Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Family Hotel Amarin

Chorvatsko, Rovinj, Rovinj

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 26.6. - 6.7.2019
Délka: 11 dní / 10 nocí
Doprava: Vlastní
Strava: Plná penze
Typ zájezdu: Pobytové, U moře
Původní cena: 45 686 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 38 833

Teď zaplatíte jen zálohu a zbytek doplatíte později 1 500

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 38 833 45 686 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 159 082 678

 • Poloha

  nový luxusní rodinný hotel s bohatým animačním programem pro děti všech věkových kategorií nacházející se na zeleném poloostrově, vzdálený cca 4 km od centra města Rovinje.

 • Vybavení a služby

  restaurace, výtah, WI-FI ZDARMA, parkování ZDARMA.

 • Ubytování

  klimatizované pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefo­nem, sejfem, minibarem, fénem, s možností přistýlek. Typ 1/2+1 SWCBM-ST - klima­tizovaný 2lůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou vhodnou pro dítě do 14 let, s balkonem a orientací na mořskou stranu. Typ 1/2+2 SWCBM - PREMIUM - 2lůžkový pokoj s oddělenými lůžky a dvěma přistýlkami vhodnými pro dvě děti do 14 let, s balkonem a orientací na mořskou stranu. Typ 1/2+4 FAMILY PREM - dva 2lůžkové pokoje, jeden s manželskou postelí a jednou přistýlkou, druhý pokoj se dvěma oddělenými lůžky a dvěma přistýlkami. Pokoj je vhodný pro 2 dosp. osoby a 4 děti do 14 let. Pokoje jsou spojeny vnitřními dveřmi, má dva balkony a dvě koupelny.

 • Stravování

  plná penze formou bufetu. K obědům a večeřím zdarma točené nápoje džus a voda.

 • Pláž

  oblázková, kamenitá, betonová plata, cca 50m.

 • Sport a zábava

  venkovní a vnitřní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži ZDARMA v omezeném množství), dětský vnitřní a venkovní bazén s vodopády a oázou, animační program pro děti všech věkových skupin, fitness, sauna, dětské hřiště, multifunkční hřiště, tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, půjčovna šlapadel, vodní sporty.

 • Doplňující informace

  sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníky. Při změně účastníka bude sleva za včasný nákup odebrána. Na vyžádání: dětská postýlka (ZDAR­MA). Pobyt začíná obědem (12:30 - 14:30).

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 14 let na přistýlce - ZDARMA.

 • Cena zahrnuje:

  ubytování a plnou penzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.
 • Cena nezahrnuje:

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka (ZDARMA)., Sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníka. Při změně účastníka bude sleva za včasný nákup odebrána. Při dodatečném vyžadování ubytovací kapacity na základě požadavku ze strany klientů, může být cena individuálně stanovena dodavatelem služeb a s blížícím se termínem pobytu může docházet k navýšení ceny oproti ceně katalogové (způsobeno vyčerpáním kapacity).

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 25 °C
 • Teplota moře 22 °C

Pořádající CK: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČ: 17049415

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Rovinj, Chorvatsko

Počasí

Roční klima

Vzduch Moře

Aktuálně

Přes den 10 °C
v noci 6 °C

Teplota vody

16 °C

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  9 °C
  8 °C

 • Středa

  13 °C
  9 °C

 • Čtvrtek

  13 °C
  10 °C

 • Pátek

  13 °C
  9 °C

Podnebí

Chorvatsko se může chlubit mírným podnebím, a to díky příznivému vlivu Středozemnho moře, teplým mořským proudům i skutečnosti, že je jeho území od východu chráněno horskými hřebeny. Průměrné teploty vzduchu se tady v červnu pohybují kolem 26°C, v červenci a srpnu pak kolem 30°C, v září opět kolem 26°C. Průměrné teploty vody dosahují v červnu hranice 22°C, v červenci 25°C, v srpnu pak o stupeň méně a i v září se teplota vody ještě pohybuje kolem 22°C.

Jadransko-středomořské podnebí je typické krátkými, mírnými zimami a dlouhými, mnohdy velice teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Počasí je zde plně pod vlivem moře, není však stejné v celé oblasti, např. na ostrovech se liší od toho pobřežního.

Chladnější sever, teplejší jih

Tepotní rozdíly jsou znatelné i mezi severním a jižním pobřežím. Nejde o rozdíly příliš výrazné, a přeci je pocítíte. Na Istrii na severu země se průměrné teploty v srpnu pohybují kolem 22,5°C, na Hvaru je to 24°C . Rovněž teplota vody v moři se mnohdy liší. Na začátku léta se Jadran, jehož maximální hloubka u západnho břehu Istrie je pouhých 40 metrů, rychle ohřeje na 20°C i více, v srpnu tu potom dosahuje teplota vody příjemných 23 - 26°C, v zimě pak teplota zpravidla neklesá pod 10°C. V jižněji položené Dalmácii neklesá teplota vody ani v zimě pod 12°C.

Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně nižší teploty vzduchu než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině.

A jak je to se srážkami?

Jaderské moře je pro vnitrozemí Chorvatska zdrojem vláhy, neboť jej zásobuje vodními srážkami. Na pobřeží se však příliš srážek nedostane, protože vlhký vzduch přímořskou oblast většinou míjí, a srážky spadnou až ve vnitrozemí.

Nejméně vodních srážek spadne na ostrovech cca. 500 až 1.000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1.000 do 1.700 mm ročně.

Co se týče rozložení úhrnu srážek na jednotlivé měsíce v roce, pak nejméně srážek spadne v letních měsících, nejsušším měsícem je zde červenec, to platí pro celé přímoří. Například na ostrově Lastovo spadne v červenci pouze 20 mm srážek, na Hvaru a Visu a 22 mm, ve Splitu 26 mm, v Dubrovníku 27 mm. Někdy se letní sucha protáhnou až do září, což pak záporně ovlivňuje růst vegetace. Nejvíce srážek spadne v Chorvatsku koncem podzimu a na začátku zimy. Dále pak na jaře, zejména v březnu a dubnu.

Pokud se ptáte na sníh, tak ten je v této oblasti poměrně neobvyklým jevem. Za celou zimu se tu objevuje tak po jeden až tři dny, což prakticky znamená, že většinou napadne a ještě téhož dne i roztaje.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

FAMILY HOTEL AMARIN, Family Hotel Amarin, Chorvatsko, Rovinj, Rovinj

Za 17 578 Kč navíc

Prodlužte si dovolenou o 4 dny!

Chci delší dovolenou

Číslo termínu: 159 082 678
Termín zájezdu: 26.6. - 6.7.2019 (11 dní / 10 nocí)
Doprava: Vlastní
Strava Plná penze
Celková cena za osobu od: 38 833 za 1 500 Kč s chytrou zálohou

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
38 833 × = 0
2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, balkónem, orientace na mořskou stranu STANDARD
44 698 × = 0
2lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, balkónem, orientace na mořskou stranu PREMIUM
66 773 × = 0
dva 2lůž.propojené pokoje, jeden s manželskou postelí a jednou přistýlkou, druhý pokoj se dvěma oddělenými lůžky a dvěma přistýlkami, dva balkony,orientace na mořskou stranu
Dětská cena Cena Celkem
0 × = 0
2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, balkónem, orientace na mořskou stranu STANDARD, více
2lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, balkónem, orientace na mořskou stranu PREMIUM,
dva 2lůž.propojené pokoje, jeden s manželskou postelí a jednou přistýlkou, druhý pokoj se dvěma oddělenými lůžky a dvěma přistýlkami, dva balkony,orientace na mořskou stranu  méně
Pojištění Cena Celkem
990 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
800 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
200 Kč / osoba × = 0
Obsahuje pojištění právní asistence a pojištění slunečného počasí
(Pojistné podmínky)
550 Kč / auto × = 0
Pojištění se vztahuje na celý vůz
(Pojistné podmínky)

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 27.05.2019

0

Je potřeba zaplatit zálohu 1500 Kč do několika hodin po rezervaci. Zájezd pak uhradíte dvěma splátkami.

1500
osoba

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622