Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Adventní Norimberk a Paříž

Francie, Paříž

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 6.12.2018
Délka: 1 den (Čtvrtek)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Břeclav, Brno, Hodonín, Humpolec, Hustopeče, Jihlava, Plzeň, Pohořelice, Praha,... další
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 2 920

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 2 920

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 151 724 402

 • Adventní Norimberk a Paříž - Vánoční dárek pro Vás

  Vánoční dárek pro Vás: Výjimečná příležitost poznat Paříž za bezkonkurenční cenu! Čtyřdenní zájezd umožní poznat v Paříži vše, co dělá Paříž Paříží. Projížďka lodí po Seině, návštěva Louvru, Eiffelovy věže, Invalidovny, Champs Ellysées, nám. Svornosti, Notre Dame a další pro Vás budou po odjetí zájezdu již známé pojmy. Profesionální průvodce Vám k poznání pomůže.

 • 1. den:

  - odjezd v dopoledních hodinách (Znojmo 08.50, Brno 10.00, Jihlava 11.20, Praha 13.20, Plzeň 14.50), tranzit přes Prahu – Plzeň – Amberg do Norimberku. Příjezd do Norimberku okolo 18.00 hod. Zde se zdržíme do 20.00 hod., abychom poznali večerní atmosféru trhů. Z Norimberku se v průběhu noci přesuneme do Paříže, po trase Heilbronn – Saarbrücken – Mety – Reims.

 • 2. den:

  - příjezd do Paříže v ranních hodinách. Díky brzkému příjezdu si můžeme dovolit skutečně velkou okružní jízdu Paříží. Sportovní stadion v Bercy, Notre Dame, Louvre, nám. Concorde, místo, kde zahynula princezna Diana a samozřejmě mosty přes Sienu – Trocadero - Champs Elysées – prezidentský palác - chrám Madeleine - Opera - nám. Vendom - Concorde a invalidovna. To vše uvidíme úvodem z autobusu, abychom si to osobně později prohlédli při celodenní pěší prohlídce města. S prohlídkou začneme v okolí Eiffelovy věže. Poté budeme poznávat další krásná místa Paříže: Martova pole, nábřeží Seiny, Pont du Neuf, katedrála Notre Dame, Latinská čtvrt, Invalidovna, hrobka císaře Napoleona, centre Pompidue, nám. Bastily a další známá místa navštívíme první den pobytu v Paříži. V podvečer nastoupíme do autobusu a den zakončíme vyhlídkovou jízdou po Champs Elysées a s pohledem na La Défence se přesuneme na okružní periferik a ubytování do hotelu Formule 1 na předměstí Paříže.

 • 3. den:

  - po snídani se vydáme na nejvyšší místo Paříže, Montmartre a chrám Sacre Coeur. Náměstí umělců, dům J. Maraise, Moulin Rouge, Place Pigalle, to vše nám na dopoledne stačí. Přes náměstí Vendom, Operu se dostaneme k Louvru. Prohlídce se každý věnuje v doporučeném čase. Někdo stihne i posezení v kavárně v centru Paříže. Následná procházka nás zavede do zahrad Tuilerie, ulicí Rivoli, přes náměstí Svornosti na Champs Elysées, kterou jsme již autobusem jednou projeli. Večer nás čeká panoramatická projížďka po Seině na lodích, které reflektory osvětlují dominantní budovy kolem řeky. Podívaná z hladiny Seiny je nejen úchvatná, ale v pohodě si zopakujeme, co jsme ve dne viděli. Po nábřeží pak opouštíme Paříž. Za Paříží poslední zastávka, kde se můžeme připravit na noční tranzit.

 • 4. den:

  - pak již následuje tranzit územím Německa po trase Saarbrücken – Heilbronn – Norimberk. Ráno se zastavíme v Německu v termálních lázních v Ambergu (několik bazénů, saun, tobogány, divoká řeka a jiné vodní atrakce), kde strávíme velmi příjemný čas po namáhavé cestě. O tomto pobytu mnozí říkají, že pokud lodičky v Paříži jsou tou třešničkou na dortu, tak pobyt v lázních je šlehačka na té třešničce. Odpoledne budeme pokračovat po trase Amberg – Rozvadov – Praha – Jihlava – Brno. Příjezd v odpoledních až večerních hodinách (Plzeň 12.30, Praha 14.00, Jihlava 15.50, Brno 17.10, Znojmo 18.10).

 • Cena zahrnuje:

  - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby profesionálního průvodce - 1x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel F1, dvoulůžkový pokoj za příplatek 250,- Kč za osobu, příplatek za jednolůžkový pokoj 850,- Kč/os./1 noc) - 1x ranní občerstvení v busu - pojištění CK pro případ úpadku

 • Cena nezahrnuje:

  - povinný příplatek za pobytovu taxu 90,- Kč/os. - povinný příplatek za vjezd do Paříže 140,- Kč/os. - pojištění léčebných výloh 160,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 200,-/os. - snídaně na hotelu 155,-/os., 1 snídaně - projížďka lodí po Seině cca 6 EUR - Eiffelova věž cca 5 EUR (2. patro pěšky, 15,50 EUR výtahem 3. patro) - Louvre cca 15 EUR - 8 EUR na případnou jízdu metrem - Invalidovna cca 11 EUR - lázně Amberg cca 4 EURA

 • Poznámka:

  Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

 • Doprava autokarem - odjezdová místa:

  Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Pořádající CK: ABC-Tours spol. s r.o., IČ: 60701986

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Paříž, Francie

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Adventní Norimberk a Paříž, Francie, Paříž

Číslo termínu: 151 724 402
Termín zájezdu: 6.12.2018 (1 den)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 2 920

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
2 690 × = 0
ve třílůžkovém pokoji
2 940 × = 0
ve dvoulůžkovém pokoji
3 540 × = 0
Příplatky Cena Celkem
90 × = 0
pobytová taxa
140 × = 0
vjezd do Paříže
155 × = 0
snídaně na hotelu (1x kontinentální snídaně)
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622