Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Tibetské Dobrodružství - Čína, Tibet, Nepál

TIBETSKÉ DOBRODRUŽSTVÍ - ČÍNA, TIBET, NEPÁL, Čína, Nepál

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 13.4. - 3.5.2019
Délka: 21 dní (Sobota - Pátek)
Doprava: Letecky
Odletová místa: Praha
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Pobytové

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 85 890

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 85 890

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 160 520 895

 • Délka tras:

  letadlem 16 000 km, autobusy, auty a vlaky celkem 5200 km, pěšky 4x 5-12 km (volitelně) - vše pro 772, 774 Počasí: vzduch 12-30 °C Nástupní místo: Praha

 • V ceně je:

  Doprava. Permity do Tibetu. Ubytování. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Mezinárodní letecká a přelet Chengdu - Lhasa včetně tax, pronajatá vozidla, dálkové autobusy, vlaky. Ubytování: 771,773: 16x v hotýlcích, 1x v Tibetu v místních vybavených stanech poblíž kláštera Rongbuk, 771,773: 2x lehátkový vlak. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 771,773: 9000 Kč (16x). V ceně nejsou víza a jejich vyřízení - do Číny 2050 Kč, Nepálu 25 USD (na hranicích), fakultativní aktivity (let k Everestu cca 207 USD).

 • Program zájezdu

  1. - 4. den

  Praha - Peking. Velká čínská zeď. Odlet do čínské metropole Pekingu: Zakázané město, náměstí Nebeského klidu s mauzoleem Mao Ce-Tunga. Velká čínská zeď - procházka po „osmém divu světa“. Letní císařský palác s mramorovou lodí poslední císařovny. „Pupek světa“ - Chrám nebes. Nočním lehátkovým vlakem do Si-anu.

  5. - 6. den

  Si-an (Xi´an). Starověký Čchang-an a výchozí bod Hedvábné stezky - Si-an: 2000 let stará hrobka prvního císaře a terakotové armády, Husí pagody, městské hradby, tržiště s hady, želvami, rybami, kraby a dalšími „lahůdkami“. Taoistický klášter Osmi nesmrtelných. Nočním lehátkovým vlakem do Čcheng-tu.

  7. den

  Čcheng-tu (Chengdu). Chuang-lung-si. Provincie S´- -čchuan (Sečuán) na veletoku Jang-c´-ťiang, kraj bambusových lesů - areál pandy velké. Metropole Čhceng-tu: Návštěva světoznámé populární chovné stanice pandy velké. Starobylé Chuang-lung-si (Huanglongxi): Buddhistický chrám Ku-lung S‘, čajovny na nábřeží.

  8. - 9. den

  Le-šan, E-mej-šan. Le-šan: Da Fo - největší (71 m) socha sedícího Buddhy na světě, projížďka na loďce s nejlepším výhledem na sochu. Lanovkou na Zlatý vrcholek E-mej-šanu, hory Vznešeného obočí (3099 m) - jednu ze čtyřech nejposvátnějších hor buddhismu. Východ slunce, obří zlatá socha Buddhy, výhledy na ledovec Gongga-šan (7556 m). Návrat do Čcheng-tu.

  10. - 12. den

  Čcheng-tu - Lhasa a okolí. Přelet na Tibetskou náhorní plošinu na letiště Gonkar, cesta do „města bohů“ Lhasy (3658 m). Posvátný poutní okruh Barkor, sídla dalajlámů v Potale a Norbulingce. Živoucí tibetské kláštery Džókhang a Sera s meditujícími mnichy. (Nejen aklimatizační) výjezd do kláštera Ganden, hlavního sídla lamaistické školy Žlutých čepic (Gelug-pa): ruční tisk modlitebních praporků a súter, tradiční dřevořezba.

  13. - 18. den

  Lhasa - Everest B.C. - Káthmándú. Šestidenní jízda po Friendship Highway, jedné z nejvyšších silnic světa s několika průsmyky nad 5000 m, směrem k nepálské hranici. Štíří jezero Jamdrok-co s jaky a nebesky modrou vodou. Staré město Gjance: nejkrásnější stúpa Kumbum, čorten Pango, klášter Palkhor, tibetské hrady dzongy. Druhé největší město Tibetu - Šigace: sídlo pančenlámů - klášter Tašilhünpo. Přes nejvyšší bod trasy - sedlo Gatso La (5220 m) do New Tingri. Neuvěřitelné panorama Himálají se čtyřmi osmitisícovkami zároveň. Celodenní výlet k nejvýše položenému klášteru světa - Rongbuku. Everest Base Camp (5200 m) a okolí s nádhernými výhledy na nejvyšší vrchol světa - Mt. Everest (8848 m). Přejezd směrem na tibetsko-nepálské hranice s výhledem na další majestátní vrcholy, zejména nejnižší osmitisícovku Šiša Pangma (8013 m). Prudký sjezd z pusté náhorní tibetské plošiny do zeleného Nepálu s banánovníky a mandarinkami (přes 2000 m výškového rozdílu). Buddhismus vystřídá hinduismus. Dojezd do údolí Káthmándú.

  19. - 20. den

  Káthmándú a okolí. Metropole Nepálu Káthmándú: majestátní stúpa Svajambhunáth (Opičí chrám) s výhledem na město. Působivé dřevěné chrámy starobylého centra města. Královský palác na chrámovém náměstí Durbar, tržiště. Palác Kumari Devi, jediné živé bohyně světa. Spalovací gháty Pašupatináth na řece Bagmátí, nejsvětější místo nepálských hinduistů. Večerní obřady u Boudhanáthu, největší tibetské stúpy mimo území Tibetu. Architektonický skvost - královské město Bhaktapur, historická metropole Káthmándského údolí. Možnost nákupu tradičních suvenýrů - malované thanky, nože gurků či obřadní masky. Fakultativně let kolem Mt. Everestu (cca 207 USD).

  21. den

  Káthmándú - Praha. Návrat domů.

Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky. Tento zájezd si můžete objednat s odletem kdykoliv, na jakkoliv dlouhou dobu pobytu.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: Cestovní kancelář NOMÁD, spol.s r.o., IČ: 49970844

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

TIBETSKÉ DOBRODRUŽSTVÍ - ČÍNA, TIBET, NEPÁL, Tibetské Dobrodružství - Čína, Tibet, Nepál, Čína, Nepál

Číslo termínu: 160 520 895
Termín zájezdu: 13.4. - 3.5.2019 (21 dní)
Doprava: Letecky
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 85 890

Cestující

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Informace o cestujících

V případě tohoto zájezdu je nutné vyplnit povinně označená pole *- bez těchto údajů nelze provést rezervaci letenek.

Jméno a příjmení zadejte přesně dle cestovního dokladu
1. dospělý
2. dospělý
3. dospělý
4. dospělý
5. dospělý
6. dospělý
7. dospělý
8. dospělý
9. dospělý
10. dospělý
1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě
6. dítě
7. dítě
8. dítě
9. dítě
10. dítě

Kalkulace ceny zájezdu

Praha
Dospělý Cena Celkem
85 890 × = 0
Pojištění Cena Celkem
2 000 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
1 600 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 14.03.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622