Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Od jezer a palem BERNINA EXPRESSEM DO ALP

Francie, Rakousko, Švýcarsko

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 8.5. - 12.5.2019
Délka: 5 dní (Středa - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Plzeň, Praha, Rokycany
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 6 490

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 6 490

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 168 512 434

 • Název zájezdu:

  Od jezer a palem BERNINA EXPRESEM DO ALP Bodensee - Lago di Como - Lago di Lugano - Moritzersee

 • Popis zájezdu::

  Od ledovců k palmám – tak zní oficiální slogan světoznámého vyhlídkového vlaku Bernina Express. Pojeďte se přesvědčit, že slogan nepřehání a tato nejvýše položená železniční trať křižující Alpy opravdu spojuje sever Evropy s jihem, přemosťuje jazykové oblasti a kultury. Nejprve se z vyhlídky nad Bodamským jezerem podíváme na severní, německy hovořící část Švýcarska. K malebnému Komskému jezeru si již zajedeme do Itálie a navštívíme nejproslulejší letoviska na jeho břehu – stejnojmenné Como, nejkrásnější italské město Bellagio a úchvatnou Varennu. Po výletu do Itálie se vrátíme do Švýcarska a to nejkrásnějším úsekem Bernina Expressu z Tirana do Svatého Mořice, světoznámého střediska na břehu Moritzersee.

 • Cena zahrnuje:

  Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 2x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

 • 1.den:

  Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 23,30 hodin) - Beroun - Rokycany - Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Cesta Německem do Švýcarska.

 • 2.den:

  V ranních hodinách příjezd do hlavního města rakouského Vorarlberska BREGENZ, u břehu Bodamského jezera. Abychom ocenili rozlohu a panorama tohoto druhého největšího alpského jezera, vyjedeme si lanovkou na 1.064 m vysokou lesnatou horu PFÄNDER. Na jejím vrcholu si kromě úchvatného panorama a pohledů do Německa i Švýcarska budete moci prohlédnout jelena, divoké kance, kozorožce i hvízdající sviště. Po přivítání alpskou krajinou se vydáme do Švýcarska, do italsky mluvícího kantonu Ticina. Elegantní kantonální metropole BELLINZONA byla důležitým místem už pro staré Římany, kteří odtud kontrolovali velké alpské průsmyky. Kromě renesančního historického centra nabízí hned tři pevnosti nad městem s nádhernými výhledy do údolí. Další krásné výhledy nás čekají u jezera Lugano po výjezdu pozemní lanovkou na skalnatý vrchol SAN SALVATORE. Díky rozhledu na všechny světové strany budeme mít pod sebou Lugano i jezero jako na dlani. Přejezd do hotelu na večeři a nocleh.

 • 3.den:

  Po snídani odjezd do italského města COMO u stejnojmenného několikaramenného jezera, které sklízí ze všech italských jezer největší chválu. Ač je město oblíbeno turisty, hlavní zdroj příjmů zajišťuje výroba hedvábí pro milánské návrháře. Procházka po nábřeží. Nebyl by to výlet k jezeru, kdybychom se nevydali také na plavbu a to rovnou na jedno z nejkrásnějších míst u jezera, do městečka BELLAGIO. Díky promenádě obrostlé oleandry a lípami, hotely omítnutými v odstínech karamelu, broskve a smetany a starému centru na kopci s dlážděnými uličkami a průchody bývá považováno za nejhezčí město v Itálii. Pobřežní VARENNA ve stínu borovic je oázou klidu a pohody. Zdejší Villy Cipressi a Monastero jsou proslulé svými terasovými zahradami. Přejezd do hotelu na večeři a nocleh.

 • 4.den:

  Po snídani cesta k vrcholu našeho zájezdu – projížďce Bernina Expressem. Ze severoitalského TIRANA se vydáme vlakem největšího soukromého železničního dopravce Rhétských drah. Ač patří Bernina k nejstrmějším drahám světa, nikde si nevypomáhá ozubnicí a coby ojedinělá technická památka byla zapsána na seznam UNESCO. Po třech kilometrech dorazíme na italsko-švýcarskou hranici a dále budeme pokračovat v kantonu Graubünden. Čeká nás zde jedna z nejznámějších železničních staveb spirálový viadukt Brusio, prosmýkneme se podél západního břehu překrásného jezera Lago di Poschiavo a pomalu opustíme zelené louky a obce v italském stylu a začneme šplhat do strmých serpentýn až nás ve stanici Alp Grüm přivítají velehory pohledem na čelo ledovce Palü. Nejvyšší bod celé cesty nás čeká v Ospizio Bernina (2256 m) na břehu jezera Lago Bianco, cestou uvidíme také ledovec Morteratsch spadající z masivu Piz Bernina, jediné čtyřtisícovky východních Alp a lestnatým údolím sjedeme do cíle naší cesty, slavného zimního střediska SVATÝ MOŘIC. Po procházce v tomto někdejším dějišti zimních olympijských her odjezd domů.

 • 5.den:

  Návrat do ČR v ranních hodinách.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Branislav Gregorec - Ck Inter Zbiroh, IČ: 45397465

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Akce

 • Cestovní pojištění zdarma

  V ceně zájezdu je již zahrnuto cestovní pojištění. Neváhejte si zaslat nezávaznou objednávku, náš prodejce Vás bude kontaktovat a sdělí Vám bližší informace.

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Od jezer a palem BERNINA EXPRESSEM DO ALP, Francie, Rakousko, Švýcarsko

Číslo termínu: 168 512 434
Termín zájezdu: 8.5. - 12.5.2019 (5 dní)
Doprava: Autobus
Strava Polopenze
Celková cena za osobu od: 6 490 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
6 490 × = 0

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 08.04.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622