Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Silvestrovská pohodová Paříž

Francie, Paříž

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 29.12.2018 - 2.1.2019
Délka: 5 dní (Sobota - Středa)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Břeclav, Brno, Hodonín, Humpolec, Hustopeče, Jihlava, Plzeň, Pohořelice, Praha,... další
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací
Původní cena: 4 450 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 3 950

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 3 950 4 450 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 149 176 550

 • Silvestrovská pohodová Paříž

  Tento zájezd do Paříže je ve znamení vítání nového roku v Paříži na místě, kde nejen Pařížané, ale i turisté z celého světa obvykle tráví silvestrovskou noc. Určená místa v Paříži (u Eiffelovy věže, Montmartr, Champs Elysées aj.) se mění v místo veselí a bouřlivých oslav nového roku. Navíc je u tohoto zájezdu poskytována možnost vlastní volby programu díky umístnění hotelu v dosahu metra.

 • 1. den 29. 12.:

  - odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 12.10, Brno 13.20, Jihlava 14.40, Praha 16.40, Plzeň 18.30), noční tranzit přes Rozvadov, Saarbrücken, Reims do Paříže.

 • 2. den 30. 12.:

  - do Paříže přijedeme v ranních hodinách (okolo 7.30). Začneme okružní jízdou v Paříži. Sportovní stadion v Bercy, Notre Dame, Louvre, nám. Concorde, Champs Elysées, místo, kde zahynula princezna Diana a samozřejmě mosty přes Seinu. Přivítáme se s Eiffelovkou a v její blízkosti vystoupíme. Pohledem shora můžeme začít s prohlídkou Paříže r. 2018. Následovat bude pěší prohlídka po trase: Martova pole - vojenské muzeum – mur pour paix – Invalidovna - hrobka císaře Napoleona. Odpoledne se metrem přesuneme do čtvrti La Defénce. Poznáme Paříž budoucnosti, Paříž třetího tisíciletí. Poznáme čtvrt mrakodrapů obchodních firem, ale čas zbude také na návštěvu obchodního střediska a na nákupy. To bude základní náplní prvního dne. Určitě zbude čas na posezení v kavárně nebo na chvíle vlastního programu. Navečer se metrem přesuneme na místo ubytování v hotelu Formule 1 (v dosahu metra, na území čtvrti Montmartru). Zde nás bude čekat autobus s našimi zavazadly a my se ubytujeme. Večerní program si zvolí každý sám. Někdo po náročném dnu půjde spát, někdo nakoupí v blízkém supermarketu a možná někdo obětuje 30 min chůze, aby se podíval na podvečerní Montmartr.

 • 3. den 31. 12.:

  - si zvolíme program každý sám. Kdo chce, může se připojit k základnímu programu. Ten začne návštěvou nejrozlehlejšího muzea světa a jednoho z pojmů Paříže - Louvru. Nebudeme spěchat, ale přesto doporučujeme, abyste u každého exponátu nezůstávali stát déle než 10 vteřin. Samozřejmě tato rada je žert. Z Louvru nás autobus doveze do dalšího skvostu a tím je bezesporu Versailles, sídlo franc. králů. Versailles, to je nejen zámek, ale také fr. a angl.park, Malý a Velký Trianon. Po prohlídce zahrad (vzhledem k předpokládanému enormnímu počtu návštěvníků v tyto dny, nelze předpokládat, že by zbyl čas na návštěvu interiéru), se v odpoledních hodinách (cca 16.00) autobusem přesuneme zpět na hotel, abychom si odpočinuli před večerními oslavami. Kde strávíte Silvestr? To bude opravdu jen a jen vaše volba. Obvykle se vybírá místo oslav mezi centrem města - Champs Ellyseés, Eiffelovou věží nebo Montmartrem. K zahození nejsou ani oslavy v Latinské čtvrti. Po skončení oslav se každý může přesunout na místo ubytování metrem, taxikem nebo pěšky (z Montmartru).

 • 4. den 1. 1.:

  -- opět bude na každém, jak den stráví. Kdo bude chtít, může se s průvodcem vydat na nejvyšší místo Paříže- Montmartr a chrám Sacre Coeur. Náměstí umělců, dům J. Maraise, Moulin Rouge, Place Pigalle. Novoroční káva v kavárně a v těchto místech může být dobrým začátkem v novém roce. Poté se metrem přesuneme na nábřeží Sieny. Čeká nás panoramatická plavba po Seině na lodích, z nichž si prohlédneme dominantní budovy kolem řeky. Podívaná z hladiny Seiny je nejen úchvatná, ale v pohodě si zopakujeme, co jsme viděli. Závěr pobytu v Paříži bude patřit skutečně krásné okružní jízdě v centru Paříže. Třídou Champs Elysée se dostaneme k prezidentskému paláci. Pokračovat budeme kolem amerického velvyslanectví k chrámu Madelein, k dalším skvostu – Opeře. Dále projedeme přes náměstí Vendom, jež bude svou vážností a vznešeností připomínat odcházející rok. Přes ulici Rivoli a náměstí Concorde se dostaneme k Seině. Kolem nábřeží pojedeme směrem k radnici a opustíme Paříž. Jestli plavba na lodičkách byla pověstná třešnička na dortu potom závěrečná jízda je již jen šlehačkou na závěr.

 • 5. den 2. 1.:

  - ráno se zastavíme v Německu v termálních lázních v Ambergu, kde strávíme velmi příjemný čas po cestě plné dojmů. Příjezd do ČR (Plzeň 12.30, Praha 14.00, Jihlava 15.40, Brno 17.00, Znojmo 18.00).

 • Cena zahrnuje.:

  - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby profesionálního průvodce - 2x ubytování v třílůžkových pokojích hotelu F1 v blízkosti metra (dvoulůžkový pokoj za příplatek 690,- Kč/os. příplatek za jednolůžkový pokoj 2 200,- Kč/os.). Příplatek za ubytování v hotelu IBIS s vlastním sociálním zařízením na pokoji 490,- Kč/os/dvě noci. - 1x ranní občerstvení v autobusu - pojištění CK pro případ úpadku

 • Cena nezahrnuje.:

  - povinný příplatek za pobytovou taxu 180,- Kč/os. - povinný příplatek za vjezd do Paříže 280,- Kč/os. - pojištění léčebných výloh 200,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 250,-/os., projížďka lodí po Seině cca 6 EUR, Eiffelova věž cca 5 EUR (2. patro pěšky, 15,50 EUR výtahem 3. patro), Louvre cca 15 EUR, Invalidovna cca 11 EUR, 8 EUR na případnou jízdu metrem, lázně Amberg cca 4 EURA. - snídaně na hotelu F1 155,-/os., 1 snídaně - snídaně na hotelu IBIS 190,-/os., 1 snídaně

 • Poznámka.:

  Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

 • Důležité:

  program je konstruován tak, aby účastník mohl sám strávit program podle svých představ. Průvodce zabezpečuje základní program a pomáhá v orientaci. Tento program lze doporučit těm, kteří zvládají základní orientaci v Paříži. Vzdálenost od nám.Pigale na Montmartru je 30 min pěší schůze a jen několik minut metrem. Ubytování se po zkušenostech jeví řádově kvalitnější než ubytování v penzionech na Montmartru.

 • Nástupní místa::

  Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: ABC-Tours spol. s r.o., IČ: 60701986

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Paříž, Francie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Silvestrovská pohodová Paříž, Francie, Paříž

Číslo termínu: 149 176 550
Termín zájezdu: 29.12.2018 - 2.1.2019 (5 dní)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 3 950

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
3 490 × = 0
ve třílůžkovém pokoji
4 180 × = 0
ve dvoulůžkovém pokoji
5 690 × = 0
Příplatky Cena Celkem
180 × = 0
pobytová taxa
280 × = 0
vjezd do Paříže
310 × = 0
na hotelu F1
380 × = 0
na hotelu IBIS
490 × = 0
za sociální zařízení
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622