Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

PROVENCE - VŮNĚ LEVANDULE

PROVENCE - VŮNĚ LEVANDULE - FR533-19, Francie

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 1.7. - 7.7.2019
Délka: 7 dní (Pondělí - Neděle)
Doprava: Letecky
Odletová místa: Praha
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Poznávací
Původní cena: 21 990 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 20 490

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Objednat a zaplatit online

Visa Maestro MasterCard Bankovní převod

nebo

Objednat nezávazně

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 20 490 21 990 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 170 785 511

 • Anotace

  Navštivte s námi Provence, právě na konci června a začátkem července, kdy je krajina modrofialová kvetoucí levandulí. Provence - symbol léta, prázdnin, relaxace. Provence, to je sluncem zalitá krajina s platany a cypřiši, provoněná rozmarýnem, tymiánem a modrající se levandulí. Ze zdejší krajiny čerpali inspiraci věhlasní umělci a spisovatelé, jako Van Gogh, Picasso, Scott Fitzgerald či Pagnol. Původní ligurské osídlení vystřídaly civilizace Keltů, Řeků a Římanů, po nichž tu zůstala vzácná architektonická díla. Zamilujte si Provence s námi!
  Orange - Arles - St. Rémy-de-Provence - Les Baux de-Provence - Avignon - Pont du Gard - Nîmes - NP Camargue - Aigues-Mortes - Les Stes-Maries-de-la Mer - Vaucluse - Gordes - klášter Sénanque - Roussillon - Le Château Du Bois - Aix en Provence – Marseille - Lyon

 • Program zájezdu

  1. den zájezdu
  Odlet v odpoledních hodinách do Lyonu, transfer na hotel, ubytování.
  2. den zájezdu
  Ráno z Lyonu přejedeme do ORANGE, středisko obchodu s olivami, medem, hroznovým vínem a lanýži. Krátká prohlídka města vč. Římského divadla. Následuje odjezd do NîMES, dle možnosti hotelu ubytování a odjezd místním busem do nedalekého města Van Gogha ARLES (UNESCO), klikaté uličky, stinná náměstí, barevné domy, prohlídka starobylé Arelate, v antických dobách nazývané „Římem Galie“, se zachovalou arénou, Konstantinovými lázněmi, kostelem St. Trophime s přilehlým opatstvím z období románské provensálské školy, Goghova nemocnice. LES ALYSCAMPS, galsko-římská nekropole s torzy středověkých náhrobků známá z děl Danteho, van Gogha či Gauguina. Návrat do hotelu.
  3. den zájezdu
  Panoramatická jízda pohořím Alpilles do rodiště Nostradama ST. RÉMY-DE-PROVENCE, malebné městečko s pestrou minulostí, římské Glanum, Goghův klášter, vzácný antický kenotaf a vítězný oblouk, navštívíme bývalý klášter Saint-Paul-de-Mausole, kde se léčil V. van Gogh. Turistický magnet Provence opevněné kamenné LES BAUX DE-PROVENCE, městečko na vápencovém ostrohu, městečko řemesel, překrásné výhledy na pohoří Alpilles, náhorní plošina s rozvalinami hradu, citadela Les Baux. Jedno z nejvíce fascinujících měst jižní Francie papežský AVIGNON s největším gotickým evropským palácem - prohlídka opevněného města, papežský palác Palais des Papes, slavný most St.-Bénézet, ve volném čase fakult. projížďka lodí po Rhôně do Villeneuve-lès Avignon, možnost zakoupit vynikající víno Côte du Rhône nebo růžové čokoládové koule papaline d´Avignon.
  4. den zájezdu
  Prohlídka PONT DU GARD, největší dochovaná část římského akvaduktu v Evropě. NîMES s elegantním římským chrámem Maison Carrée a skvělou římskou arénou – dvě nejzachovalejší památky této doby na světě. Průjezd Národním parkem CAMARGUE, přírodní rezervace v deltě Rhôny, druhý největší mokřad Evropy, plameňáci, divocí koně. Návštěva městečka AIGUES-MORTES, středověký přístav obepnutý mohutnými hradbami, odkud vyplouval Ludvík IX. Svatý na křížové výpravy. Pro zájemce návštěva ornitologické rezervace, pozorování nejen plameňáků v jejich přirozeném prostředí. LES STES–MARIES– DE–LA-MER romantická vesnice, přímořské letovisko, koupání. Návrat na ubytování.
  5. den zájezdu
  Celodenní výlet na náhorní plošinu VAUCLUSE, obrovské vápencové pohoří patřící k nejpřitažlivějším oblastem Provence, kde se snoubí bujná příroda s malebnými vesnicemi. Fotogenické GORDES, jedno z nejhezčích městeček trůnících na skále, románský klášter SÉNANQUE s kvetoucími lány levandule, ROUSSILLON, bizarní barevné skalní formace, okrové domy, naleziště malířských hlinek. Fakultativní návštěva muzea levandule LE CHÂTEAU DU BOIS. O levanduli se tu dozvíte vše. Muzeum založil Georges Lincelé, jehož rodina už po pět generací provozuje velkou levandulovou farmu. Jejich firma Le Château du Bois obstará ročně desetinu celofrancouzské produkce esenciálních olejů z pravé levandule.
  6. den zájezdu
  AIX EN PROVENCE, krátce navštívíme město Paula Cézanna, katedrála Saint Sauveur, možnost navštívit pravé provensalské trhy, platanová alej Cours Mirabeau. MARSEILLE, největší město Provence, projdeme se starým přístavem, prohlédneme si mj. baziliku St. Victor a chrám Notre-Dame de la Garde, odkud se nám otevře nezapomenutelné panorama, variantně fakult. vyjedeme na Château d´If. Večer si můžeme pochutnat na bujabéze. Transfer na hotel v Lyonu, ubytování.
  7. den zájezdu
  Snídaně v hotelu, dopolední prohlídka LYONU s průvodcem, kolem poledne dle let. řádu transfer na letiště a odlet s průvodcem do Prahy.

 • Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha – Lyon – Praha vč. letištních tax
  • příruční zavazadlo dle podmínek let. společnosti (max. hmotnost 12 kg a rozměry max. 55x35x25 cm včetně držadla a koleček)
  • transfery z/na letiště
  • dopravu lux. klim. busem
  • 6x ubytování - 4x hotel v Nimes**/*** (dle vašeho výběru) a 2x hotel v Lyonu** - 2lůžk. klim. pokoje s příslušenstvím
  • 6x snídani formou bufetu
  • průvodce
 • Cena nezahrnuje

  • vstupné, fakult. služby, lodičky a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
 • Fakultativní příplatek

  • 1lůžk. pokoj 4700 Kč (povinné při nedoobsazení)
  • odbavené zavazadlo do 20 kg 1400 Kč
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 250 Kč s možností připojištění vyššího storna zájezdu +250 Kč
 • Nástupní místa

  24.06. - 30.06. Odjezd L2, L3
  01.07. - 07.07. Odjezd L2, L3 Přehled nástupních míst najdete ZDE

 • Sleva

  • BONUS pojištění zdarma při objednání zájezdu do 31.1.2019
 • Podnadpis

  TURISTICKÉ SKVOSTY A PŘÍRODNÍ PARKY

 • Typ ubytování (např. Hotel ***, Stan ...)

  hotel

 • Ikony pro web

  bonus

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: REDOK TRAVEL s.r.o., IČ: 25258281

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

PROVENCE - VŮNĚ LEVANDULE - FR533-19, PROVENCE - VŮNĚ LEVANDULE, Francie

Číslo termínu: 170 785 511
Termín zájezdu: 1.7. - 7.7.2019 (7 dní)
Doprava: Letecky
Strava Snídaně
Celková cena za osobu od: 20 490 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Praha
Dospělý Cena Celkem
21 890 × = 0
hotel v Nimes***
25 190 × = 0
hotel v Nimes**
20 490 × = 0
hotel v Nimes**
Příplatky Cena Celkem
4 700 × = 0
Pojištění Cena Celkem
700 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
550 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 01.06.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622