Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Malý okruh Čínou + Datong

Čína

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Ověřuji...
Termín zájezdu: 13.7. - 26.7.2019
Délka: 14 dní / 12 nocí
Doprava: Letecky
Odletová místa: Praha
Strava: Dle programu
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 61 990

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 61 990

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 155 288 188

 • Program zájezdu

  1. den

  ODLET Z PRAHY: Sraz skupiny na letišti Praha. Odlet do Pekingu.

  2. den

  PŘÍLET DO PEKINGU: PŘÍLET DO PEKINGU Přílet do Pekingu. Transfer do hotelu, ubytování. Večer individuální volno na procházku městem či odpočinek.

  3. den

  TCHIEN-AN-MEN, PEJ-CHAJ PARK, WANG FU TING ROAD: Snídaně. Celodenní prohlídka největšího náměstí na světě Tchien-an-men – náměstí Nebeského klidu o rozloze 44 hektarů. Po obědě procházka parkem Pej-chaj s prohlídkou pagody, postave né na ostrově uprostřed laguny. Procházka po Wang-fu-ting Road, nejrušnější třídě moderního centra Pekingu s rušnými obchodními domy.

  4. den

  ZAKÁZANÉ MĚSTO, CHRÁM NEBES: Snídaně. Celodenní prohlídka Zakáza né ho města – sídla panovníků dynastie Ming a Čching. V tomto rozlehlém císařském komplexu vládlo 24 panovníků po více než 500 let celé čínské říši. Zakázané město bývá též nazýváno největším kulturním muzeem Číny, během vlády všech císařů bylo nepřístupné veřejnosti. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka Chrámu nebes, postaveného již v roce 1420. V tomto rozsáhlém chrámu panovníci dynastie Ming a Čching pořádali modlitební obřady a rituály. Večer pro zájemce fakultativně návštěva akrobatické show.

  5. den

  LAMAISTICKÝ A KONFUCIŮV CHRÁM: Snídaně. Dopoledne prohlídka la mais tic kého kláštera. Jeho pět hlavních síní ztělesňuje slohovou směsici chanských, mongolských a tibetských prvků. Oběd v čínské restau raci. Odpoledne prohlídka Konfuciova chrámu, zakladatele konfucianismu, kte rý je v Číně dodnes velice uznávaným filozo fickým směrem. Večer pro zájemce fakultativně návštěva pekingské opery.

  6. den

  VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ, HROBKY DYNASTIE MING: nídaně. Celodenní výlet k Velké čínské zdi, jež se rozpíná v délce více než 6.000 km. Tato zeď, sloužící původně k obran ným účelům proti invazi barbarů, se nachází zhruba 60 km severovýchodně od Pe kingu. Oběd v tradiční čínské res tauraci. Odpoledne prohlídka jedné ze dvou přístupných hrobek panovníků dynastie Ming (celkem 13 hrobek).

  7. den

  LETNÍ PALÁC, ZOO: Snídaně. Prohlídka Letního paláce, letního sídla císařů. Během své vlády zde císaři přebývali a odpočívali v rozlehlých zahradách. Prohlédnete si i známou Loď čistoty a klidu – Mramorovou loď císařov ny Cch’-si z roku 1888. Oběd v tradiční čínské restauraci. Přejezd do pekingské ZOO, kde uvidíte populární pandy, symbol Číny. Večer fakultativně ochutnávka místní speciality – pekingské kachny.

  8. den

  VOLNÝ DEN: Snídaně. Osobní volno na nákupy či fakultativní prohlídku dalších nenavštívených míst Pekingu.

  9. den

  PEKING – DATONG: Snídaně. Volné dopoledne. Po obědě transfer na nádraží a odjezd vlakem do Datongu. Po příjezdu ve večerních hodinách transfer na hotel. Ubytování, nocleh.

  10. den

  YUNGANSKÉ JESKYNĚ, CHRÁMY HUAYANSI A SHANHUASI: Snídaně. Dopoledne návštěva Yunganských jeskyní. V pískovcovém útesu je zde vyhloubeno na 250 jeskyní, v kterých naleznete soubor více než 51.000 soch s buddhistickou tematikou převážně z 5. století. Po obědě navštívíte chrám Huayansi s Velkou síní pokladů, patřící k největším buddhistickým síním v Číně, 45 metrů dlouhou zeď Devíti draků z glazované keramiky a klášter Shanhuasi, obnovený po požáru ve 12. století. Večeře, nocleh.

  11. den

  HENGSHAN – VISUTÝ CHRÁM: Snídaně. Odjezd k posvátné taoistické hoře Hengshan. Návštěva Visutého chrámu, přilepeného ke skalní stěně. Přes čtyřicet síní vzniklo z přírodních jeskyní a prohlubní ve skále, které ukrývají sochy buddhistických, konfuciánských a taoistických božstev. Jednotlivé síně jsou propojeny chodbami a mosty s přistavenými dřevěnými průčelími. Odjezd do pohoří Wutaishan s posvátnou buddhistickou horou Mt. Wutai. Ubytování, nocleh.

  12. den

  WUTAISHAN: Snídaně. Prohlídka klášterní vesnice Taihuai, která se nachází v údolí obklopeném pěti horskými štíty. Žil zde zakladatel buddhistické sekty Žlutých miter Congkhapa. V období dynastie Qing zde stávalo více než 300 chrámů. Zde se nacházejí nejstarší dřevěné stavby v Číně. Oblast je od roku 2009 na seznamu kulturních dědictví UNESCO. Odpoledne návrat do Datongu. Přenocování, nocleh.

  13. den

  DATONG - PEKING: Snídaně. Volné dopoledne. Po obědě transfer na nádraží, odjezd vlakem zpět do Pekingu. Ubytování, nocleh.

  14. den

  PŘÍLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet a přílet do Prahy.

 • Cena zahrnuje:

  leteckou přepravu Praha – Peking – Praha s přestupem, letištní taxy, cestu vlakem Peking – Datong – Peking, transfery letiště – hotel – letiště, 12x nocleh se snídaní v hotelu 3* - 4*, program včetně transferů a vstupů, 10x oběd v tradiční čínské restauraci, 4x večeře v tradiční čínské restauraci, českého průvodce (min. 16 osob)
 • Cena nezahrnuje:

  vstupní vízum do Číny (vyřídíme za poplatek 2.500,- Kč), fakultativní výlety nad rámec programu (Chu-tchung tour, akrobatická show, pekingská opera, pekingská kachna, Voňavé hory – celkem 165,- USD)

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: ESO travel a.s. , IČ: 27957039

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Malý okruh Čínou + Datong, Čína

Číslo termínu: 155 288 188
Termín zájezdu: 13.7. - 26.7.2019 (14 dní / 12 nocí)
Doprava: Letecky
Strava Dle programu
Celková cena za osobu od: 61 990

Cestující

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Informace o cestujících

V případě tohoto zájezdu je nutné vyplnit povinně označená pole *- bez těchto údajů nelze provést rezervaci letenek.

Jméno a příjmení zadejte přesně dle cestovního dokladu
1. dospělý
2. dospělý
3. dospělý
4. dospělý
5. dospělý
6. dospělý
7. dospělý
8. dospělý
9. dospělý
10. dospělý
1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě
6. dítě
7. dítě
8. dítě
9. dítě
10. dítě

Kalkulace ceny zájezdu

Praha
Dospělý Cena Celkem
61 990 × = 0
Příplatky Cena Celkem
11 500 × = 0
2 500 × = 0
vstupní vízum do Číny vyřídíme za poplatek
Pojištění Cena Celkem
1 800 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
1 500 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 15.06.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622