Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Remisens Premium Grand Hotel Palace

Chorvatsko, Kvarner, Opatija (Zobrazit na mapě)

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 31.8. - 6.9.2019
Délka: 7 dní (Sobota - Pátek)
Doprava: Vlastní
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Pobytové, U moře

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 13 300

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 13 300

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 186 944 215

Originální znění popisu Strojový překlad popisu v češtině Strojový překlad může popis zkreslit a nejedná se tedy již o nabídku ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku

 • Obecný popis

  Tradiční hotel, který se skládá ze dvou vzájemně propojených budov, je náš nejvýznamnější hotel v Opatiji již řadu let. Centrálně umístěný v módním přímořském letovisku, přímo u hlavní silnice, obsluhuje nespočet našich hostů nejen jako hostel, ale také jako výchozí bod pro nejkrásnější výlety. Aby bylo možné stavět na tradici jednoho z předních domů v Opatiji, hotel byl značně renovován pro sezónu 2016, ale bez ztráty původního šarmu. Kromě mnoha nových zařízení a vybavení získala hotel také svou čtvrtou hvězdu se spuštěním značky "Remisens Premium".

 • Vybavení

  Restaurace s klimatizací, Trezor na recepci (za poplatek), Aperitiv bar / kavárna, Café, Venkovní taneční terasa, Televizní místnost, Exkluzivní butiky a obchody, Novinový stánek, Bankomat, Lékárna, Ohřevný bazén s lehátky. Zábavný program s různými sportovními aktivitami (01.06.-01.09 každý den kromě sobot, každý den kromě pondělí a úterý), večerní zábava s taneční hudbou (15.06.-01.09 denně kromě středy). Veřejné parkoviště za poplatek - Parkování je spíše vzácné v centru Opatije. Parkování v hotelu za poplatek (cca 10 € / den, omezený počet míst). Internetový koutek ve vstupní hale (za poplatek cca 3 € za hodinu), WiFi internet v lobby (zdarma).

 • Ubytování

  198 pokojů: zrekonstruované a komfortně zařízené s klimatizací, satelitní TV, telefonem, wifi internetem (zdarma), minibarem, trezorem, psacím stolem, vanou nebo sprchou / WC. Dvoulůžkový pokoj: cca 15-25 m², který se nachází na ulici. Rezervovat volitelně s balkonem.
  Dvoulůžkový pokoj typu Superior: cca 15-25 m² s částečným výhledem na moře. Volitelně lze rezervovat s balkonem. Jednolůžkový pokoj: cca 15-20 m².

 • Jídlo

  Stravování: Snídaně formou bufetu. Polopenze s večeří formou bufetu za příplatek. Vegetariánská kuchyně a bezlepková jídla jsou k dispozici po dohodě. Úterý Tématické večeře se specialitami regionu Kvarner a živá hudba. Pátek večeře Středomoří a živá hudba.

 • Sportovní

  Jóga, Pilates, protahovací cvičení, jogging, aqua-gymnastika v rámci animačního programu. Kromě toho jsou nabízeny prohlídky s průvodcem. Nordic walking polesy na požádání, půjčovna kol

 • Pláž

  Veřejná pláž "Slatina" s betonovými místy na opalování, restaurace, půjčovna slunečníků a lehátek se nachází přímo přes ulici. Část pláže je vyhrazena výhradně pro hotelové hosty

 • Domácí zvířata

  za poplatek (cca 27 € za den). Vezměte prosím na vědomí, že psi jsou na plážích v Opatiji zakázány. Porušení hrozí vysoké pokuty. Pěší přátelská pláž se nachází na výjezdu z Opatije směrem na Ičići (asi 1 km od centra Opatije).

 • Wellness centrum

  Nový wellness a lázeňský areál nabízí vyhřívaný krytý bazén s mořskou vodou, finskou saunu, tureckou parní lázeň, relaxační areál, posilovnu a kosmetické centrum. K dispozici jsou různé masáže, manikúra a pedikúra. Přístup pouze pro osoby starší 16 let (dle dohody a dostupnosti).

 • Allgemeine Beschreibung

  Das traditionsreiche, aus zwei miteinander verbundenen Gebäuden bestehende Hotel ist seit Jahren unser wichtigstes Hotel in Opatija. Zentral im mondänen Seebad, direkt an der Hauptstraße gelegen, hat es unzähligen unserer Gäste nicht nur als Herberge, sondern auch als Ausgangspunkt für die schönsten Ausflüge gedient. Um an die Tradition eines der führenden Häuser in Opatija anzuknüpfen, wurde das Hotel zur Saison 2016 umfassend renoviert, ohne dabei jedoch seinen ursprünglichen Charme zu verlieren. Neben zahlreichen neuen Einrichtungen und Annehmlichkeiten erhielt das Hotel mit Einführung der Marke „Remisens Premium“ auch seinen vierten Stern.

 • Einrichtungen

  klimatisiertes Restaurant, Safe an der Rezeption (gegen Gebühr), Aperitifbar/Cocktailbar, Café, Tanzterrasse im Freien, TV-Salon, exklusive Boutiquen und Geschäfte, Zeitungskiosk, Geldautomat, Apotheke, beheiztes Meerwasser-Hallenbad mit Liegestühlen (kostenlos, begrenzte Anzahl). Unterhaltungsprogramm mit verschiedenen sportlichen Aktivitäten (01.06.-01.09. täglich außer samstags, in der übrigen Zeit täglich außer montags und dienstags), Abendunterhaltung mit Tanzmusik (15.06.-01.09. täglich außer mittwochs). Öffentliche Parkmöglichkeiten gegen Gebühr – Parkraum ist im Ortszentrum Opatijas eher knapp. Parkplatz am Hotel gegen Gebühr (ca. 10 €/Tag, begrenzte Anzahl an Plätzen). Internet-Corner in der Lobby verfügbar (gegen Gebühr; ca. 3 € pro Stunde), WiFi-Internet im Bereich der Lobby verfügbar (kostenlos).

 • Unterbringung

  198 Zimmer: renoviert und komfortabel eingerichtet, mit Klimaanlage, SAT-TV, Telefon, WiFi-Internet (kostenlos), Minibar, Safe, Schreibtisch, Bad oder Dusche/WC.
  Standard Doppelzimmer: ca. 15-25 m², zur Straße gelegen. Wahlweise buchbar mit Balkon.
  Superior Doppelzimmer: ca. 15-25 m², mit seitlichem Meerblick. Wahlweise buchbar mit Balkon.
  Einzelzimmer: ca. 15-20 m².

 • Verpflegung

  Verpflegung: Frühstücksbuffet. Halbpension mit Abendbuffet gegen Aufpreis buchbar. Vegetarische Küche sowie glutenfreie Kost nach Voranmeldung möglich. Dienstags Themenabendessen mit Spezialitäten der Region Kvarner und Livemusik. Freitags mediterranes Abendessen und Livemusik.

 • Sport

  Yoga, Pilates, Dehnungsübungen, Jogging, Aqua-Gymnastik im Rahmen des Animationsprogrammes. Außerdem werden geführte Spaziergänge angeboten. Nordic Walking-Stöcke auf Anfrage erhältlich, Fahrradverleih.

 • Strand

  Das öffentliche Strandbad „Slatina“ mit betonierten Liegeflächen, Restaurants, Sonnenschirm- und Liegestuhlverleih liegt direkt auf der anderen Straßenseite. Ein Teil des Strandes ist exklusiv für Hotelgäste reserviert.

 • Haustiere

  erlaubt, gegen Gebühr (ca. 27 € pro Tag). Bitte beachten Sie, dass Hunde an den Stränden in Opatija verboten sind. Bei Zuwiderhandlung drohen hohe Geldstrafen. Einen hundefreundlichen Strand finden Sie an der Ausfahrt von Opatija in Richtung Ičići (ca. 1 km vom Zentrum Opatijas entfernt).

 • Wellness-Center

  Der neue Wellness- und Spa-Bereich bietet neben einem beheizten Meerwasser-Hallenbad auch Finnische Sauna, Türkisches Dampfbad, Entspannungsbereich, Fitness-Studio und ein Beauty-Center. Es werden verschiedene Massagen, Maniküre und Pediküre angeboten. Zugang nur für Personen ab 16 Jahre (je nach Vereinbarung und Verfügbarkeit).

Všechny zájezdy jsou garantovány Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 29 °C
 • Teplota moře 26 °C

Pořádající CK: I.D. Riva Tours GmbH, IČ: HRB107372

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Kvarner, Chorvatsko

Nahlásit tuto polohu jako neaktuální?

ano ne

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Chyby v souřadicích hotelu nám můžete nahlásit.

Počasí

Nejlepší doba pro dovolenou

Dobrá Nejlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Roční klima

Vzduch Moře

Aktuálně

Přes den 18 °C
v noci 13 °C

Teplota vody

14 °C

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  17 °C
  13 °C

 • Čtvrtek

  22 °C
  11 °C

 • Pátek

  22 °C
  10 °C

Podnebí

Chorvatsko se může chlubit mírným podnebím, a to díky příznivému vlivu Středozemnho moře, teplým mořským proudům i skutečnosti, že je jeho území od východu chráněno horskými hřebeny. Průměrné teploty vzduchu se tady v červnu pohybují kolem 26°C, v červenci a srpnu pak kolem 30°C, v září opět kolem 26°C. Průměrné teploty vody dosahují v červnu hranice 22°C, v červenci 25°C, v srpnu pak o stupeň méně a i v září se teplota vody ještě pohybuje kolem 22°C.

Jadransko-středomořské podnebí je typické krátkými, mírnými zimami a dlouhými, mnohdy velice teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Počasí je zde plně pod vlivem moře, není však stejné v celé oblasti, např. na ostrovech se liší od toho pobřežního.

Chladnější sever, teplejší jih

Tepotní rozdíly jsou znatelné i mezi severním a jižním pobřežím. Nejde o rozdíly příliš výrazné, a přeci je pocítíte. Na Istrii na severu země se průměrné teploty v srpnu pohybují kolem 22,5°C, na Hvaru je to 24°C . Rovněž teplota vody v moři se mnohdy liší. Na začátku léta se Jadran, jehož maximální hloubka u západnho břehu Istrie je pouhých 40 metrů, rychle ohřeje na 20°C i více, v srpnu tu potom dosahuje teplota vody příjemných 23 - 26°C, v zimě pak teplota zpravidla neklesá pod 10°C. V jižněji položené Dalmácii neklesá teplota vody ani v zimě pod 12°C.

Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně nižší teploty vzduchu než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině.

A jak je to se srážkami?

Jaderské moře je pro vnitrozemí Chorvatska zdrojem vláhy, neboť jej zásobuje vodními srážkami. Na pobřeží se však příliš srážek nedostane, protože vlhký vzduch přímořskou oblast většinou míjí, a srážky spadnou až ve vnitrozemí.

Nejméně vodních srážek spadne na ostrovech cca. 500 až 1.000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1.000 do 1.700 mm ročně.

Co se týče rozložení úhrnu srážek na jednotlivé měsíce v roce, pak nejméně srážek spadne v letních měsících, nejsušším měsícem je zde červenec, to platí pro celé přímoří. Například na ostrově Lastovo spadne v červenci pouze 20 mm srážek, na Hvaru a Visu a 22 mm, ve Splitu 26 mm, v Dubrovníku 27 mm. Někdy se letní sucha protáhnou až do září, což pak záporně ovlivňuje růst vegetace. Nejvíce srážek spadne v Chorvatsku koncem podzimu a na začátku zimy. Dále pak na jaře, zejména v březnu a dubnu.

Pokud se ptáte na sníh, tak ten je v této oblasti poměrně neobvyklým jevem. Za celou zimu se tu objevuje tak po jeden až tři dny, což prakticky znamená, že většinou napadne a ještě téhož dne i roztaje.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Remisens Premium Grand Hotel Palace, Chorvatsko, Kvarner, Opatija

Za 2 217 Kč navíc

Prodlužte si dovolenou o 1 den!

Chci delší dovolenou

Číslo termínu: 186 944 215
Termín zájezdu: 31.8. - 6.9.2019 (7 dní)
Doprava: Vlastní
Strava Polopenze

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
15 063 × = 0
Standard
15 864 × = 0
Balkon Stand
15 063 × = 0
Balkon Stand
13 300 × = 0
Nejnižší cena
17 306 × = 0
Superior
18 107 × = 0
Balkon Super
17 199 × = 0
Balkon Superior
Pojištění Cena Celkem
599 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
450 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
200 Kč / osoba × = 0
Obsahuje pojištění právní asistence a pojištění slunečného počasí
(Pojistné podmínky)
550 Kč / auto × = 0
Pojištění se vztahuje na celý vůz
(Pojistné podmínky)

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 10.08.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622