Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Ali Baba Palace Tento hotel dnes zakoupilo více než 43 lidí

Egypt, Hurghada, Hurghada - jih (Zobrazit na mapě)

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 28.4. - 5.5.2019
Délka: 8 dní (Neděle - Neděle)
Doprava: Letecky
Odletová místa: Praha  (19:20) Info
Strava: All Inclusive
Typ zájezdu: Pobytové, U moře
Původní cena: 35 440 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 34 826

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 34 826 35 440 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 190 504 444

Originální znění popisu Strojový překlad popisu v češtině Strojový překlad může popis zkreslit a nejedná se tedy již o nabídku ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku

 • Umístění

  Hotel Ali Baba Palace se nachází v Hurghadě, přímo na písečné pláži. Nachází se asi 15 km od starého města. Je to asi 250 km od hotelu Luxor. Bary, restaurace a obchody jsou vzdáleny do 500 m. Vzdálenost na letiště Hurghada je přibližně 8 km.

 • Zařízení

  Tento komfortní plážový hotel se skládá z hlavní budovy a několika přístavek s 3 podlažími a celkem 756 pokojů. K vybavení patří recepce (otevřená 24 hodin denně), lobby s barem, klimatizace, Wi-Fi (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), hotelový trezor (zdarma), bankomat, směnárna, čítárna a konferenční místnost. Krytý areál má také bufetovou restauraci (italské a místní jídlo) a několik barů, noční klub, kadeřnictví, několik obchodů a bezplatné parkoviště. Pokoj a prádelna, stejně jako lékařská pomoc jsou k dispozici za poplatek. Ve venkovním areálu hotelu najdete 2 sezónně vyhřívané bazény, samostatný dětský bazén, vířivku a bar u bazénu (sezónní). Na pláži a u bazénu budete mít k dispozici bezplatné lehátka, polštáře, deštníky a osušky. K dispozici je také plážový bar na pláži.

 • Ubytování

  Standardní pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, lednicí (zdarma), topením (individuálně regulované / poplatek za poplatek), telefonem, TV a balkonem nebo terasou. Případně je k dispozici také s výhledem do zahrady nebo na moře. Rodinné pokoje mají stejné vybavení jako standardní pokoje a jsou závislé na dostupnosti.

 • Jídlo

  All Inclusive rezervovatelné. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Během oběda si můžete vychutnat dezerty, saláty a předkrmy ve stylu bufetu. Na oběd a večeři si můžete pochutnat na předkrmy, saláty a dezerty ve stylu bufetu. All Inclusive zahrnuje snídaně, pozdní snídani, oběd, večeře, poloprázdné občerstvení, občerstvení, nealkoholické nápoje, kávu a čaj, pivo, víno a všechny místní a nealkoholické nápoje mezi 9:00 a 12:30 (alkoholik pouze od 9:30).

 • Sport / Zábava

  Bezplatné: aquapark, minigolf, 2 tenisové kurty (50 m), zábavu pro dospělé (hodinu / den), večerní přehlídky a živá hudba. Pokud je to nutné, za poplatek: aerobik, šipky, stolní tenis, plážový volejbal, fotbal, osvětlený tenis a masáže. Za poplatek: billiard, sauna, turecké lázně a vířivka. Různé vodní sporty lze rezervovat u místních poskytovatelů přímo u pláže.

 • Děti

  Mini klub (4 - 12 let), dětská zábava, (4 - 12 let), mini diskotéka, dětský bazén, dětské hřiště a hlídání dětí (na vyžádání / za poplatek).

 • Ostatní

  - Akceptované způsoby platby: Euro / Master-Card a Visa.
  - Bezbariérové zařízení: 4 pokoje pro tělesně postižené a rampu.

 • Entry služba

  Pro naše hosty s destinací Hurghada:
  Po příjezdu na letiště Vám nabízíme náš exkluzivní balíček VIP služeb. Tento balíček zahrnuje vstupní vízum¹, osobní vítání od našeho průvodce a zaručené rychlé zpracování při příjezdu. Také dostanete láhev vody při přepravě do rezervovaného hotelu. Navíc VIP balíček služeb zahrnuje prohlídku města přes Hurghadu, kde zažijete s námi originální Hurghada. Za tuto službu účtujeme poplatek ve výši 32,50 EUR, který je splatný při příletu na letišti místním průvodcem.
  V LMX také v Hurghadě včetně:
  10% sleva na různé exkurze.
  Pro naše hosty se všemi ostatními destinacemi v Egyptě:
  Vezměte prosím na vědomí, že při příjezdu na letiště bude při příjezdu vydáno turistické vízum¹. Náklady na tento 32 EUR (včetně manipulačního poplatku) na osobu se platí přímo cestovní kanceláři při příjezdu.
  ¹ Výše vízového poplatku se řídí egyptskými zákonnými ustanoveními, které nejsou po datu rezervace, ale po dni cesty. Pokud se poplatky za vízum zvýší nebo sníží před cestou, odpovídajícím způsobem se zvýší nebo sníží poplatek za služby. V tomto případě vás budeme informovat okamžitě po poznání.

 • Poznámka k balíčkům (let + hotel)

  Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o předpisech o zavazadlech a stravovacích nákladech pro rezervovanou leteckou společnost, jakož i požadavky na vstup, místo určení a zvláštní informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace najdete na internetu pod: LMX informace o letu a cíle (http://www.lmx.info).

 • Poznámka k obsazení místnosti

  Vezměte prosím na vědomí, že obsazenost ve dvoulůžkovém pokoji s možností několika přistýlek sníží využitelný prostor prostor. Doporučujeme rezervovat, pokud je k dispozici, přímo rodinný pokoj sestávající z jedné místnosti nebo několika pokojů, v závislosti na dostupnosti a nabídce příslušného hotelu.

 • Náznak

  Omezená pohyblivost
  Vezměte prosím na vědomí, že naše zájezdy nejsou obecně vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud popis produktu neobsahuje jiné informace. Rádi vám však poskytneme podrobnější informace o této vhodnosti s přihlédnutím k vašim potřebám.

 • Lage

  Das Hotel Ali Baba Palace befindet sich in Hurghada direkt am Sandstrand. Es liegt ca. 15 km von der Altstadt entfernt. Bis nach Luxor sind es ca. 250 km. Bars und Restaurants sowie Einkaufsmöglichkeiten liegen im Umkreis von ca. 500 m. Die Entfernung zum Flughafen Hurghada beträgt ca. 8 km.

 • Ausstattung

  Das komfortable Strandhotel verfügt über ein Haupt- und mehrere Nebengebäude mit 3 Etagen und insgesamt 756 Zimmern. Zu den Einrichtungen des Hauses zählen eine Rezeption (24h geöffnet), eine Lobby mit Bar, Klimaanlage, WLAN (gegen Gebühr), Internetecke (gegen Gebühr), Hotelsafe (kostenfrei), ein Geldautomat, eine Wechselstube, ein Lesezimmer und ein Konferenzraum. Außerdem umfasst der Innenbereich ein Buffetrestaurant (italienische und lokale Speisen) und mehrere Bars, eine Diskothek, einen Friseur, mehrere Einkaufsmöglichkeiten sowie einen Parkplatz (kostenfrei). Der Zimmer- und Wäscheservice sowie der medizinische Service sind gegen Gebühr. Im Außenbereich des Hotels finden Sie 2 saisonal beheizbare Pools sowie ein separates Kinderbecken, Jacuzzi und eine Poolbar (saisonabhängig). Am Strand und am Pool werden Ihnen Liegen, Auflagen, Schirme und Badetücher kostenfrei bereitgestellt. Darüber hinaus steht Ihnen am Strand eine Strandbar zur Verfügung.

 • Unterbringung

  Die Standard-Zimmer sind mit Dusche oder Badewanne, Kühlschrank (kostenfrei), Heizung (individuell regulierbar/ggf. gegen Gebühr), Telefon, TV und Balkon oder Terrasse ausgestattet. Wahlweise sind diese auch mit Gartenblick oder Meerblick verfügbar. Die Familienzimmer verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Standard-Zimmer und sind je nach Verfügbarkeit buchbar.

 • Verpflegung

  All Inclusive buchbar. Frühstück, Mittag- und Abendessen werden Ihnen in Buffetform angeboten. Mittags stehen Ihnen außerdem Desserts, Salate und Vorspeisen in Buffetform zur Auswahl. Mittags und abends können Sie zudem Vorspeisen, Salate und Desserts in Buffetform einnehmen. All Inclusive beinhaltet Frühstück, Spätaufsteherfrühstück, Mittagessen, Abendessen, Mitternachtssnack, Snacks, Softgetränke, Kaffee und Tee, Bier, Wein sowie alle lokalen und nicht alkoholischen Getränke zwischen 9.00 und 00.30 Uhr (Alkoholisches erst ab 9:30 Uhr).

 • Sport/Unterhaltung

  Ohne Gebühr: Aqua Park, Minigolf, 2 Tennisplätze (ca. 50 m entfernt), Erwachsenenanimation (stundenweise/täglich), Abendshows und Live-Musik. Ggf. gegen Gebühr: Aerobic, Darts, Tischtennis, Beachvolleyball, Fußball, Flutlicht beim Tennis und Massagen. Gegen Gebühr: Billard, Sauna, Türkisches Bad und Jacuzzi. Verschiedene Wassersportarten können Sie bei lokalen Anbietern am Strand buchen.

 • Kinder

  Miniclub (4 - 12 Jahre), Kinderanimation, (4 - 12 Jahre), Minidisco, Kinderbecken, Spielplatz und Babysitter (auf Anfrage/gegen Gebühr).

 • Sonstiges

  - Akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master-Card und Visa.
  - Barrierefreie Einrichtungen: 4 behindertengerechte Zimmer und eine Rampe.

 • Einreiseservice

  Für unsere Gäste mit Zielflughafen Hurghada:
  Nach Ankunft am Flughafen bieten wir Ihnen unser exklusives VIP Service Paket an. Dieses Paket beinhaltet das Einreisevisum¹, die persönliche Begrüßung von unserer Reiseleitung sowie eine garantiert schnelle Abwicklung bei der Einreise. Weiterhin erhalten Sie eine Flasche Wasser auf dem Transfer zu Ihrem gebuchten Hotel. Zusätzlich umfasst das VIP Service Paket eine Stadtrundfahrt durch Hurghada, bei der Sie mit uns das ursprüngliche Hurghada erleben werden. Für diesen Service erheben wir eine Gebühr in Höhe von 32,50 € welche bei Ankunft am Flughafen bei unserer örtlichen Reiseleitung zu entrichten ist.
  Bei LMX auch in Hurghada inklusive:
  10% Rabatt auf verschiedene Ausflüge.
  Für unsere Gäste mit allen anderen Zielflughäfen in Ägypten:
  Bitte beachten Sie, dass nach Ankunft am Flughafen ein entsprechendes Touristen-Visum¹ bei der Einreise erteilt wird. Die Kosten hierfür 32 EUR (inkl. Bearbeitungsgebühr) pro Person sind direkt bei Einreise an die Reiseleitung zu begleichen.
  ¹Die Höhe der Visum-Gebühren richtet sich nach den ägyptischen gesetzlichen Bestimmungen nicht nach dem Buchungsdatum sondern nach dem Datum des Reiseantritts. Sollten sich die Visum-Gebühren vor Ihrem Reiseantritt erhöhen oder verringern, so erhöht bzw. verringert sich das Serviceentgelt entsprechend. Wir würden Sie in diesem Falle unverzüglich nach Kenntnis informieren.

 • Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel)

  Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

 • Hinweis zu Zimmerbelegungen

  Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen.

 • Hinweis

  Eingeschränkte Mobilität
  Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Obecně o ubytování

Upozorňujeme, že při cestách do Egypta je nutno vzít na vědomí, že imigrační úřady a letecké společnosti striktně kontrolují povinnost mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po plánovaném návratu z dovolené. Ověřte si aktuálnost této informace u zastupitelského úřadu.

Všechny zájezdy jsou garantovány Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 29 °C
 • Teplota moře 24 °C

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 17 km
 • Vzdálenost od letiště 12 km

Vybavení hotelu

 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar, Bar
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén
 • Tenis, Volejbal
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bowling

Pořádající CK: LMX Touristik GmbH, IČ:

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Obecně o ubytování

POZOR: jedná se o neoficiální popis, který neposkytuje pořadatel zájezdu. Pokud se zde uvedené informace liší od informací pořadatele na kartě Popis zájezdu, platí informace pořadatele.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 17 km
 • Vzdálenost od letiště 12 km

Vybavení hotelu

 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar, Bar
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén
 • Tenis, Volejbal
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bowling
 • Poloha

  Luxusní hotelový resort se nachází v krásné udržované zahradě přibližně 13 km od centra nové části Hurghady, Sakkaly, a asi 10 km od letiště (lze využít hotelový bus do centra za poplatek). Hotel se nachází přímo u písečné pláže, která je v některých úsecích kamenitá, s pozvolným vstupem do moře nebo je přístupná sestupem z mola.

 • Vybavení

  Komplex tří hotelů ( Aladdin, Ali Baba a Jasmin Village) umožňuje klientům využívat služeb a pláží všech tří hotelů resortu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik barů včetně baru na pláži, hlavní restaurace a restaurace a'la carte, konferenční sál, nákupní pasáž, směnárna, čistírna, salon krásy, diskotéka, vnitřní bazén, kadeřnictví a autopůjčovna. V zahradě se nachází rozsáhlá soustava bazénů (2 700 m2, z toho část vyhřívaná), bar u bazénu a terasa na slunění. Dětem je určen dětský bazén, miniklub a dětské hřiště.

 • Ubytování

  Hotel nabízí ubytování v 675 pokojích. Prostorné dvoulůžkové pokoje umístěné ve dvou- a tříposchoďových budovách v zahradě mají vlastní sociální zařízení(koupelnu/WC), klimatizaci/topení, telefon, malou ledničku, TV/sat. a balkon nebo terasu s výhledem na moře či bazén. Možnost rezervace stejně vybavených pokojů tzv.úsporného typu, bez výhledu na moře či bazén. Nabízí se i tzv. rodinné pokoje - dva dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, případně s další ložnicí.

 • Strava

  All inclusive program zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů v ve vybraných prostorách hotelu, během dne snacky od 12:30 hod. do 16:00 hod., káva, čaj a pečivo od 16:00 hod. do 17:00 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v neomezeném množství od 9:00 hod. do 24:00 hod. Malá chladnička v pokoji je denně doplňována vodou.

 • Služby

  Hotel zajišťuje bohatý mezinárodní animační a sportovní program, večerní programy a diskotéku.Hostům je zdarma k dispozici fitness, stolní tenis, dva tenisové kurty s tvrdým povrchem (umělé osvětlení za poplatek), minigolf, plážový volejbal. Biliár, centrum vodních sportů a potápění, sauna, pára, masáže a jacuzzi se nabízí za poplatek.. Trezor na recepci mohou hosté využívat zdarma, internetový koutek a WiFi v lobby se poskytuje za poplatek. Lehátka, podložky, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži jsou k dispozici bezplatně.

 • Pláž

  Hotel se nachází přímo u písečné pláže, která je v některých úsecích kamenitá, s pozvolným vstupem do moře nebo je přístupná sestupem z mola. Plážový servis je poskytován zdarma.

Popis zájezdu

Oblast a mapa: Hurghada, Egypt

Nahlásit tuto polohu jako neaktuální?

ano ne

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Chyby v souřadicích hotelu nám můžete nahlásit.

Počasí

Aktuálně

Přes den 27 °C
v noci 18 °C

Teplota vody

24 °C

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  26 °C
  17 °C

 • Pondělí

  27 °C
  16 °C

 • Úterý

  28 °C
  17 °C

Nejlepší doba pro dovolenou

Dobrá Nejlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Roční klima

Vzduch Moře

Podnebí

Egypt leží v subtropickém pásmu severní Afriky, takže zde vládne velmi suché pouštní počasí s mírnou zimou a velmi teplým létem. Mimo středomořské pobřeží a oblast delty Nilu panuje v Egyptě suché a horké klima téměř po celý rok.

Tři roční období

V Egyptě se rozeznávají tři roční období. Jednak je to zima, která trvá od 15. listopadu do 15. března, dále pak první léto od 15. března do poloviny července a posledním ročním obdobím je druhé léto, které přichází v polovině července a trvá až do 15. listopadu.

Nejvhodnější doba pro výlety po Egyptě je období zimy, kdy jsou teploty mírnější, a tak tu není tak sucho a vedro. V období prvního léta jsou teploty ještě snesitelné, takže do poloviny července vřele doporučujeme navštívit Egyptská letoviska. Nejteplejším obdobím je druhé léto, kdy se do Egypta vydávají jen opravdoví milovníci parných slunečních dnů.
Optimální doba k návštěvě Egypta za účelem cestování a poznávání je mezi říjnem a dubnem, kdy průměrné denní teploty dosahují v Káhiře 24 °C, v Hurghadě 26 °C a voda Rudého moře má okolo 23 °C.

Jednotlivé oblasti Egypta

Zejména v Horním Egyptě se v červenci až říjnu denní teploty šplhají ke 40 °C, v noci bývá okolo 22 °C. Díky suchému pouštnímu větru se však dá hrozivé vedro poměrně slušně snést.
V Dolním Egyptě a samozřejmě i v Káhiře je čas od času vlhkost vzduchu vyšší, obzvláště v červenci a v srpnu. Jen díky tomu je smog hlavního města snesitelnější a ve městě se dá snadněji dýchat.
V Deltě Nilu a na středomořském pobřeží vládne mírné klima. Naproti tomu neustále horko je na Sinaji, kde zaprší jen během zimy.
Déšť obyvatelé této oblasti skoro neznají. Prší tu tak šest dní v roce ? to platí pro Káhiru, až 30 dní v roce - např. v Alexandrii. Vysoko v horách každoročně v zimě padá sníh.

Egyptský vítr

Pro oblast Egypta je typický suchý a horký vítr, kterému místní říkají chamsín. Vane zejména v období počátku prvního léta a přináší s sebou jemný pouštní písek a mnoha návštěvníkům a někdy i místním obyvatelům způsobuje zdravotní potíže. U Rudého moře se tento vítr čas od času objeví v podobě mrazivého větru.

"Chamsín" znamená v arabštině "padesát", což není zcela bez významu. Celé období, kdy hrozí suché a horké pouštní větry, totiž trvá dlouhých 50 dní.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Ali Baba Palace, Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

Za 5 448 Kč navíc

Prodlužte si dovolenou o 7 dní!

Chci delší dovolenou

Pobytové

Číslo termínu: 190 504 444
Termín zájezdu: 28.4. - 5.5.2019 (8 dní)
Doprava: Letecky
Strava All Inclusive

Kalkulace ceny zájezdu

Praha
Dospělý Cena Celkem
36 535 × = 0
DeLuxe - 2+0
34 185 × = 0
dvoulůžkový pokoj Deluxe 2+1
35 067 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady 2+0
32 850 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady 2+2
34 506 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady 3+0
35 654 × = 0
výhled bazen 2+0
33 598 × = 0
dvoulůžkový pokoj , výhled bazen 2+1
32 583 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled bazen 2+2
34 826 × = 0
Economy - 2+0
33 037 × = 0
dvoulůžkový pokoj Economy 2+1
32 690 × = 0
dvoulůžkový pokoj Economy - 2+2
34 292 × = 0
dvoulůžkový pokoj Economy 3+0
33 357 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady 1+1
32 075 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady 1+2
33 250 × = 0
rodinný pokoj superior 2+2
32 476 × = 0
rodinný pokoj superior 2+3
33 571 × = 0
rodinný pokoj superior 3+2
37 230 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady 1+0
33 197 × = 0
dvoulůžkový pokoj, výhled do zahrady, 2+1, více
dvoulůžkový pokoj 2+1  méně
37 390 × = 0
dvoulůžkový pokoj 1+0
33 437 × = 0
dvoulůžkový pokoj 1+1
32 129 × = 0
dvoulůžkový pokoj 1+2
35 040 × = 0
dvoulůžkový pokoj 2+0
32 262 × = 0
dvoulůžkový pokoj 2+2
34 559 × = 0
dvoulůžkový pokoj 3+0
33 304 × = 0
dvoulůžkový pokoj 3+1
33 037 × = 0
dvoulůžkový pokoj deluxe 2+2
34 426 × = 0
dvoulůžkový pokoj deluxe 4+1
37 310 × = 0
rodinný pokoj (2 nístnosti) 2+0
34 639 × = 0
rodinný pokoj (2 místnosti) 2+1
34 960 × = 0
rodinný pokoj (2 nístnosti) 3+1
33 838 × = 0
rodinný pokoj (2 místnosti) 3+2
Pojištění Cena Celkem
850 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
650 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 28.04.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622