Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Sea Gull Beach Resort Tento hotel dnes zakoupilo více než 35 lidí

Egypt, Hurghada, Hurghada - Sakkala (Zobrazit na mapě)

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 7.5. - 14.5.2019
Délka: 8 dní (Úterý - Úterý)
Doprava: Letecky
Odletová místa: Praha  (13:00) Info
Strava: All Inclusive
Typ zájezdu: Pobytové, U moře
Původní cena: 14 034 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 12 807

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 12 807 14 034 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 190 290 082

Originální znění popisu Strojový překlad popisu v češtině Strojový překlad může popis zkreslit a nejedná se tedy již o nabídku ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku

 • Umístění

  Středisko se nachází v centru města Hurghada, přímo na pláži s korálovým útesem. Nákupní a zábavní možnosti se nacházejí v bezprostřední blízkosti. Vzdálenost na letiště Hurghada je přibližně 10 km.

 • Zařízení

  Rodinný a sportovní hotel má celkem 730 pokojů. Hosté jsou vítáni v hale s 24hodinovou recepcí a lobby barů, přístup WLAN (za poplatek), hotelový trezor, 2 hlavní restaurace, bary, noční klub, lékařskou pomoc (v případě potřeby), prádelna (za poplatek) a 2 konferenční místnosti. Ve venkovním areálu se nachází 5 bazénů se sluneční terasou. Plážové židle, polštáře, deštníky a osušky jsou v ceně.

 • Ubytování

  Orientální pokoje mají vanu nebo sprchu / WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, satelitní TV, mini ledničku, terasu nebo balkon. Ekonomické pokoje jsou k dispozici pouze v omezeném počtu se stejným vybavením.

 • Jídlo

  All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, denní občerstvení a místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 (s výjimkou čerstvých džusů, cappuccina, espresa a nápojů v disco King Tut).

 • Sport / Zábava

  Zdarma: Fitness místnost (30min / den včetně), stolní tenis, plážový volejbal, fotbal, vodní pólo, gymnastika, aerobik, stejně jako animační program během dne a večer. Za poplatek: tenis, squash a kulečník, stejně jako lázeňské centrum se saunou, parní lázní a tureckou parní lázní, vířivkou, čokoládou a bahenní koupelí, soláriem a masážemi. Různé vodní sporty na pláži mohou rezervovat místní poskytovatelé.

 • Děti

  Dětský klub (4-10 let), dětský bazén, dětská postýlka a hřiště. Babysitter na vyžádání a za poplatek.

 • Entry služba

  Pro naše hosty s destinací Hurghada (kromě pobytu v hotelu Marsa Alam / El Quseir):
  Po příjezdu na letiště Vám nabízíme náš exkluzivní balíček VIP služeb. Tento balíček zahrnuje vstupní vízum¹, osobní vítání od našeho průvodce a zaručené rychlé zpracování při příjezdu. Také dostanete láhev vody při přepravě do rezervovaného hotelu. Navíc VIP balíček služeb zahrnuje prohlídku města přes Hurghadu, kde zažijete s námi originální Hurghada. Za tuto službu účtujeme poplatek ve výši 32,50 EUR, který je splatný při příletu na letišti místním průvodcem.
  V LMX také v Hurghadě včetně:
  10% sleva na různé exkurze.
  Pro naše hosty se všemi ostatními destinacemi v Egyptě:
  Vezměte prosím na vědomí, že při příjezdu na letiště bude při příjezdu vydáno turistické vízum¹. Náklady na tento 32 EUR (včetně manipulačního poplatku) na osobu se platí přímo cestovní kanceláři při příjezdu.
  ¹ Výše vízového poplatku se řídí egyptskými zákonnými ustanoveními, které nejsou po datu rezervace, ale po dni cesty. Pokud se poplatky za vízum zvýší nebo sníží před cestou, odpovídajícím způsobem se zvýší nebo sníží poplatek za služby. V tomto případě vás budeme informovat okamžitě po poznání.

 • Poznámka k obsazení místnosti

  Vezměte prosím na vědomí, že obsazenost ve dvoulůžkovém pokoji s možností několika přistýlek sníží využitelný prostor prostor. Doporučujeme rezervovat, pokud je k dispozici, přímo rodinný pokoj sestávající z jedné místnosti nebo několika pokojů, v závislosti na dostupnosti a nabídce příslušného hotelu.

 • Poznámka k turistickým službám (letu a hotelu)

  Vezměte prosím na vědomí, že informace o předpisech týkajících se zavazadel a stravování ve vaší rezervované letecké společnosti, jakož i ustanovení o vstupu, místa určení a zvláštní informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace najdete na internetu pod naší stránkou http://reisegast.info.

 • Náznak

  Omezená pohyblivost
  Vezměte prosím na vědomí, že naše zájezdy nejsou obecně vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud popis produktu neobsahuje jiné informace. Rádi vám však poskytneme podrobnější informace o této vhodnosti s přihlédnutím k vašim potřebám.

 • Lage

  Das Resort befindet sich im Zentrum von Hurghada, direkt am Strand mit vorgelagertem Korallenriff. Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten finden Sie in der näheren Umgebung. Die Entfernung zum Flughafen Hurghada beträgt ca. 10 km.

 • Ausstattung

  Das Familien- und Sporthotel verfügt über insgesamt 730 Zimmer. Es erwarten Sie eine Empfangshalle mit 24h-Rezeption und Lobbybars, WLAN (gegen Gebühr), Hotelsafe, 2 Hauptrestaurants, Bars, Diskothek, medizinische Versorgung (bei Bedarf), Wäscherei-Service (gegen Gebühr) und 2 Konferenzräume. In der Außenanlage befinden sich 5 Swimmingpools mit Sonnenterrassen. Liegen, Auflagen, Schirme und Badetücher sind inklusive.

 • Unterbringung

  Die im orientalischen Stil eingerichteten Zimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, Telefon, Sat.-TV und Minikühlschrank sowie Terrasse oder Balkon. Die Economy-Zimmer sind bei gleicher Ausstattung nur in begrenzter Zahl verfügbar.

 • Verpflegung

  All Inclusive beinhaltet Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform, tagsüber Snacks sowie lokale alkoholische und nicht alkoholische Getränke von 10:00 Uhr bis 24:00 Uhr (außer frische Säfte, Cappuccino, Espresso und Getränke in der King-Tut-Disco).

 • Sport/Unterhaltung

  Ohne Gebühr: Fitnessraum (30min/Tag inklusive), Tischtennis, Beachvolleyball, Fussball, Wasserpolo, Gymnastik, Aerobic, sowie Animationsprogramm am Tag und am Abend. Gegen Gebühr: Tennis, Squash und Billard sowie der Spa-Bereich mit Sauna, Dampf- und Türkischem Dampfbad, Jacuzzi, Schokoladen- und Schlammbad, Salzraum und Massagen. Verschiedene Wassersportarten am Strand durch lokale Anbieter buchbar.

 • Kinder

  Kidsclub (4-10 Jahre), Kinderbecken, Babybett und Spielplatz. Babysitter auf Anfrage und gegen Gebühr.

 • Einreiseservice

  Für unsere Gäste mit Zielflughafen Hurghada (außer bei Hotelaufenthalt in Marsa Alam/El Quseir):
  Nach Ankunft am Flughafen bieten wir Ihnen unser exklusives VIP Service Paket an. Dieses Paket beinhaltet das Einreisevisum¹, die persönliche Begrüßung von unserer Reiseleitung sowie eine garantiert schnelle Abwicklung bei der Einreise. Weiterhin erhalten Sie eine Flasche Wasser auf dem Transfer zu Ihrem gebuchten Hotel. Zusätzlich umfasst das VIP Service Paket eine Stadtrundfahrt durch Hurghada, bei der Sie mit uns das ursprüngliche Hurghada erleben werden. Für diesen Service erheben wir eine Gebühr in Höhe von 32,50 € welche bei Ankunft am Flughafen bei unserer örtlichen Reiseleitung zu entrichten ist.
  Bei LMX auch in Hurghada inklusive:
  10% Rabatt auf verschiedene Ausflüge.
  Für unsere Gäste mit allen anderen Zielflughäfen in Ägypten:
  Bitte beachten Sie, dass nach Ankunft am Flughafen ein entsprechendes Touristen-Visum¹ bei der Einreise erteilt wird. Die Kosten hierfür 32 EUR (inkl. Bearbeitungsgebühr) pro Person sind direkt bei Einreise an die Reiseleitung zu begleichen.
  ¹Die Höhe der Visum-Gebühren richtet sich nach den ägyptischen gesetzlichen Bestimmungen nicht nach dem Buchungsdatum sondern nach dem Datum des Reiseantritts. Sollten sich die Visum-Gebühren vor Ihrem Reiseantritt erhöhen oder verringern, so erhöht bzw. verringert sich das Serviceentgelt entsprechend. Wir würden Sie in diesem Falle unverzüglich nach Kenntnis informieren.

 • Hinweis zu Zimmerbelegungen

  Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen.

 • Hinweis bei Pauschalreisen (Flug & Hotel)

  Bitte beachten Sie, dass die Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie die Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter unserer Seite http://reisegast.info.

 • Hinweis

  Eingeschränkte Mobilität
  Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Obecně o ubytování

Upozorňujeme, že při cestách do Egypta je nutno vzít na vědomí, že imigrační úřady a letecké společnosti striktně kontrolují povinnost mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po plánovaném návratu z dovolené. Ověřte si aktuálnost této informace u zastupitelského úřadu.

Všechny zájezdy jsou garantovány Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 33 °C
 • Teplota moře 25 °C

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 0 m
 • Vzdálenost od letiště 7 km

Vybavení hotelu

 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar, Bar
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén
 • Tenis, Volejbal
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Tobogány
 • Fitness
 • Animační programy

Pořádající CK: LMX Touristik GmbH, IČ:

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Obecně o ubytování

POZOR: jedná se o neoficiální popis, který neposkytuje pořadatel zájezdu. Pokud se zde uvedené informace liší od informací pořadatele na kartě Popis zájezdu, platí informace pořadatele.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 0 m
 • Vzdálenost od letiště 7 km

Vybavení hotelu

 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar, Bar
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén
 • Tenis, Volejbal
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Tobogány
 • Fitness
 • Animační programy
 • Poloha

  Rozsáhlý hotelový komplex je situován přímo u vlastní privátní písčité pláže v malém zálivu v samotném centru letoviska Hurghady. Vzdálenost od letiště činí zhruba 10 km, nákupní možnosti mají hosté v bezprostřední blízkosti hotelu.

 • Vybavení

  Hotel disponuje 710 pokoji a sestává ze dvou budov – staršího Resortu a novějšího Clubu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací - Cleopatra & Nefertiti, Dolphin Beach Restaurant, Chinese Restaurant, Oasis Beach Restaurant, Captain Nemo's Pub a několik barů. Originálním prvkem je 12 metrů vysoký klimatizovaný bar, který nabízí pohledy na pobřeží. V areálu se nachází čtyři bazény (v době chladného počasí jsou některé z nich vyhřívané), bazénový bar, pro děti miniklub, aquapark se skluzavkami a tobogány, dětské hřiště, dále pak místnost pro hry, nákupní centrum, konferenční místnosti, business centrum a diskotéka.

 • Ubytování

  Klimatizované pokoje s vlastní koupelnou a toaletou jsou vybaveny satelitní TV, ledničkou, minibarem (za poplatek), fénem, telefonem a mají balkon nebo terasu. Ve dvoulůžkovém pokoji jsou možné až dvě přistýlky. Za příplatek je možné také ubytování v suitách, které jsou většinou s francouzským oknem a bez balkonu.

 • Strava

  All inclusive stravování lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu a obnáší snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpoledne sladké pečivo, lehké svačiny a kávu, neomezené množství nealkoholických nápojů (postmixové nápoje, voda, káva, čaj) a místních rozlévaných alkoholických nápojů (pivo, víno, whisky, vodka, rum).

 • Služby

  Hotel získává své klienty rozsahem nabízených služeb a jejich dobrou úrovní. Zajišťuje pravidelné animační programy a večerní zábavné show. Umožňuje celou řadu sportovních aktivit jako např. plážový volejbal, za poplatek stolní tenis, fitness, vodní sporty, potápění, šnorchlování, tenis nebo squash. K dispozici je také sauna, vířivka, jacuzzi, billiard nebo masáže. Lehátka a slunečníky jsou pro hosty zdarma, trezor na recepci za poplatek.

 • Pláž

  Písčitá pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Lehátka a slunečníky se poskytují zdarma. Hosté mohou využít nabídky vodních sportů, potápění a šnorchlování (za poplatek).

Popis zájezdu

Oblast a mapa: Hurghada, Egypt

Nahlásit tuto polohu jako neaktuální?

ano ne

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Chyby v souřadicích hotelu nám můžete nahlásit.

Počasí

Aktuálně

Přes den 26 °C
v noci 20 °C

Teplota vody

24 °C

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  25 °C
  19 °C

 • Neděle

  24 °C
  18 °C

 • Pondělí

  25 °C
  17 °C

 • Úterý

  26 °C
  19 °C

Nejlepší doba pro dovolenou

Dobrá Nejlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Roční klima

Vzduch Moře

Podnebí

Egypt leží v subtropickém pásmu severní Afriky, takže zde vládne velmi suché pouštní počasí s mírnou zimou a velmi teplým létem. Mimo středomořské pobřeží a oblast delty Nilu panuje v Egyptě suché a horké klima téměř po celý rok.

Tři roční období

V Egyptě se rozeznávají tři roční období. Jednak je to zima, která trvá od 15. listopadu do 15. března, dále pak první léto od 15. března do poloviny července a posledním ročním obdobím je druhé léto, které přichází v polovině července a trvá až do 15. listopadu.

Nejvhodnější doba pro výlety po Egyptě je období zimy, kdy jsou teploty mírnější, a tak tu není tak sucho a vedro. V období prvního léta jsou teploty ještě snesitelné, takže do poloviny července vřele doporučujeme navštívit Egyptská letoviska. Nejteplejším obdobím je druhé léto, kdy se do Egypta vydávají jen opravdoví milovníci parných slunečních dnů.
Optimální doba k návštěvě Egypta za účelem cestování a poznávání je mezi říjnem a dubnem, kdy průměrné denní teploty dosahují v Káhiře 24 °C, v Hurghadě 26 °C a voda Rudého moře má okolo 23 °C.

Jednotlivé oblasti Egypta

Zejména v Horním Egyptě se v červenci až říjnu denní teploty šplhají ke 40 °C, v noci bývá okolo 22 °C. Díky suchému pouštnímu větru se však dá hrozivé vedro poměrně slušně snést.
V Dolním Egyptě a samozřejmě i v Káhiře je čas od času vlhkost vzduchu vyšší, obzvláště v červenci a v srpnu. Jen díky tomu je smog hlavního města snesitelnější a ve městě se dá snadněji dýchat.
V Deltě Nilu a na středomořském pobřeží vládne mírné klima. Naproti tomu neustále horko je na Sinaji, kde zaprší jen během zimy.
Déšť obyvatelé této oblasti skoro neznají. Prší tu tak šest dní v roce ? to platí pro Káhiru, až 30 dní v roce - např. v Alexandrii. Vysoko v horách každoročně v zimě padá sníh.

Egyptský vítr

Pro oblast Egypta je typický suchý a horký vítr, kterému místní říkají chamsín. Vane zejména v období počátku prvního léta a přináší s sebou jemný pouštní písek a mnoha návštěvníkům a někdy i místním obyvatelům způsobuje zdravotní potíže. U Rudého moře se tento vítr čas od času objeví v podobě mrazivého větru.

"Chamsín" znamená v arabštině "padesát", což není zcela bez významu. Celé období, kdy hrozí suché a horké pouštní větry, totiž trvá dlouhých 50 dní.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Sea Gull Beach Resort, Egypt, Hurghada, Hurghada - Sakkala

Za 5 576 Kč navíc

Prodlužte si dovolenou o 7 dní!

Chci delší dovolenou

Pobytové

Číslo termínu: 190 290 082
Termín zájezdu: 7.5. - 14.5.2019 (8 dní)
Doprava: Letecky
Strava All Inclusive

Kalkulace ceny zájezdu

Praha
Dospělý Cena Celkem
13 380 × = 0
2+0
12 018 × = 0
dvoulůžkový pokoj, 2+1
11 324 × = 0
dvoulůžkový pokoj 2+2
12 926 × = 0
dvoulůžkový pokoj, 3+0
12 018 × = 0
dvoulůžkový pokoj 3+1
13 247 × = 0
dvoulůžkový pokoj , výhled na moře, 2+1
12 259 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled na moře 2+2
11 484 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady
14 395 × = 0
Economy - 2+0
12 552 × = 0
dvoulůžkový pokoj Economy 2+1
11 618 × = 0
dvoulůžkový pokoj Economy - 2+2
14 529 × = 0
rodinný pokoj 2+0
12 606 × = 0
rodinný pokoj 2+1
11 644 × = 0
rodinný pokoj 2+2
14 075 × = 0
rodinný pokoj 3+0
12 766 × = 0
rodinný pokoj 3+1
13 220 × = 0
rodinný pokoj, výhled do zahrady 2+1
12 232 × = 0
rodinný pokoj , výhled do zahrady
15 731 × = 0
dvoulůžkový pokoj 1+0
12 659 × = 0
dvoulůžkový pokoj 1+1
11 644 × = 0
dvoulůžkový pokoj 1+2
12 819 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady 2+0
10 843 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady 2+2
12 365 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady 3+0
11 484 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady 3+1
15 116 × = 0
výhled do zahrady 1+0
12 152 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady 1+1
11 137 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady 1+2
15 196 × = 0
rodinný pokoj, výhled do zahrady 2+0
15 250 × = 0
dvoulůžkový pokoj výhled na moře, 2+0
Pojištění Cena Celkem
599 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
450 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 07.05.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622

Hledáme specialistu jen pro vás.

Za chvíli se s vámi spojí přímo náš specialista.

Okamžitě zavoláme zpět.