Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Apartmánový Dům Andrija

Chorvatsko, Crikvenica, Crikvenica

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 7.6. - 16.6.2019
Délka: 10 dní (Pátek - Neděle)
Doprava: Autobus
Strava: Bez stravy
Typ zájezdu: Pobytové, U moře
Původní cena: 3 233 Kč

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 2 912

Objednat nezávazně

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 2 912 3 233 Kč

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 170 349 394

 • Apartmánový dům Andrija

  Popis:
  Dovolená u moře v Chorvatsku v tradičním turistickém středisku Crikvenica
  • 4–7 denní dovolená v Chorvatsku
  • Ubytování v apartmánech Andrija
  • Novinka roku 2019
  • Jen 300 m od moře
  • Parkování ve dvoře zdarma
  • V okolí písečné i oblázkové pláže vhodné pro rodiny s dětmi
  • Moderní apartmány s klimatizací za poplatek a WiFi připojením zdarma
  • Vlastní i autobusová doprava moderními klimatizovanými autobusy
  • Nástupní místa po celé ČR

  Letní dovolená v tradičním oblíbeném letovisku Crikvenica

  Crikvenica je město se sto let starou turistickou tradicí a je velmi oblíbenou turistickou destinací. Nabízí jak oblázkové, tak i písečné pláže. Je největší na Chorvatském přímoří, nachází se 37 km jihovýchodně od Rijeky, jehož nánosy písku vytvořily proslulou crikvenickou pláž. Naleznete zde mnohé historické památky a pozůstatky. V létě se v letovisku pořádají různé kulturní akce a představení jako koncerty, tradiční slavnosti i módní přehlídky. Vyžití zde naleznou i klienti, co neradi tráví čas jen na pláži. Zahrát si můžete minigolf, projet se na kole či si zahrát plážový volejbal.

  Ubytování v apartmánech Andrija

  Apartmánový dům Andrija se nachází v oblíbeném letním letovisku Crikvenica cca 350 m od pláže. Nejbližší restaurace m a obchod 200 m se nachází od ubytování. Centrum Crikvenice je vzdálené cca 300 m. Ve dvoře je k dispozici parkovací místo zdarma.

  K dispozici je následující ubytování:

  Apartmán 2+1 pro max. 3 osoby

  Apartmán je v přízemí domu a je vybaven vlastním sociálním zařízením, jednou ložnicí s manželským lůžkem, kuchyňkou a jídelním koutem, obývacím pokojem, kde je také umístěna pohovka pro jednu osobu. Dále je součástí vybavení SAT/TV, WiFi připojení k internetu, klimatizací za poplatek 5 €/den a terasou.

  Apartmán 4+1 pro 4–5 osob

  Apartmán je ve 2. patře domu a je vybaven vlastním sociálním zařízením, jednou ložnicí s manželským lůžkem, druhou ložnicí se dvěmi oddělenými lůžky. Kuchyňka je propojena s jídelním koutem a obývacím pokojem kde je k dispozici jedno lůžko ve formě pohovky. Klienti mohou dále využívat SAT/TV, klimatizaci za poplatek 5 €/den, WiFi připojením a balkonem s výhledem na moře.

  Stravování

  • Stravování si klienti zajišťují sami
  • Apartmány má kuchyňku
  • Cca 200 m od domu se nachází restaurace

  Pláž a zábava

  Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 350 m od ubytování. Crikvenica nabízí jak oblázkové, tak i písečné pláže. Hlavní městskou pláží je dlouhá písčito-oblázková pláž Gradska plaža. Pláž má pozvolný vstup do moře, proto je ideální pro rodiny s dětmi. Jedinou nevýhodou je fakt, že za vstup na pláž se v době 8.00–7.00 hodin platí. Platí zde sezónní ceník, který bývá aktuálně vyvěšen před vstupem na pláž. Na ostatní pláže po levé i pravé straně je vstup zdarma. V okolí pláže najdete kavárny, restaurace i prolézačky pro děti. Crikvenica má evropské uznání Modrou vlajku za čistotu moře a pláží.

  Sport a zábava

  V rámci letoviska jsou k dispozici vodní sporty a jiné sportovní možnosti – vodní lyže, wakeboard, paragliding, plachtění, potápění, tenisové kurty, hřiště na volejbal, basketbal, adrenalinový park.

  Důležité informace

  • Check in 14.00–19.00 hod., check out do 10.00 hod.
  • Pobytová taxa v ceně
  • Domácí mazlíčci nejsou povoleni
  • Povinný registrační poplatek 2 €/os. – hradí se na místě
  • Povinný příplatek za transfer (z agentury do ubytování) 10 €/apartmán – hradí se na místě řidiči transferu (v případě autobusové dopravy)
  • Klimatizace za poplatek 5 €/den – hradí se na místě
  • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd (kolem 6 hodiny ranní) a na cestu zpět pozdější odjezd ve večerních hodinách (kolem 22.00 hod.)
  • Autobusová doprava lze zakoupit pouze k zájezdům sobota/sobota
  • Z agentury, kde si klienti vyzvedávají klíče, se do apartmánu dopravují po vlastní ose/na vlastní náklady, v případě Apartmánového domu Andija je to v agentuře MIRAMAR Travel
  • Parkování ve dvoře domu zdarma
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
 • Cena zahrnuje: pronájem apartmánu/4 noci, spotřebu energií, pobytovou taxu, povlečení a ručníky, závěrečný úklid.


  Cena nezahrnuje: povinný registrační poplatek 2 €/os., klimatizaci 5 €/den, cestovní pojištění.

 • Cena zahrnuje: pronájem apartmánu/6 nocí, spotřebu energií, pobytovou taxu, povlečení a ručníky, závěrečný úklid.


  Cena nezahrnuje: povinný registrační poplatek 2 €/os., klimatizaci 5 €/den, cestovní pojištění.

 • Cena zahrnuje: pronájem apartmánu/týden, spotřebu energií, pobytovou taxu, povlečení a ručníky, závěrečný úklid.


  Cena nezahrnuje: povinný registrační poplatek 2 €/os., klimatizaci 5 €/den, cestovní pojištění.

 • Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, pronájem apartmánu/týden, spotřebu energií, pobytovou taxu, povlečení a ručníky, závěrečný úklid.


  Cena nezahrnuje: povinný registrační poplatek 2 €/os., klimatizaci 5 €/den, povinný poplatek za transfer (10 €/apartmán), cestovní pojištění.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Průměrné počasí v době dovolené

 • Teplota vzduchu 26 °C
 • Teplota moře 22 °C

Pořádající CK: CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ: 26785871

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Crikvenica, Chorvatsko

Počasí

Roční klima

Vzduch Moře

Aktuálně

Přes den 10 °C
v noci 7 °C

Teplota vody

17 °C

Předpověď počasí na následující dny

 • Zítra

  12 °C
  6 °C

Podnebí

Chorvatsko se může chlubit mírným podnebím, a to díky příznivému vlivu Středozemnho moře, teplým mořským proudům i skutečnosti, že je jeho území od východu chráněno horskými hřebeny. Průměrné teploty vzduchu se tady v červnu pohybují kolem 26°C, v červenci a srpnu pak kolem 30°C, v září opět kolem 26°C. Průměrné teploty vody dosahují v červnu hranice 22°C, v červenci 25°C, v srpnu pak o stupeň méně a i v září se teplota vody ještě pohybuje kolem 22°C.

Jadransko-středomořské podnebí je typické krátkými, mírnými zimami a dlouhými, mnohdy velice teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Počasí je zde plně pod vlivem moře, není však stejné v celé oblasti, např. na ostrovech se liší od toho pobřežního.

Chladnější sever, teplejší jih

Tepotní rozdíly jsou znatelné i mezi severním a jižním pobřežím. Nejde o rozdíly příliš výrazné, a přeci je pocítíte. Na Istrii na severu země se průměrné teploty v srpnu pohybují kolem 22,5°C, na Hvaru je to 24°C . Rovněž teplota vody v moři se mnohdy liší. Na začátku léta se Jadran, jehož maximální hloubka u západnho břehu Istrie je pouhých 40 metrů, rychle ohřeje na 20°C i více, v srpnu tu potom dosahuje teplota vody příjemných 23 - 26°C, v zimě pak teplota zpravidla neklesá pod 10°C. V jižněji položené Dalmácii neklesá teplota vody ani v zimě pod 12°C.

Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně nižší teploty vzduchu než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině.

A jak je to se srážkami?

Jaderské moře je pro vnitrozemí Chorvatska zdrojem vláhy, neboť jej zásobuje vodními srážkami. Na pobřeží se však příliš srážek nedostane, protože vlhký vzduch přímořskou oblast většinou míjí, a srážky spadnou až ve vnitrozemí.

Nejméně vodních srážek spadne na ostrovech cca. 500 až 1.000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1.000 do 1.700 mm ročně.

Co se týče rozložení úhrnu srážek na jednotlivé měsíce v roce, pak nejméně srážek spadne v letních měsících, nejsušším měsícem je zde červenec, to platí pro celé přímoří. Například na ostrově Lastovo spadne v červenci pouze 20 mm srážek, na Hvaru a Visu a 22 mm, ve Splitu 26 mm, v Dubrovníku 27 mm. Někdy se letní sucha protáhnou až do září, což pak záporně ovlivňuje růst vegetace. Nejvíce srážek spadne v Chorvatsku koncem podzimu a na začátku zimy. Dále pak na jaře, zejména v březnu a dubnu.

Pokud se ptáte na sníh, tak ten je v této oblasti poměrně neobvyklým jevem. Za celou zimu se tu objevuje tak po jeden až tři dny, což prakticky znamená, že většinou napadne a ještě téhož dne i roztaje.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Apartmánový dům Andrija, Apartmánový Dům Andrija, Chorvatsko, Crikvenica, Crikvenica

Číslo termínu: 170 349 394
Termín zájezdu: 7.6. - 16.6.2019 (10 dní)
Doprava: Autobus
Strava Bez stravy
Celková cena za osobu od: 2 912

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
4 327 × = 0
2+1 při obs. 2 os.
5 602 × = 0
2+1 při obs. 3 os.
7 897 × = 0
4+1 při obs. 4 os.
9 087 × = 0
4+1 při obs. 5 os.
Příplatky Cena Celkem
1 095 × = 0
Apartmán 2+1 při obs. 2 os., více
Apartmán 2+1 při obs. 3 os.,
Apartmán 4+1 při obs. 4 os.,
Apartmán 4+1 při obs. 5 os.  méně
Pojištění Cena Celkem
400 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
320 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
200 Kč / osoba × = 0
Obsahuje pojištění právní asistence a pojištění slunečného počasí
(Pojistné podmínky)

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 08.05.2019

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622