Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Vaše nabídka zájezdů od agentury INVIA.CZ

Hotel Privátní apartmány No Name - Pula - zóna I

Chorvatsko, Pula

Garance nejnižší ceny: nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Obecně o ubytování

* neoficiální, právně nezávazný, pouze informativní doplňující popis

* Oficiální popisek pořadatele zájezdu najdete vždy u konkrétního termínu.

 • Poloha

  Privátní domy jsou rozseté v rekreačních částech Puly a přilehlých střediscích Banjole, Premantura, Vinkuran, Pješčana uvala, Štinjan, Valbandon, Fažana, Peroj aj. ve vzdálenosti cca 200 – 1.500  m od moře a centra. Pula je největší město poloostrova Istrie a leží v její jižní části.

 • Vybavení

  Kuchyňský kout v apartmánech a studiích je standardně vybaven pro přípravu a konzumaci pokrmů pro daný počet osob. Doporučujeme vzít s sebou utěrky, prostředek na mytí nádobí, ostrý nůž, otvírák na konzervy, zápalky. Klimatizace nebo topení jsou možné na vyžádání za poplatek 5 EUR/den. Upozorňujeme, že vybavení a zařízení ubytování není jednotné, odpovídá vždy vkusu a možnostem jejich majitelů – jedná se o různé privátní domy. Fotografie jsou pouze ilustrační, nejedná se o konkrétní domy. Dětem se nabízí různá hřiště a atrakce v rámci letoviska.

 • Ubytování

  Všechny apartmány a studia mají kuchyňský kout s jídelním, sociální zařízení, balkon nebo terasu, TV/SAT. Parkování u domu nebo v jeho blízkosti.Typ A = jedna samostatná 2 lůžková ložnice; typ B = dvě  samostatné 2 lůžkové ložnice; typ C = tři samostatné 2 lůžkové ložnice. Lůžko/a v obývacím pokoji formou rozkládacího křesla, gauče, pohovky apod.A/2 – 25 m2, pro 2 osoby, A/3 – 35 m2, pro 3 osoby, 1 lůžko v obývacím pokoji, A/4 – 45 m2, pro 4 osoby, 2 lůžka v obývacím pokoji,  B/4 – 50 m2, pro 4 osoby, B/5 -  50 m2, pro 5 osob, 1 lůžko v obývacím pokoji,  B/6 - 55 m2, pro 6 osob, 2 lůžka v obývacím pokoji, C/6 - 60 m2, pro 6 osoby, C/7 - 65 m2, pro 7 osob, 1 lůžko v obývacím pokoji,  C/8 - 78 m2, pro 8 osob, 2 lůžka v obývacím pokoji, ST/2 – 25 m2, studio pro 2 osoby – jedna místnost s dvoulůžkem a kompletním vybavením.Dítě 2-7 let bez nároku na lůžko je podmíněnou úhradou plné ceny za pronájem apartmánu nebo studia.Povinný poplatek registrační taxa ve výši 3 EUR/osoba – hradí se na místě!!

 • Strava

  Hosté se stravují individuálně. V rámci letoviska doporučujeme návštěvu rozmanitých taveren  a restaurací a ochutnejte místní vynikající pochoutky, víno a pálenku.

 • Služby

  Domácí mazlíčci za poplatek 5 EUR/den. Nejbližší market a restaurace jsou vzdáleny cca 800 m. Pula je rušné letovisko (největší město na istrijském poloostrově), ve kterém najdete spoustu zábavních možností – restaurace, bary, cukrárny a kavárny, taverny, terasy s živou hudbou k poslechu i tanci, diskotéky; sportovních atrakcí – tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, půjčovny sportovních potřeb a jízdních kol.

 • Pláž

  Pláž je vzdálena asi 200 - 1500 m od ubytování. Hosté mohou využít půjčovny člunů, šlapadel a nabídky vodních sportů. Plážový servis (zapůjčení lehátek a slunečníků) je poskytován za poplatek.  

 • Zvláštnosti

  Příplatek za méně než 4 noci činí 30%, méně než 3 noci činí 50%. Možné jiné nástupní dny než sobota v termínech do 29.6. a  od 31.8. – nutné ověřit cenu a dostupnost.

 • <Vlastní>

  Z výletů do okolí vřele doporučujeme tyto turistické cíle: Opatija (cca 96 km), Rijeka (cca 104 km), Umag (cca 96 km), Medulin (cca 10 km),  Poreč (cca 54 km), Rovinj – Limský záliv (cca 35 km), ostrov Cres (cca 95 km),přírodní park Učka (cca 88 km), jeskyně Baredine-Nova Vas (cca 57 km), NP Brijunské ostrovy (cca 10 km),  Koper-Slovinsko  (cca 92 km), Piran-Slovinsko  (cca 99 km), jeskyně Postojna-Slovinsko  (cca 155 km).

Recenze hotelu Privátní apartmány No Name - Pula - zóna I - Pula, Chorvatsko

Tento hotel je 5. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 407 v Pula.

Celkové hodnocení hotelu

Všechny recenze hotelu

Byli jste na dovolené v tomto hotelu? Napište svou recenzi

Celkem: 9,5

 • 9 Ubytování
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Eva Matulová, 11.09.2014, Datum pobytu: 30.8. - 6.9.2014
Oblast: Chorvatsko Chorvatsko, Pula, Hotel: Privátní apartmány No Name - Pula - zóna I

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Oblast a mapa: Pula, Chorvatsko

Počasí

Nejlepší doba pro dovolenou

Dobrá Nejlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebí

Chorvatsko se může chlubit mírným podnebím, a to díky příznivému vlivu Středozemnho moře, teplým mořským proudům i skutečnosti, že je jeho území od východu chráněno horskými hřebeny. Průměrné teploty vzduchu se tady v červnu pohybují kolem 26°C, v červenci a srpnu pak kolem 30°C, v září opět kolem 26°C. Průměrné teploty vody dosahují v červnu hranice 22°C, v červenci 25°C, v srpnu pak o stupeň méně a i v září se teplota vody ještě pohybuje kolem 22°C.

Jadransko-středomořské podnebí je typické krátkými, mírnými zimami a dlouhými, mnohdy velice teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Počasí je zde plně pod vlivem moře, není však stejné v celé oblasti, např. na ostrovech se liší od toho pobřežního.

Chladnější sever, teplejší jih

Tepotní rozdíly jsou znatelné i mezi severním a jižním pobřežím. Nejde o rozdíly příliš výrazné, a přeci je pocítíte. Na Istrii na severu země se průměrné teploty v srpnu pohybují kolem 22,5°C, na Hvaru je to 24°C . Rovněž teplota vody v moři se mnohdy liší. Na začátku léta se Jadran, jehož maximální hloubka u západnho břehu Istrie je pouhých 40 metrů, rychle ohřeje na 20°C i více, v srpnu tu potom dosahuje teplota vody příjemných 23 - 26°C, v zimě pak teplota zpravidla neklesá pod 10°C. V jižněji položené Dalmácii neklesá teplota vody ani v zimě pod 12°C.

Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně nižší teploty vzduchu než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině.

A jak je to se srážkami?

Jaderské moře je pro vnitrozemí Chorvatska zdrojem vláhy, neboť jej zásobuje vodními srážkami. Na pobřeží se však příliš srážek nedostane, protože vlhký vzduch přímořskou oblast většinou míjí, a srážky spadnou až ve vnitrozemí.

Nejméně vodních srážek spadne na ostrovech cca. 500 až 1.000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1.000 do 1.700 mm ročně.

Co se týče rozložení úhrnu srážek na jednotlivé měsíce v roce, pak nejméně srážek spadne v letních měsících, nejsušším měsícem je zde červenec, to platí pro celé přímoří. Například na ostrově Lastovo spadne v červenci pouze 20 mm srážek, na Hvaru a Visu a 22 mm, ve Splitu 26 mm, v Dubrovníku 27 mm. Někdy se letní sucha protáhnou až do září, což pak záporně ovlivňuje růst vegetace. Nejvíce srážek spadne v Chorvatsku koncem podzimu a na začátku zimy. Dále pak na jaře, zejména v březnu a dubnu.

Pokud se ptáte na sníh, tak ten je v této oblasti poměrně neobvyklým jevem. Za celou zimu se tu objevuje tak po jeden až tři dny, což prakticky znamená, že většinou napadne a ještě téhož dne i roztaje.

Potřebujete poradit?

Časté dotazy | volejte Po-Ne 7-22 hod 226 000 600