Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Kemp Basko Polje (Mobilní Domy), Baška Voda, Chorvatsko

Chorvatsko, Baška Voda, Baška Voda

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 25.5. - 1.6.2019
Délka: 8 dní (Sobota - Sobota)
Doprava: Vlastní
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Pobytové
Původní cena: 3 790 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 2 910

Objednat nezávazně

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 2 910 3 790 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 170 229 551

 • Poloha

  Nachází se asi 1,5 km jižně od městečka Baška Voda. Baško Polje je o poznání klidnější než nedaleké městečko, ale i zde je možné zavítat do restaurace či plážového baru. Jedná se o rozsáhlejší a dobře vybavený kemp. K dispozici jsou hřiště na basketbal, plážový volejbal (nedaleko od kempu), malý fotbal, bowls, dále pak samoobsluha, pekárna, poštovní, směnárenská a informační služba, dvě restaurace atd. Celý kemp Baško Polje včetně části, kde jsou umístěny mobilhomy, je krytý vysokými borovicemi chránícími před sluncem.

 • Vybavení a služby kempu

  ► půjčovna sport. potřeb ► restaurace ► beach bar ► samoobsluha ► pekárna ► hřiště na basketbal, malý fotbal, volejbal (v blízkosti kempu) ► stolní tenis ► bowls ► recepce se směnárnou

 • Vybavení pokoje

  Karavan ► klimatizace ► tři oddělitelné prostory (1. – kuchyňka, stolování / přistýlka; 2. – manželské dvoulůžko, úložné prostory, 3. – patrová postel (dvě lůžka), úložné prostory) ► velká zastřešená terasa s designovým zahradním nábytkem ► kuchyňka s lednicí, plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a základními potřebami na vaření a stolování ► terasa je vybavena velmi pěkným nábytkem pro stolování a druhou lednicí Mobilní dům ► rozměry 8 x 3 m ► vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC a umyvadlo), u některých mobilhomů je WC umístěno zvlášť mimo koupelnu ► ložnice s dvoulůžkem ► denní prostor s kuchyňskou linkou (vybavenou potřebami pro stolování, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou), jídelním koutem a velkou lednicí s odděleným mrazákem ► dětský pokoj se dvěma lůžky a možností patrové přistýlky (určena pouze pro děti do 12 let) ►dostatečně velký prostor pro stolování (vhodný zejména při nepříznivém počasí), úložné prostory pro oblečení a zavazadla ►před vchodem mobilhomu je umístěna prostorná zastřešená terasa s designovým zahradním nábytkem

 • Stravování

  ► polopenze 490 Kč /os./den ► večeře 270 Kč /os./den Pozn.: snídaně i večeře formou bufetu, stravu lze objednat na libovolný termín a počet osob.

 • Sport a zábava

  ► hřiště na basketbal ► plážový volejbal (nedaleko kempu) ► malý fotbal ► bowls ► vlastní animační program

 • Doprava

  ► Vlastní - Vzdálenost z Brna je 930 km. ► Autokarová - cena od 2.490 Kč/osoba. Autobusová doprava je zajišťována našimi smluvními dopravními partnery. Ceny dopravy zahrnují jízdenku tam i zpět a jsou orientační, v závislosti na nástupním místě. Odjezdy jsou možné z různých míst po celé ČR. Přesnou informaci o nástupním místě a částce Vám sdělíme v CK. Autobusová doprava je možná na týdenní pobyty sobota -sobota a odjezd je vždy v pátek před termínem pobytu v odpoledních hodinách a návrat v neděli v dopoledních hodinách po termínu pobytu.

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 25 °C
 • Teplota moře 18 °C

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 300 m
 • Vzdálenost od centra města 1,5 km

Vybavení hotelu

 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Vhodné pro děti
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 • Volejbal

Pořádající CK: CHERRY TOUR s.r.o., IČ: 28634845

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Baška Voda, Chorvatsko

Počasí

Roční klima

Vzduch Moře

Aktuálně

Přes den 19 °C
v noci 12 °C

Teplota vody

17 °C

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  18 °C
  11 °C

 • Pátek

  17 °C
  10 °C

 • Sobota

  19 °C
  10 °C

Podnebí

Chorvatsko se může chlubit mírným podnebím, a to díky příznivému vlivu Středozemnho moře, teplým mořským proudům i skutečnosti, že je jeho území od východu chráněno horskými hřebeny. Průměrné teploty vzduchu se tady v červnu pohybují kolem 26°C, v červenci a srpnu pak kolem 30°C, v září opět kolem 26°C. Průměrné teploty vody dosahují v červnu hranice 22°C, v červenci 25°C, v srpnu pak o stupeň méně a i v září se teplota vody ještě pohybuje kolem 22°C.

Jadransko-středomořské podnebí je typické krátkými, mírnými zimami a dlouhými, mnohdy velice teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Počasí je zde plně pod vlivem moře, není však stejné v celé oblasti, např. na ostrovech se liší od toho pobřežního.

Chladnější sever, teplejší jih

Tepotní rozdíly jsou znatelné i mezi severním a jižním pobřežím. Nejde o rozdíly příliš výrazné, a přeci je pocítíte. Na Istrii na severu země se průměrné teploty v srpnu pohybují kolem 22,5°C, na Hvaru je to 24°C . Rovněž teplota vody v moři se mnohdy liší. Na začátku léta se Jadran, jehož maximální hloubka u západnho břehu Istrie je pouhých 40 metrů, rychle ohřeje na 20°C i více, v srpnu tu potom dosahuje teplota vody příjemných 23 - 26°C, v zimě pak teplota zpravidla neklesá pod 10°C. V jižněji položené Dalmácii neklesá teplota vody ani v zimě pod 12°C.

Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně nižší teploty vzduchu než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině.

A jak je to se srážkami?

Jaderské moře je pro vnitrozemí Chorvatska zdrojem vláhy, neboť jej zásobuje vodními srážkami. Na pobřeží se však příliš srážek nedostane, protože vlhký vzduch přímořskou oblast většinou míjí, a srážky spadnou až ve vnitrozemí.

Nejméně vodních srážek spadne na ostrovech cca. 500 až 1.000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1.000 do 1.700 mm ročně.

Co se týče rozložení úhrnu srážek na jednotlivé měsíce v roce, pak nejméně srážek spadne v letních měsících, nejsušším měsícem je zde červenec, to platí pro celé přímoří. Například na ostrově Lastovo spadne v červenci pouze 20 mm srážek, na Hvaru a Visu a 22 mm, ve Splitu 26 mm, v Dubrovníku 27 mm. Někdy se letní sucha protáhnou až do září, což pak záporně ovlivňuje růst vegetace. Nejvíce srážek spadne v Chorvatsku koncem podzimu a na začátku zimy. Dále pak na jaře, zejména v březnu a dubnu.

Pokud se ptáte na sníh, tak ten je v této oblasti poměrně neobvyklým jevem. Za celou zimu se tu objevuje tak po jeden až tři dny, což prakticky znamená, že většinou napadne a ještě téhož dne i roztaje.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Dalmácie, Kemp Basko Polje (Mobilní Domy), Baška Voda, Chorvatsko, Chorvatsko, Baška Voda, Baška Voda

Číslo termínu: 170 229 551
Termín zájezdu: 25.5. - 1.6.2019 (8 dní)
Doprava: Vlastní
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 2 910

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
3 676 × = 0
Mobilhome
3 145 × = 0
Mobilhome
4 473 × = 0
Mobilhome
3 676 × = 0
Mobilhome
2 560 × = 0
Karavan
2 560 × = 0
Karavan
2 974 × = 0
Karavan
2 974 × = 0
Karavan
3 595 × = 0
Karavan
3 595 × = 0
Karavan
4 473 × = 0
Mobilhome
Dětská cena Cena Celkem
3 005 × = 0
Mobilhome
3 005 × = 0
Mobilhome
3 005 × = 0
Mobilhome
3 536 × = 0
Mobilhome
3 536 × = 0
Mobilhome
3 536 × = 0
Mobilhome
2 834 × = 0
Karavan
2 420 × = 0
Karavan
2 420 × = 0
Karavan
2 834 × = 0
Karavan
2 834 × = 0
Karavan
Příplatky Cena Celkem
560 × = 0
Parkovné
1 750 × = 0
Mobilhome, více
Karavan  méně
Taxy Cena Celkem
350 × = 0
Mobilhome, více
Karavan  méně
Pojištění Cena Celkem
400 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
320 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
550 Kč / auto × = 0
Pojištění se vztahuje na celý vůz
(Pojistné podmínky)

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 25.04.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622