Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Residence Violetta

Chorvatsko, Istrie, Zambratija

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 25.5. - 29.5.2019
Délka: 5 dní (Sobota - Středa)
Doprava: Vlastní
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Pobytové, U moře
Původní cena: 998 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 849

Objednat nezávazně

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 849 998 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 170 331 919

 • Residence Violetta

  Popis:
  Báječná dovolená na Istrii! Ubytování v residenci Violetta*** v klimatizovaných apartmánech, jen 300 m od pláže
  • 4–7 nocí v residenci Violetta***
  • Apartmány pro 2 až 6 osob
  • Vlastní stravování
  • Apartmány vybavené klimatizací a WiFi zdarma
  • Ubytování jen 300 m od pláže
  • K dispozici je soukromé parkoviště zdarma
  • Dobrá dostupnost z ČR
  • Doprava vlastní

  Letní dovolená na Istrii

  Residence Violetta se nachází v atraktivním místě Zambratija. Zambratija je malá vesnička, která leží mezi Umagem a Savudrijí. Umag je krásné přístavní městečko, které má velmi úrodnou půdu. Hlavní plodinou je vinná réva. V Umagu také najdete největší vinné sklepy na celé Istrii. V hlavní sezóně se na hlavním náměstí pořádají folklorní vystoupení, lidové slavnosti, koncerty, zábavní pořady a festivaly. Je tu mnoho příjemných kaváren, barů a restaurací. Savudrija je malé přímořské městečko na Istrii, 7 km severně od Umagu. Savudrija nabízí velké možností sportovních aktivit a rekreace jak na pobřeží (tenis, házená, stolní tenis, košíková, fotbal), tak i na moři.

  Ubytování v residenci Violetta***

  Residence Violetta se nachází v městečku Zambratija, 3,5 km od centrálního kurtu ATP Stadion Stella Maris, 4,2 km od přístavu ACI Marina a 5 km od centra města Umag. Residence nabízí pro své hosty neplacené soukromé parkoviště (1 parkovací místo/apartmán). Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, WiFi, klimatizací a terasou s výhledem na moře nebo do zahrady.

  Apartmán A4 pro 2–4 osoby

  Vybaven dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyní s kuchyňským stolem, kávovarem, varnou deskou, kuchyňským nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí.

  Apartmán B6 pro 4–6 osob

  Vybaven 2 dvoulůžkovými ložnicemi (v jedné ložnici jsou oddělená lůžka), obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyní s kuchyňským stolem, kávovarem, varnou deskou, kuchyňským nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí.

  Stravování

  • Stravování je možné pouze vlastní
  • Apartmány jsou vybavené kuchyňkou

  Pláž

  Přírodní skalnaté i oblázkové pláže jsou vzdálené cca 300 m od residence. Po cestě z residence na pláž vede cesta kolem krásné olivové zahrady.

  Sport a zábava

  V nedalekém letovisku Umag jsou tenisové kurty, hřiště na fotbal, basketbal, volejbal, minigolf, kuželky, kulečník, badminton, vodní sporty. Restaurace, kavárny, vinné sklípky, diskotéky.

  Důležité informace

  • Check in od 15.00–20.00 hod., check out do 10.00 hod.
  • Na místě se hradí povinná pobytová taxa cca 1,5 €/osoba od 18 let/den, dítě od 12 do 18 let cca 0,75 €/den a děti 0–12 let zdarma
  • Dětská postýlka je možná na vyžádání u CK, poplatek na místě 5 €/den
  • Povinný poplatek za závěrečný úklid 30 €/apt. A4 nebo 40 €/apt. B6
  • V ceně pronájmu jsou lůžkoviny a ručníky
  • Doprava vlastní
  • Bezplatné parkoviště s omezenou kapacitou
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
 • Cena zahrnuje: pronájem apartmánu/4 noci, klimatizaci, spotřebu energií, povlečení a ručníky.


  Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/nad 18 let, 12-18 let cca 0,75 €, povinný poplatek za závěrečný úklid 30 €/apt. A4 nebo 40 €/apt. B6, dětskou postýlku 5 €/den, cestovní pojištění.

 • Cena zahrnuje: pronájem apartmánu/5 nocí, klimatizaci, spotřebu energií, povlečení a ručníky.


  Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/nad 18 let, 12-18 let cca 0,75 €, povinný poplatek za závěrečný úklid 30 €/apt. A4 nebo 40 €/apt. B6, dětskou postýlku 5 €/den, cestovní pojištění.

 • Cena zahrnuje: pronájem apartmánu/týden, klimatizaci, spotřebu energií, povlečení a ručníky.


  Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/nad 18 let, 12-18 let cca 0,75 €, povinný poplatek za závěrečný úklid 30 €/apt. A4 nebo 40 €/apt. B6, dětskou postýlku 5 €/den, cestovní pojištění.

 • Cena zahrnuje: pronájem apartmánu/6 nocí, klimatizaci, spotřebu energií, povlečení a ručníky.


  Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/nad 18 let, 12-18 let cca 0,75 €, povinný poplatek za závěrečný úklid 30 €/apt. A4 nebo 40 €/apt. B6, dětskou postýlku 5 €/den, cestovní pojištění.

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 22 °C
 • Teplota moře 18 °C

Pořádající CK: CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ: 26785871

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Istrie, Chorvatsko

Počasí

Roční klima

Vzduch Moře

Aktuálně

Přes den 11 °C
v noci 7 °C

Teplota vody

17 °C

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  12 °C
  6 °C

Podnebí

Chorvatsko se může chlubit mírným podnebím, a to díky příznivému vlivu Středozemnho moře, teplým mořským proudům i skutečnosti, že je jeho území od východu chráněno horskými hřebeny. Průměrné teploty vzduchu se tady v červnu pohybují kolem 26°C, v červenci a srpnu pak kolem 30°C, v září opět kolem 26°C. Průměrné teploty vody dosahují v červnu hranice 22°C, v červenci 25°C, v srpnu pak o stupeň méně a i v září se teplota vody ještě pohybuje kolem 22°C.

Jadransko-středomořské podnebí je typické krátkými, mírnými zimami a dlouhými, mnohdy velice teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Počasí je zde plně pod vlivem moře, není však stejné v celé oblasti, např. na ostrovech se liší od toho pobřežního.

Chladnější sever, teplejší jih

Tepotní rozdíly jsou znatelné i mezi severním a jižním pobřežím. Nejde o rozdíly příliš výrazné, a přeci je pocítíte. Na Istrii na severu země se průměrné teploty v srpnu pohybují kolem 22,5°C, na Hvaru je to 24°C . Rovněž teplota vody v moři se mnohdy liší. Na začátku léta se Jadran, jehož maximální hloubka u západnho břehu Istrie je pouhých 40 metrů, rychle ohřeje na 20°C i více, v srpnu tu potom dosahuje teplota vody příjemných 23 - 26°C, v zimě pak teplota zpravidla neklesá pod 10°C. V jižněji položené Dalmácii neklesá teplota vody ani v zimě pod 12°C.

Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně nižší teploty vzduchu než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině.

A jak je to se srážkami?

Jaderské moře je pro vnitrozemí Chorvatska zdrojem vláhy, neboť jej zásobuje vodními srážkami. Na pobřeží se však příliš srážek nedostane, protože vlhký vzduch přímořskou oblast většinou míjí, a srážky spadnou až ve vnitrozemí.

Nejméně vodních srážek spadne na ostrovech cca. 500 až 1.000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1.000 do 1.700 mm ročně.

Co se týče rozložení úhrnu srážek na jednotlivé měsíce v roce, pak nejméně srážek spadne v letních měsících, nejsušším měsícem je zde červenec, to platí pro celé přímoří. Například na ostrově Lastovo spadne v červenci pouze 20 mm srážek, na Hvaru a Visu a 22 mm, ve Splitu 26 mm, v Dubrovníku 27 mm. Někdy se letní sucha protáhnou až do září, což pak záporně ovlivňuje růst vegetace. Nejvíce srážek spadne v Chorvatsku koncem podzimu a na začátku zimy. Dále pak na jaře, zejména v březnu a dubnu.

Pokud se ptáte na sníh, tak ten je v této oblasti poměrně neobvyklým jevem. Za celou zimu se tu objevuje tak po jeden až tři dny, což prakticky znamená, že většinou napadne a ještě téhož dne i roztaje.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Residence Violetta, Chorvatsko, Istrie, Zambratija

Za 198 Kč navíc

Prodlužte si dovolenou o 1 den!

Chci delší dovolenou

Číslo termínu: 170 331 919
Termín zájezdu: 25.5. - 29.5.2019 (5 dní)
Doprava: Vlastní
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 849

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
4 327 × = 0
A4
5 092 × = 0
B6
Pojištění Cena Celkem
250 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
150 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
550 Kč / auto × = 0
Pojištění se vztahuje na celý vůz
(Pojistné podmínky)

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 25.04.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622