Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Filka

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Živogošće

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Ověřuji...
Termín zájezdu: 9.9. - 18.9.2019
Délka: 10 dní / 7 nocí
Doprava: Autobus
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Pobytové, U moře

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 1 788

Objednat nezávazně

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 1 788

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 178 710 238

 • Poloha

  dlouhé pláže a zátoky podél krásného pobřeží jsou lemované pěšinami s borovicemi, olivovníky a společně s mohutným pohořím Biokovo činí Živogošče dokonalou turistickou destinaci. Naleznete zde také restaurace, kavárny a obchody. Vila Filka s nádherným výhledem se nachází cca 50 m od moře a cca 150 m od pláže s pozvolným vstupem do moře.

 • Ubytování

  2x studia pro 2-3 os: manželská postel a lůžko v obytné místnosti, kuchyňský kout, sociální zařízení, TV/SAT, balkon s výhledem na moře, klimatizace, čtyřlůžkový apartmán: dvě ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, sociální zařízení, TV/SAT, velká terasa pokrytá vinnou révou poskytující příjemný stín, klimatizace.

 • Vybavení

  pronájem apartmánu vč. el. energie, vody, povlečení, gril, parkování zdarma cca 50 m od vily.

 • Stravování

  bez stravy, polopenze za příplatek (v restauraci vzdálené cca 200 m)

 • Snídaně

  servírované, kontinentální

 • Večeře

  výběr ze 2-3 menu

 • Doporučujeme

  Apartmán v menším, přesto velmi oblíbeném letovisku ležícím jen 15 km jižně od města Makarska.

 • Poznámka

  pobyt pouze úterý-úterý.

 • Obsazení

  X-XXXX

 • Služby za poplatek

  klimatizace 5 EUR/den (splatné v místě).

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

 • Seniorská sleva ?

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 26 °C
 • Teplota moře 23 °C

Pořádající CK: FIRO-tour a.s., IČ: 27869237

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Akce

 • Seniorská sleva

  V případě, že je Vám více jak 55 let můžete využít slevu až 20 % ze základní katalogové ceny. Sleva platí pro dvě a více osob, uvedené věkové kategorie, ubytované v jednom pokoji a to ve vybraných termínech, mimo letní období 25.06. - 26.08.218. Nabídku není možno kombinovat s jinými slevami. Neváhejte si tedy zaslat nezávaznou objednávku. Náš prodejce se Vám bude věnovat a sdělí bližší informace, zejména upřesní, u které kapacity je možné akci využít.

 • Sleva za včasný nákup

  Z ceny tohoto hotelu je odečtena sleva First Minute za včasný nákup ve výši až 19 %. Snížená cena platí do 21.12.2018. Neváhejte si tedy tento zájezd co nejdříve objednat. Náš prodejce se Vám bude věnovat a sdělí Vám bližší informace. Nelze kombinovat s ostatními slevami.

Oblast a mapa: Střední Dalmácie, Chorvatsko

Počasí

Roční klima

Vzduch Moře

Aktuálně

Přes den 9 °C
v noci 7 °C

Teplota vody

15 °C

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  10 °C
  8 °C

 • Pátek

  10 °C
  8 °C

 • Sobota

  10 °C
  7 °C

 • Neděle

  8 °C
  5 °C

Podnebí

Chorvatsko se může chlubit mírným podnebím, a to díky příznivému vlivu Středozemnho moře, teplým mořským proudům i skutečnosti, že je jeho území od východu chráněno horskými hřebeny. Průměrné teploty vzduchu se tady v červnu pohybují kolem 26°C, v červenci a srpnu pak kolem 30°C, v září opět kolem 26°C. Průměrné teploty vody dosahují v červnu hranice 22°C, v červenci 25°C, v srpnu pak o stupeň méně a i v září se teplota vody ještě pohybuje kolem 22°C.

Jadransko-středomořské podnebí je typické krátkými, mírnými zimami a dlouhými, mnohdy velice teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Počasí je zde plně pod vlivem moře, není však stejné v celé oblasti, např. na ostrovech se liší od toho pobřežního.

Chladnější sever, teplejší jih

Tepotní rozdíly jsou znatelné i mezi severním a jižním pobřežím. Nejde o rozdíly příliš výrazné, a přeci je pocítíte. Na Istrii na severu země se průměrné teploty v srpnu pohybují kolem 22,5°C, na Hvaru je to 24°C . Rovněž teplota vody v moři se mnohdy liší. Na začátku léta se Jadran, jehož maximální hloubka u západnho břehu Istrie je pouhých 40 metrů, rychle ohřeje na 20°C i více, v srpnu tu potom dosahuje teplota vody příjemných 23 - 26°C, v zimě pak teplota zpravidla neklesá pod 10°C. V jižněji položené Dalmácii neklesá teplota vody ani v zimě pod 12°C.

Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně nižší teploty vzduchu než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině.

A jak je to se srážkami?

Jaderské moře je pro vnitrozemí Chorvatska zdrojem vláhy, neboť jej zásobuje vodními srážkami. Na pobřeží se však příliš srážek nedostane, protože vlhký vzduch přímořskou oblast většinou míjí, a srážky spadnou až ve vnitrozemí.

Nejméně vodních srážek spadne na ostrovech cca. 500 až 1.000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1.000 do 1.700 mm ročně.

Co se týče rozložení úhrnu srážek na jednotlivé měsíce v roce, pak nejméně srážek spadne v letních měsících, nejsušším měsícem je zde červenec, to platí pro celé přímoří. Například na ostrově Lastovo spadne v červenci pouze 20 mm srážek, na Hvaru a Visu a 22 mm, ve Splitu 26 mm, v Dubrovníku 27 mm. Někdy se letní sucha protáhnou až do září, což pak záporně ovlivňuje růst vegetace. Nejvíce srážek spadne v Chorvatsku koncem podzimu a na začátku zimy. Dále pak na jaře, zejména v březnu a dubnu.

Pokud se ptáte na sníh, tak ten je v této oblasti poměrně neobvyklým jevem. Za celou zimu se tu objevuje tak po jeden až tři dny, což prakticky znamená, že většinou napadne a ještě téhož dne i roztaje.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Střední Dalmácie, Filka, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Živogošće

Za 2 699 Kč navíc

Zajistěte si snídaně a večeře.

Chci polopenzi

Číslo termínu: 178 710 238
Termín zájezdu: 9.9. - 18.9.2019 (10 dní / 7 nocí)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 1 788

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
10 200 × = 0
4lůžkový apartmán - 4/0
5 363 × = 0
2lůžkové studio - 2/1
Dětská cena Cena Celkem
Příplatky Cena Celkem
290 × = 0
Svoz z: Chomutov;Most;Beroun;
Pojištění Cena Celkem
400 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
320 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
200 Kč / osoba × = 0
Obsahuje pojištění právní asistence a pojištění slunečného počasí
(Pojistné podmínky)

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 31.07.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622