Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Hotel Villa Donat ***/****

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sveti Filip i Jakov

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 14.6. - 17.6.2019
Délka: 4 dny (Pátek - Pondělí)
Doprava: Vlastní
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Pobytové, U moře
Původní cena: 3 990 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 3 392

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 3 392 3 990 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 170 319 429

 • Hotel Villa Donat ***/****

  Popis:
  Báječná dovolená u moře ve městě Sv. Filip i Jakov! Ubytování v hotelu Villa Donat***/****, jen cca 150 m od pláže, WiFi zdarma, polopenze v ceně zájezdu
  • 4–10denní zájezd do Chorvatska, ubytování ve Sv. Filip i Jakov
  • WiFi zdarma, parkoviště za poplatek
  • Animační programy pro děti i dospělé
  • Hotel villa Donat se nachází jen cca 150 m od pláže
  • Hotel leží přímo v centru města
  • Dobrá dostupnost z ČR

  Letní dovolená v severní Dalmácii

  Sv. Filip i Jakov je atraktivní turistické letovisko vzdálené asi 3 km severně od města Biograd na Moru. Město nabízí pěkné procházky po pobřežní promenádě. Naproti letovisku Sv. Filip i Jakov leží ostrov Pašman.

  Ubytování v hotelu villa Donat***/****

  Nedávno renovovaný hotel se nachází v centru městečka Sv. Filip i Jakov, cca 150 m od moře. Ubytování je vybaveno bazénem, dětským bazénem, vířivkou, barem s terasou, WiFi, parkoviště (za poplatek). Hotel se skládá z hlavní budovy a depandance. V hlavní budově jsou pokoje Superior s kategorizací **** . V depandanci jsou pokoje typu comfort s kategorizací ***. Hotel je vybaven restaurací, barem s terasou, WiFi, parkovištěm (za poplatek).

  Dvoulůžkové pokoje superior s možností 1 přistýlky

  Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, SAT/TV, minibarem, trezorem, WiFi pro 2 zařízení. Všechny pokoje superior mají francouzské okno.

  Dvoulůžkové pokoje comfort s možností 1 přistýlky

  Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, SAT/TV, WiFi pro 2 zařízení. Pokoje mají francouzské nebo standartní okno s výhledem na park.

  Stravování formou polopenze

  • Snídaně i večeře jsou podávány formou bohatého bufetu
  • Nápoje u večeře nejsou zahrnuty v ceně

  Hotel jen cca 150 m od pláže

  Hotel se nachází jen cca 150 m od pláže. Pláž je vhodná i pro rodiny s dětmi. Pláž Iza banja, která se nachází v centru letoviska byla oceněna tzv. Modrou vlajkou. Plážový bar Donat je cca 100 m od hotelu. V letovisku jsou i betonová mola k opalování, sprchy na pláži, bary a restaurace u pláže, možnost zapůjčení lehátek (za poplatek), atrakce pro děti.

  Sport a zábava

  V letovisku se lze provozovat plážový volejbal, stolní tenis, míčové hry. K dispozici je půjčovna šlapadel, člunů na vesla, ale i motorových člunů. V okolí jsou cyklistické a pěší stezky, které vedou například na vyhlídku s rozhlednou "Crni krug", odkud je nádherný výhled na ostrov Pašman. Ve městě je opravdu pestrý kulturní život. V letní sezóně na klienty čeká mnoho zábavních akcí jako jsou například folklorní večery, letní karneval, sportovní soutěže a jiné.

  Důležité informace

  • Doprava vlastní nebo autobusová
  • Check in je možný od 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
  • Možnost zapůjčení dětské postýlky za 8 €/den
  • Domácí mazlíčci na vyžádání u CK za 20 €/den
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den – hradí se při příjezdu na recepci
  • Parkování u hotelu 6 €/den
  • Parkování 150 m od hotelu 5 €/den
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
 • Cena zahrnuje: 3x ubytování/os., 3x polopenzi/os., povlečení a ručníky.


  Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den, cestovní pojištění, parkoviště u hotelu 6 €/den, parkoviště 150 m od hotelu 5 €/den, dětskou postýlku 8 €/den, poplatek za domácího mazlíčka 20 €/den.

 • Cena zahrnuje: 4x ubytování/os., 4x polopenzi/os., povlečení a ručníky.


  Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den, cestovní pojištění, parkoviště u hotelu 6 €/den, parkoviště 150 m od hotelu 5 €/den, dětskou postýlku 8 €/den, poplatek za domácího mazlíčka 20 €/den.

 • Cena zahrnuje: 5x ubytování/os., 5x polopenzi/os., povlečení a ručníky.


  Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den, cestovní pojištění, parkoviště u hotelu 6 €/den, parkoviště 150 m od hotelu 5 €/den, dětskou postýlku 8 €/den, poplatek za domácího mazlíčka 20 €/den.

 • Cena zahrnuje: 7x ubytování/os., 7x polopenzi/os., povlečení a ručníky.


  Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den, cestovní pojištění, parkoviště u hotelu 6 €/den, parkoviště 150 m od hotelu 5 €/den, dětskou postýlku 8 €/den, poplatek za domácího mazlíčka 20 €/den.

 • Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, 7x ubytování/os., 7x polopenzi/os., povlečení a ručníky.


  Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den, cestovní pojištění, parkoviště u hotelu 6 €/den, parkoviště 150 m od hotelu 5 €/den, dětskou postýlku 8 €/den, poplatek za domácího mazlíčka 20 €/den.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 28 °C
 • Teplota moře 21 °C

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 150 m
 • Vzdálenost od centra města 100 m

Vybavení hotelu

 • Klimatizace
 • Minibar, Bar
 • Dětské hřiště
 • Tenis, Volejbal

Pořádající CK: CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ: 26785871

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Severní Dalmácie, Chorvatsko

Počasí

Roční klima

Vzduch Moře

Aktuálně

Přes den 14 °C
v noci 10 °C

Teplota vody

17 °C

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  15 °C
  10 °C

 • Pátek

  15 °C
  10 °C

 • Sobota

  15 °C
  13 °C

 • Neděle

  16 °C
  13 °C

Podnebí

Chorvatsko se může chlubit mírným podnebím, a to díky příznivému vlivu Středozemnho moře, teplým mořským proudům i skutečnosti, že je jeho území od východu chráněno horskými hřebeny. Průměrné teploty vzduchu se tady v červnu pohybují kolem 26°C, v červenci a srpnu pak kolem 30°C, v září opět kolem 26°C. Průměrné teploty vody dosahují v červnu hranice 22°C, v červenci 25°C, v srpnu pak o stupeň méně a i v září se teplota vody ještě pohybuje kolem 22°C.

Jadransko-středomořské podnebí je typické krátkými, mírnými zimami a dlouhými, mnohdy velice teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Počasí je zde plně pod vlivem moře, není však stejné v celé oblasti, např. na ostrovech se liší od toho pobřežního.

Chladnější sever, teplejší jih

Tepotní rozdíly jsou znatelné i mezi severním a jižním pobřežím. Nejde o rozdíly příliš výrazné, a přeci je pocítíte. Na Istrii na severu země se průměrné teploty v srpnu pohybují kolem 22,5°C, na Hvaru je to 24°C . Rovněž teplota vody v moři se mnohdy liší. Na začátku léta se Jadran, jehož maximální hloubka u západnho břehu Istrie je pouhých 40 metrů, rychle ohřeje na 20°C i více, v srpnu tu potom dosahuje teplota vody příjemných 23 - 26°C, v zimě pak teplota zpravidla neklesá pod 10°C. V jižněji položené Dalmácii neklesá teplota vody ani v zimě pod 12°C.

Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně nižší teploty vzduchu než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině.

A jak je to se srážkami?

Jaderské moře je pro vnitrozemí Chorvatska zdrojem vláhy, neboť jej zásobuje vodními srážkami. Na pobřeží se však příliš srážek nedostane, protože vlhký vzduch přímořskou oblast většinou míjí, a srážky spadnou až ve vnitrozemí.

Nejméně vodních srážek spadne na ostrovech cca. 500 až 1.000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1.000 do 1.700 mm ročně.

Co se týče rozložení úhrnu srážek na jednotlivé měsíce v roce, pak nejméně srážek spadne v letních měsících, nejsušším měsícem je zde červenec, to platí pro celé přímoří. Například na ostrově Lastovo spadne v červenci pouze 20 mm srážek, na Hvaru a Visu a 22 mm, ve Splitu 26 mm, v Dubrovníku 27 mm. Někdy se letní sucha protáhnou až do září, což pak záporně ovlivňuje růst vegetace. Nejvíce srážek spadne v Chorvatsku koncem podzimu a na začátku zimy. Dále pak na jaře, zejména v březnu a dubnu.

Pokud se ptáte na sníh, tak ten je v této oblasti poměrně neobvyklým jevem. Za celou zimu se tu objevuje tak po jeden až tři dny, což prakticky znamená, že většinou napadne a ještě téhož dne i roztaje.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Hotel Villa Donat, Hotel Villa Donat ***/****, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sveti Filip i Jakov

Za 1 105 Kč navíc

Prodlužte si dovolenou o 1 den!

Chci delší dovolenou

Číslo termínu: 170 319 429
Termín zájezdu: 14.6. - 17.6.2019 (4 dny)
Doprava: Vlastní
Strava Polopenze
Celková cena za osobu od: 3 392 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
4 072 × = 0
Superior
3 392 × = 0
Comfort
Dětská cena Cena Celkem
3 790 × = 0
Superior
0 × = 0
Superior, více
Comfort  méně
1 490 × = 0
Superior
2 390 × = 0
Superior
3 190 × = 0
Comfort
1 190 × = 0
Comfort
1 990 × = 0
Comfort
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
550 Kč / auto × = 0
Pojištění se vztahuje na celý vůz
(Pojistné podmínky)

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 15.05.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622