Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Disneyland a kousek Paříže k tomu

Francie, Paříž

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 13.6. - 16.6.2019
Délka: 4 dny (Čtvrtek - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Břeclav, Brno, Hodonín, Humpolec, Hustopeče, Jihlava, Plzeň, Pohořelice, Praha,... další
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací
Původní cena: 3 220 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 2 420

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 2 420 3 220 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 170 926 617

 • Disneyland a kousek Paříže k tomu:

  Největší zábavní park Francie vyhledávají v průběhu roku nejen rodiny s dětmi, ale i manželské páry nebo mladé dvojice. Kdo by se totiž nechtěl vrátit zpátky do světa pohádek a kreslených příběhů? Jednoduše oddychnout si ve světě zcela odlišném. A právě takovýmto světem Disneyland bezpochyby je.

 • 1. den:

  - odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 12.10, Brno 13.00, Jihlava 14.15, Praha 16.20, Plzeň 17.40), noční tranzit přes Rozvadov, Saarbrücken, Reims do Paříže.

 • 2. den:

  - na ranní probouzecí přestávce před Paříží se občerstvíme v autobusu. Příjezd do Paříže v dopoledních hodinách. Následuje úvodní prohlídková trasa autobusem. Sportovní stadion v Bercy, Notre Dame, Louvre, nám. Concorde, Champs Elysées, místo, kde zahynula princezna Diana a samozřejmě mosty přes Seinu. To vše uvidíme úvodem z autobusu, abychom si to osobně později prohlédli při celodenní pěší prohlídce města. Autobus nás vysadí v blízkosti Eiffelovy věže. Zde také začneme s prohlídkou. Poté budeme poznávat další krásná místa Paříže: Martova pole, nábřeží Seiny, Pont Neuf, katedrála Notre Dame, Invalidovna - hrobka císaře Napoleona. V podvečer se pěšky přesuneme do přístavu na lodičky. Panoramatická plavba po Seině na lodích je nejen úchvatná, ale v pohodě si zopakujeme i část toho, co jsme ve dne viděli. Potom nám již zbývá doprava na ubytování. Abychom však využili i tento přejezd, projedeme si okruh, který skutečně stojí za to. Z přístavu naposledy na Champs Élysées, kolem presidentského paláce a chrámu Madalaine k Opeře, nám. Vendome, hotel Rizz, ulice Rivoli a naposledy nám. Svornosti a pak již výjezd kolem Seiny na ubytování v hotelu F1 na předměstí Paříže.

 • 3. den:

  - ráno nebudeme spěchat. Po předchozím náročném dnu se dobře vyspíme. Kolem desáté popojedeme autobusem několik kilometrů na parkoviště před Disneylandem. Zatímco průvodce vyřídí záležitosti se vstupenkami, dáme si kávu nebo jiný horký nápoj v autobuse a pak se octneme v ráji Disneylandu. Čeká nás celý den zábavy. Večer v 19.00 bude celodenní pobyt zakončen průvody a počkáme-li si, stihneme i ohňostroj. Ve večerních hodinách se vydáme na cestu zpět.

 • 4. den::

  - následuje noční tranzit přes Reims do Německa a ranní zastávka na toalety a kávu bude před Ambergem. V dopoledních hodinách se zastavíme v Kuřfiřstských lázních v Ambergu. Jestliže o závěrečné plavbě na lodičkách v Paříži často klienti říkají, že je to pověstná třešnička na dortu, pak o koupání v Ambergu se říká, že to je šlehačka na té třešničce. Kolem poledne se vydáme na poslední úsek cesty na hraniční přechod v Rozvadově. Plzeň příjezd 12.30, Praha 14.00, Jihlava 15.50, Brno 17.10, Znojmo 18,10.

 • Cena nezahrnuje:

  - povinný příplatek za pobytovu taxu 90,- Kč/os. - povinný příplatek za vjezd do Paříže 140,- Kč/os. - pojištění léčebných výloh 160,- Kč/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 200,- Kč/os. - snídaně na hotelu 155,-/os., 1 snídaně - vstupné Disneyland park: dospělí v kolektivu 1 890,- Kč, děti do 12 let 1 760,- Kč - vstupné Disneyland park+Walt Disney Studios park: jednotlé vstupné 2 390,- Kč - projížďka lodí po Seině cca 6 EURA, Eiffelova věž cca 5 EUR (2. patro pěšky, 15,50 EUR výtahem 3. patro), Louvre cca 15 EUR, 8 EUR na případnou jízdu metrem, Invalidovna cca 11 Eur, lázně Amberg cca 4 EURA

 • Cena zahrnuje::

  - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby profesionálního průvodce - 1x ubytování ve třílůžkových pokojích (příplatek za dvoulůžkový pokoj 250,- Kč/os./noc, jednolůžkový pokoj 850,- Kč/os.), příplatek za sociální zařízení na pokoji 200,- Kč/os./noc - 1x ranní občerstvení v busu - pojištění CK proti úpadku

 • Nástupní místa:

  Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Doprava autokarem - odjezdová místa Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

 • Poznámka:::

  Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Všechny zájezdy jsou garantovány Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: ABC-Tours spol. s r.o., IČ: 60701986

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Paříž, Francie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Disneyland a kousek Paříže k tomu, Francie, Paříž

Číslo termínu: 170 926 617
Termín zájezdu: 13.6. - 16.6.2019 (4 dny)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
2 190 × = 0
ve třílůžkovém pokoji
2 440 × = 0
ve dvoulůžkovém pokoji
3 040 × = 0
Příplatky Cena Celkem
90 × = 0
pobytová taxa
140 × = 0
vjezd do Paříže
155 × = 0
snídaně na hotelu (1x kontinentální snídaně)
1 890 × = 0
Vstupné Disneyland/dospělá osoba
2 390 × = 0
Vstupná Disneyland+Waltdisnye studio/dospělá osoba
2 390 × = 0
Vstupná Disneyland+Waltdisney studio/dítě do 11 let
1 760 × = 0
Vstupná Disneyland/dítě do 11 let
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 14.05.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622