Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Silvestr v Paříži na otočku

Francie, Paříž

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 30.12.2018 - 1.1.2019
Délka: 3 dny (Neděle - Úterý)
Doprava: Autobus
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 2 030

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 2 030

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 149 176 534

 • Silvestr v Paříži na otočku

  Dlouho jsme uvažovali, zda vypsat tento typ zájezdů. Ale potom se začaly množit požadavky právě na tento typ. Upřímně, vše je o penězích. A v praxi jezdíme do Benátek i na koupání k moři. Proč tedy nenabídnout i Paříž na otočku a navíc na Silvestra. Možná bude vyhovovat těm, kteří chtějí absolvovat první poznání, aby si později vybrali z mnoha jiných zájezdů do Paříže, při nichž poznají Paříž podrobně. Anebo bude zájezd vyhovovat těm, kdo chtějí jen něco koupit, něco vyřídit a neztrácet čas. A hlavně poznat Paříž na Silvestra lze jen jednou za rok. Přes handicap zájezdu (čas) je program sestaven tak, abychom to hlavní poznali a zažili.

 • 1.den:

  - odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 12.10, Brno 13.00, Jihlava 14.15, Praha 16.20, Plzeň 17.40), noční tranzit přes Rozvadov, Saarbrücken, Reims do Paříže.

 • 2.den:

  - na ranní probouzecí přestávce před Paříží bude podáváno občerstvení v autobusu. Příjezd do Paříže v dopoledních hodinách. Následuje úvodní prohlídková trasa autobusem. Sportovní stadion v Bercy, Bastila, nám Republiky a zamíříme k Montmartru, Place Pigale, Moulin Rouge a dýchne na nás ranní atmosféra tohoto místa, kterým jen projedeme. Poté pojedeme k divadlu Opera, nám Vendome a přes ulici Rivoli na nám. Concorde. Průjezdem po Champs Elysées k Seině ukončíme krásnou úvodní prohlídku. To vše uvidíme úvodem z autobusu, abychom si pak mnohé z toho později prohlédli při pěší prohlídce města. Autobus nás vysadí v centru města a my poprvé uvidíme dominantu Paříže - Eiffelovu věž. A nyní nám nic nebrání začít s prohlídkou. Poté budeme poznávat další krásná místa Paříže: Martova pole, nábřeží Seiny, Pont Neuf, katedrála Notre Dame, latinská čtvrt, Invalidovna - hrobka císaře Napoleona, centre Pompidu. V podvečer se projdeme po slavnostně nazdobené a na silvestrovskou noc připravené Champs Elysées. Jestli strávíme silvestrovské oslavy na této ulici nebo pod Eiffelovkou nebo na jiném místě, které nám doporučí průvodce-kyně, záleží na každém. Autobus bude zaparkován poblíž Vítězného oblouku, tzn. v místě, odkud je do všech míst v centru nejblíže. Autobus bude od dohodnuté hodiny k dispozici, tak, aby se zde bylo možno ohřát a třeba dát si neustále připravený horký grog, případně jiné občerstvení, zapadající do silvestrovských oslav. V 01.00 hod. ráno se vydáme na cestu zpět. Následuje čas na výjezd z Paříže. Abychom však využili i ten, užijeme si poslední výhledy na postupně rostoucí přístavbu sídlišť. Za Paříží poslední zastávka, kde se můžeme připravit na noční tranzit.

 • 3.den:

  - pak již následuje tranzit územím Německa po trase Saarbrücken – Heilbronn – Norimberk – Rozvadov – Praha – Jihlava – Brno. Příjezd v poledních až odpoledních hodinách podle nástupních míst. (Plzeň 10.30, Praha 12.00, Jihlava 13.50, Brno 15.10, Znojmo 16.00).

 • Cena zahrnuje:

  - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby profesionálního průvodce - 1x ranní občerstvení v busu vč. teplého nápoje - pojištění CK pro případ úpadku

 • Cena nezahrnuje:

  - povinný příplatek za vjezd do Paříže 140,- Kč/os. - pojištění léčebných výloh 120,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 150,-/os. - projížďka lodí po Seině cca 6,70 EURA - Eiffelova věž cca 7 EUR (2. patro pěšky, 17 EUR výtahem 3. patro) - Invalidovna cca 11 EUR - 6 EURA na případnou jízdu metrem

 • Nástupní místa:

  Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

 • Poznámka:

  Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: ABC-Tours spol. s r.o., IČ: 60701986

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Paříž, Francie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Silvestr v Paříži na otočku, Francie, Paříž

Číslo termínu: 149 176 534
Termín zájezdu: 30.12.2018 - 1.1.2019 (3 dny)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 2 030

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
1 890 × = 0
Příplatky Cena Celkem
140 × = 0
vjezd do Paříže
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 30.11.2018

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622