucené ibiškem z Mali Dort Pavlova se sýrem, mix červeného ovoce čokoládové lanýže Typ poukázky: Tištěné UmístěníVýchozí bod: Hotel Koncový bod: hotelPlánDatum zahájení 18:45 - 23:00 Doba trvání: 4 hodinyPožadavkyDámy večerní šaty / kostým, pánové saka a kravatyCena na osobu od: 7.520Kč

 • Upozornění

  Uvedená cena zájezdu je od a obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky. Tento zájezd si můžete objednat s odletem kdykoliv, na jakkoliv dlouhou dobu pobytu.

  Ubytování v hotelu je možné zařídit i s vlastní dopravou. Zvýhodněné ceny za transfery z letiště na hotel a zpět na letiště v odjezdu na vyžádání.

  Možnost dokoupení fakultativních výletů
 • Cena zahrnuje

  zpáteční letenku, ubytování se snídaní, letištní taxy a poplatky, příruční zavazadlo na palubu, návrh cesty z letiště na hotel a zpět městskou hromadnou dopravou + všeobecné informace o dopravě ve městě a cenách taxislužby, informace o památkách a kulturních akcích, pojištění CK.

 • Cena nezahrnuje

  transfery z/na letiště, delegáta, průvodce, odbavení zavazadla (za poplatek), pobytovou taxu.

Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky. Tento zájezd si můžete objednat s odletem kdykoliv, na jakkoliv dlouhou dobu pobytu.

Všechny zájezdy jsou garantovány Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 20 °C

Pořádající CK: Invia International, a.s., IČ: 05426677

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Paříž, Francie

Počasí

Roční klima

Vzduch

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  25 °C
  14 °C

 • Pondělí

  25 °C
  15 °C

 • Úterý

  25 °C
  15 °C

 • Středa

  19 °C
  14 °C

Aktuálně

Přes den 25 °C
v noci 15 °C

Podnebí

Základním rysem podnebí Francie je vzrůstající teplota od severu směrem k jihu. S mírnějším podnebím se můžeme shledat hlavně v severních a západních částech, což samozřejmě zahrnuje i hlavní město. Na východě a jihu (zejména v Centrálním masivu) se podnebí více přibližuje kontinentálnímu typu, což znamená nutnost počítat s teplejšími léty a poněkud chladnějšími zimami, což ale pro lyžaře nepředstavuje žádný problém. Ale pozor, vyplatí se dát na rady meteorologů a především v zimě neriskovat sněhové vánice, které mohou být i nebezpečné. Pokud si tedy hodláte ve Francii zalyžovat, vždy se vyplatí zjistit si dopředu, jaké vyhlídky na počasí vás čekají. A konečně oblasti na jihu bychom mohli označit jako subtropické, pro něž jsou charakteristické mírné deštivé zimy a suchá, horká léta, která jsou pro přímořskou turistiku jako stvořená. Typickým úkazem v zimě je chladný prudký vítr z hor, nazývaný mistrát.

Největší úhrn srážek spadne na území Francie během zimních a jarních měsíců, hlavně v období od ledna do dubna. Naopak na nejsušší počasí narazíme na podzim, zejména v srpnu a září.
Počasí v Paříži by se dalo po všech stránkách nazvat jako vyhovující. Málokdy se setkáme s opravdovými vedry, v zimě je sníh v hlavním městě spíše raritou a také jaro přichází pomalu, uvolněně, téměř až v dubnu. Průměrné teploty v Paříži jsou v zimě přibližně 3,6 °C a v červnu 19,3 °C. Nejteplejšími měsíci jsou pochopitelně červenec a srpen.

Rozhodně je nutné se zmínit, že klima se mění podle jednotlivých regionů, kde je ovlivňováno mnoha faktory, jako vzdálenost od moře, nadmořská výška, typ porostu atd. Pokud se rozhodujete, ve které francouzské destinaci strávit vaši dovolenou, doporučuje se z hlediska počasí spíše Bretaň, kde je šance na příjemně slunné počasí nejvyšší. Teploty ovšem nemusí být zas až tak vysoké jako například na Azurovém pobřeží.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Home Moderne, Francie, Paříž, Paříž

Číslo termínu: 186 059 202
Termín zájezdu: 16.5. - 19.5.2019 (4 dny / 3 noci)
Doprava: Letecky
Strava Snídaně

Cestující

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Informace o cestujících

V případě tohoto zájezdu je nutné vyplnit povinně označená pole *- bez těchto údajů nelze provést rezervaci letenek.

Jméno a příjmení zadejte přesně dle cestovního dokladu
1. dospělý
2. dospělý
3. dospělý
4. dospělý
5. dospělý
6. dospělý
7. dospělý
8. dospělý
9. dospělý
10. dospělý
1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě
6. dítě
7. dítě
8. dítě
9. dítě
10. dítě

Kalkulace ceny zájezdu

Praha
Dospělý Cena Celkem
15 344 × = 0
Dvoulůžkový pokoj
Pojištění Cena Celkem
700 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
550 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622

Hledáme specialistu jen pro vás.

Za chvíli se s vámi spojí přímo náš specialista.

Okamžitě zavoláme zpět.