Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Hotel A Depandance Alem

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baško Polje (Zobrazit na mapě)

Vložit do schránky

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 167 332 259

 • Poloha

  v oblasti Baško Polje, cca 2km jižně od Bašky Vody.

 • Vybavení

  klimatizovaná recepce, restaurace, kavárna, market, parkoviště, směnárna, sejf na recepci za poplatek.

 • Ubytování

  2lůžkové pokoje, sprcha/WC, balkon, s možností přistýlky; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, balkon, mořská strana s možností přistýlky; 2lůžkové pokoje v depandanci, sprcha/WC, balkon, mořská strana s možností přistýlky.

 • Stravování

  snídaně - formou bufetu nebo polopenze - snídaně a večeře formou bufetu nebo plná penze - snídaně, obědy a večeře formou bufetu (u večeře 1 nealkoholický nápoj nebo pivo nebo víno).

 • Pláž

  cca 70m, oblázková.

 • Sport a zábava

  vodní sporty, půjčovna kol, míčové hry.

 • Domácí mazlíčci

  platba na recepci 8 €/den pouze v depandanci.

 • Internetová adresa ubytování

  www.club-adriatic.hr

 • Cena zahrnuje

  ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

 • Autobusová doprava

  v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

 • Cena zahrnuje:

  Dospělá osoba - dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, pobyt, sprcha, toaleta, balkon, mořská strana, depandance
 • Cena nezahrnuje:

  doprava

Obecně o ubytování

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 19 °C
 • Teplota moře 15 °C

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Vzdálenost od centra města 1,2 km

Vybavení hotelu

 • Vhodné pro děti
 • Bar

Pořádající CK: KOMPAS Praha, cestovní kancelář, spol. s r.o., IČ: 15269540

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Obecně o ubytování

POZOR: jedná se o neoficiální popis, který neposkytuje pořadatel zájezdu. Pokud se zde uvedené informace liší od informací pořadatele na kartě Popis zájezdu, platí informace pořadatele.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Vzdálenost od centra města 1,2 km

Vybavení hotelu

 • Vhodné pro děti
 • Bar
 • Poloha

  Oblíbený hotel Alem, který je složen hlavní třípatrovou budovou bez výtahu a jednopatrovými pavilony depandací umístěných v hustém borovicovém lesoparku, se nachází v malém středisku Baško Polje. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena cca 80 m a je proložena betonovými platy. S letoviskem Baška Voda (cca 2 km jižně) je spojena pobřežní promenádou. Město Makarská je vzdálené 8 km severozápadně. Podél pobřeží vede od Brely na severozápadně až do Podgory romantická promenáda, tzv. lungo mare, která spojuje velká i malá letoviska.

 • Vybavení

  Hotel, který se nachází v borovicovém lese pod horským masivem Biokovo, disponuje vstupní halou v hlavní budově s 24 hodinovou recepcí (možnost pronájem trezorů), směnárnou, aperitiv lobby barem, restaurací, taneční terasou s kavárnou, pizzerií, obchodem se suvenýry, minimarketem, společenskou místností s TV, internetovým koutkem, parkovištěm. Pro sportovní aktivity je připraven krytý bazén s mořskou vodou (do 15.6. a od 15.9.), stolní tenis, hřiště pro míčové hry a plážový volejbal či široká nabídka vodních sportů od místních poskytovatelů. Pro děti je připraveno hřiště s prolézačkami a skluzavkami.

 • Ubytování

  V hotelu je celkem 45 jednoduše zařízených pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC), balkónem nebo terasou s výhledem do parku nebo na mořskou stranu.

 • Strava

  Stravování: polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu, salátový bufet, servírovaný dezert a 1 nápoj zdarma (na osobu mimo dětí do 4 let) 0,2l vína, piva, limonády či minerální vody. Za příplatek přes některé zprostředkovatele je možný All inclusive light - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu, salátový bufet, servírovaný dezert a 1 nápoj zdarma (na osobu mimo dětí do 4 let) 0,2l vína, piva, limonády či minerální vody, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (ředěný džus, voda, víno, minerálka, pivo) v době 7:30 - 21:00 - nápoje se podávají v některém z barů či restaurací dle stanovené otevírací doby

 • Služby

  Svými službami i komfortem je vhodným místem na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi a mladé páry. Podnebí je velmi příjemné a křišťálově čisté moře lemuje překrásná pláž se spoustou plážových atrakcí, restaurací a hospůdek. Do centra letoviska se dostanete asi po 5 min chůzi po promenádě plné palem a laviček na odpočívání.

 • Služby za poplatek

  internet, centrum vodních sportů na pláži, potápěčské centrum,

 • Pláž

  Pláž se nachází cca 80 m od hotelového resortu – lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou za poplatek. Nedaleko se nachází nudistická pláž. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů na pláži od místních poskytovatelů.

Popis zájezdu

Oblast a mapa: Střední Dalmácie, Chorvatsko

Nahlásit tuto polohu jako neaktuální?

ano ne

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Chyby v souřadicích hotelu nám můžete nahlásit.

Počasí

Roční klima

Vzduch Moře

Aktuálně

Přes den 19 °C
v noci 13 °C

Teplota vody

17 °C

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  18 °C
  12 °C

 • Pátek

  18 °C
  10 °C

 • Sobota

  18 °C
  10 °C

Podnebí

Chorvatsko se může chlubit mírným podnebím, a to díky příznivému vlivu Středozemnho moře, teplým mořským proudům i skutečnosti, že je jeho území od východu chráněno horskými hřebeny. Průměrné teploty vzduchu se tady v červnu pohybují kolem 26°C, v červenci a srpnu pak kolem 30°C, v září opět kolem 26°C. Průměrné teploty vody dosahují v červnu hranice 22°C, v červenci 25°C, v srpnu pak o stupeň méně a i v září se teplota vody ještě pohybuje kolem 22°C.

Jadransko-středomořské podnebí je typické krátkými, mírnými zimami a dlouhými, mnohdy velice teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Počasí je zde plně pod vlivem moře, není však stejné v celé oblasti, např. na ostrovech se liší od toho pobřežního.

Chladnější sever, teplejší jih

Tepotní rozdíly jsou znatelné i mezi severním a jižním pobřežím. Nejde o rozdíly příliš výrazné, a přeci je pocítíte. Na Istrii na severu země se průměrné teploty v srpnu pohybují kolem 22,5°C, na Hvaru je to 24°C . Rovněž teplota vody v moři se mnohdy liší. Na začátku léta se Jadran, jehož maximální hloubka u západnho břehu Istrie je pouhých 40 metrů, rychle ohřeje na 20°C i více, v srpnu tu potom dosahuje teplota vody příjemných 23 - 26°C, v zimě pak teplota zpravidla neklesá pod 10°C. V jižněji položené Dalmácii neklesá teplota vody ani v zimě pod 12°C.

Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně nižší teploty vzduchu než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině.

A jak je to se srážkami?

Jaderské moře je pro vnitrozemí Chorvatska zdrojem vláhy, neboť jej zásobuje vodními srážkami. Na pobřeží se však příliš srážek nedostane, protože vlhký vzduch přímořskou oblast většinou míjí, a srážky spadnou až ve vnitrozemí.

Nejméně vodních srážek spadne na ostrovech cca. 500 až 1.000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1.000 do 1.700 mm ročně.

Co se týče rozložení úhrnu srážek na jednotlivé měsíce v roce, pak nejméně srážek spadne v letních měsících, nejsušším měsícem je zde červenec, to platí pro celé přímoří. Například na ostrově Lastovo spadne v červenci pouze 20 mm srážek, na Hvaru a Visu a 22 mm, ve Splitu 26 mm, v Dubrovníku 27 mm. Někdy se letní sucha protáhnou až do září, což pak záporně ovlivňuje růst vegetace. Nejvíce srážek spadne v Chorvatsku koncem podzimu a na začátku zimy. Dále pak na jaře, zejména v březnu a dubnu.

Pokud se ptáte na sníh, tak ten je v této oblasti poměrně neobvyklým jevem. Za celou zimu se tu objevuje tak po jeden až tři dny, což prakticky znamená, že většinou napadne a ještě téhož dne i roztaje.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Hotel a depandance Alem, Hotel A Depandance Alem, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baško Polje

Za 865 Kč navíc

Zajistěte si snídaně a večeře.

Chci polopenzi

Číslo termínu: 167 332 259
Termín zájezdu: 20.4. - 27.4.2019 (8 dní)
Doprava: Vlastní
Strava Snídaně
Celková cena za osobu od: 3 827

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
4 043 × = 0
s možností jedné přistýlky
3 827 × = 0
s možností jedné přistýlky
Pojištění Cena Celkem
400 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
320 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
550 Kč / auto × = 0
Pojištění se vztahuje na celý vůz
(Pojistné podmínky)

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 21.03.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622