Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Ze Sečuánska Do Vietnamu - Přes Bájnou Šangri-La

ZE SEČUÁNSKA DO VIETNAMU - PŘES BÁJNOU ŠANGRI-LA, Čína, Vietnam

Podrobnosti zájezdu

Mrzí nás to, ale v tomto termínu je zájezd již vyprodaný. Vyberte si, prosím, jiné datum.

1 dalších termínů tohoto zájezdu

Termín zájezdu: 21.10. - 10.11.2018
Délka: 21 dní / 21 nocí
Doprava: Letecky
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Pobytové

Konečná cena za osobu od: 72 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 124 669 956

 • Pozn.

  Podklady pro vyřízení víz je třeba dodat do CK nejpozději 8 týdnů před odjezdem.

 • Délka tras:

  letadlem 18 000 km, busy a vlaky 3600 km, pěšky 6x 4-15 km (volitelně) Počasí: vzduch 15-20 °C (Čína), 23-28 °C (Vietnam), v horách cca o 10 °C chladněji, voda 24-27 °C (Vietnam) Nástupní místo: Praha

 • V ceně je:

  Doprava. Výlety do Halong Bay s plavbou po zátoce a noclehem na lodi a do Sa Pa k horským kmenům. Víza do Číny a Vietnamu a jejich vyřízení. Ubytování a strava. Český průvodce, služby místních CK a průvodců dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Mezinárodní letecká včetně tax a poplatků, veřejná (vlaky, dálkové busy) a nájemní (minivany, taxi). Ubytování: 15x hotely a penziony - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, 2x lehátkový vlak, 1x noční lůžkový bus, 1x loď v Halong Bay. 1-lůžkový pokoj za příplatek 7500 Kč (13x). Strava: 12x snídaně. 4x plná penze během výletů do Halong Bay a Sa Pa.

 • Program zájezdu

  1. - 2. den

  Praha - Čcheng-tu (Chengdu). Odlet do provincie S´-čchuan (Sečuán) na veletoku Jang-c´-ťiang, kraje bambusových lesů - areál pandy velké v jihozápadní Číně. Metropole Sečuánu - Čcheng-tu: Klášter Wen-šu zasvěcený bohu moudrosti, návštěva světoznámé chovné stanice pandy velké.

  3. - 5. den

  Le-šan. E-mej-šan. Le-šan: Da Fo - největší (71 m) socha sedícího Buddhy na světě, projížďka na loďce s nejlepším výhledem na sochu. Výjezd lanovkou na Zlatý vrcholek E-mej- -šanu, hory Vznešeného obočí (3099 m) - jednu ze čtyř nejposvátnějších hor buddhismu. Výhledy na ledovec Miňa Konka (Gongga Shan, 7556 m). Přejezd do horské provincie Jün-nan u hranic Tibetu.

  6. - 8. den

  Li-ťiang. Shangri-La. „Čínský Šrínagar“ se říká městu a údolí Li-ťiang (UNESCO), obývanému lidem Naxi: dřevěné domy, vodní kanály, trhy. Údajná mýtická Šangri-La: tibetské kláštery, Ganden Sumtseling v nadmořské výšce 3300 m - jeden z největších vně Tibetu.

  9. - 10. den

  Soutěska skákajícího tygra. Dvoudenní výlet pod Sněžnými horami Nefritového draka (vysokými kolem 5500 m) do Soutěsky skákajícího tygra na horním toku veletoku Jang-c´-ťiang: pěší túra nejhlubším (dokonce až 4 km!) kaňonem světa.

  11. - 12. den

  Li-ťiang - Ta-li (Dali). Ta-li - nejpohodovější město PROGRAM ZÁJEZDU: Číny a mekka baťůžkářů: staré město, Tři pagody se 6 stupňovou a 70 m vysokou Čchien-Sün, barevné trhy horských Baiů. Zájemci na kolech kolem jezera Er-chaj pod čtyřtisícovkami.

  13. - 16. den

  Ta-li - Kchun-ming (Kunming) - Sa Pa a okolí. Přejezd do metropole Jün-nanu - Kchun-mingu a dál na jih do Vietnamu. Sa Pa - vysokohorské městečko na vietnamsko-čínském pomezí, výhledy na nejvyšší vietnamskou horu Fan Si (3143 m). Oblast nespoutané přírody, nádherné rýžové terasy. Domov horských kmenů (Hmong, Red Dzao), žijících ještě téměř v době kamenné. Návštěvy domorodých vesniček, pěší výlety. Přejezd na pobřeží k Hai Phongu.

  17. - 18. den

  Halong Bay. „Zátoka padajícího draka“ (UNESCO). Výlet lodí v labyrintu tří tisíc vápencových ostrůvků a homolí bizarních tvarů, tyčících se z hladiny slavné Dračí zátoky. Nádherné pláže, koupání v průzračné vodě, tajuplné jeskyně, západ slunce na palubě lodi.

  19. - 21. den

  Hanoj - Praha. Hlavní město Hanoj: prezidentský palác, Ho Či Minovo mauzoleum, magické jezero Hoan Kiem, pagody, české hospůdky, tržnice aj. Odlet domů.

Pořádající CK: Cestovní kancelář NOMÁD, spol.s r.o., IČ: 49970844

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622