Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Vánoce v pohodě-hotel Grand***

Česká republika, Jižní Morava

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 23.12. - 25.12.2018
Délka: 3 dny / 2 noci
Doprava: Autobus
Strava: Polopenze
Typ zájezdu: Poznávací

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 3 490

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 3 490

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 163 536 059

 • Poloha

  V duchu naší letité tradice, již po 28., i v letošním roce si Vás dovolujeme pozvat k prožití klidných a pohodových vánoc. Letošní rok strávíme vánoce na Vysočině. Navštívíme města zapsaná v UNESCO a tradičně si uděláme dne 24.12. výlet k našim sousedům – do malebného městečka Krems an der Donau. Na zpáteční cestě nás čeká prohlídka města Jihlavy, kde pro zájemce bude připraven fakultativní oběd. Těšíme se na Vás.

 • Ubytování

  hotel Grand *** v centru historického města. Pokoje s vlastním příslušenstvím, SAT TV, telefonem, trezorem, Wi-Fi, bazénem se slanou vodou a protiproudem.

 • Stravování

  2x snídaně, 1x večeře, slavnostní štědrovečerní večeře.

 • Cena zahrnuje

  dopravu, 2x ubytování s polopenzí - 2x bufetová snídaně, 1x večeře, 1x slavnostní štědrovečerní večeře: (rybí polévka, smažený kapr nebo vepřový řízek, bramborový salát, jablkový závin se šlehačkou, káva, vánoční cukroví), průvodce, dáreček, pojištění CK dle zákona.

 • Cena nezahrnuje

  případné vstupné do památkových objektů

  Příplatek: oběd na Boží hod :

  Polévka: drůbeží vývar s masem, nudlemi a zeleninou : 1.) pečené kachní stehno, zelí, knedlík - Kč 310,- 2.) svíčková na smetaně, knedlík, brusinky - Kč 290,-. 3) Přírodní kuřecí steak, brambor, dušená zelenina – Kč 285,-. Moučník: čokoládový perník se šlehačkou

 • Program

  1.den: v 8.30 hodin odjedeme z Prahy z ulice „Na Florenci“ do Telče, zapsaného v UNESCO, do města šťastných lásek neboli „perly Vysočiny“, které nás zcela určitě podmaní svou krásou. Město bylo založeno v polovině 13. století a renesanční pečeť městu vtiskl Zachariáš z Hradce, nejvýznamnější osobnost jeho historie. Původní gotický hrad se proměnil v impozantní renesanční sídlo s bohatým, dodnes dochovaným interiérem i s překrásným arkádovým nádvořím. Prohlédneme si historické jádro a budeme pokračovat do Třebíče, kde bude naše další zastávka s prohlídkou historického města – románsko-gotická bazilika, která patří ke skvostům středověkého stavitelství. Od roku 2002 je bazilika národní kulturní památkou. V prostorách bezprostředně navazujícího bývalého benediktinského kláštera se nachází Muzeum Vysočiny s rozsáhlými sbírkami betlémů, vltavínů, dýmek a regionální kultury. Poblíž kláštera je umístěn původní židovský hřbitov, kde se nachází 3000 kamenných náhrobků, z nichž nejstarší pochází z roku 1625 a je ve vzrostlém parku. Na Tichém náměstí se nachází Přední synagoga, nazývaná též „stará“ synagoga, která byla vystavěna v první polovině 17. století. Dále si prohlédneme bývalou židovskou čtvrť, s křivolakými uličkami, temnými zákoutími, klenutými průchody, romantickými náměstíčky a dalšími charakteristickými prostory i architektonickými prvky, typickými pro židovskou architekturu. Večer se ubytujeme a čeká nás večeře v hotelu.

  2.den: po snídani odjedeme do Krems (130 km)- česky Kremže, které se nachází v Dolním Rakousku na soutoku řeky Kremže a Dunaje. Je to kouzelné městečko, ležící na Dunaji, které si zachovává historický ráz, za což bylo také oceněno zapsáním do UNESCO. Město je těsně spjato s pěstováním vinné révy a s vinařstvím, což mu propůjčuje nezaměnitelný ráz. V malebných uličkách s hrbolatým kamenným dlážděním najdeme jeden šenk vedle druhého. Prohlédneme si historické centrum města, lemované kouzelnými obchody a obchůdky, kde je v nádherné budově bývalého dominikánského kláštera umístěno Muzeum vinařství, Gozzobur – městský palác královského soudce ze 13.století, Prašnou věž - zbytek městského opevnění z roku 1477, farní kostel sv. Víta, založený roku 1014 s věží ze 13. století, gotický kostel s bývalým klášterem dominikánů za 13. století, městskou bránu z konce 15. století, která je ikonou města a další. Nezapomeneme si koupit kremžskou hořčici (Kremser Senf), která skutečně pochází původně z Kremže, i když dnes se vyrábí v jiných městech. Na rozdíl od české kremžské hořčice není zjemňována octem, ale vínem.

  3. den: po snídani se vydáme na cestu do Jihlavy, kde nás čeká prohlídka města – brána Matky Boží – typický symbol města, radnice ze tří spojených raně gotických domů, kamenné kašny s barokními sochami Neptuna a Amfitrité z 18.století, minoritský kostel Nanebevzetí Panny Marie, dominikánský kostel Povýšení sv.Kříže a další památky. Po prohlídce půjdeme na fakultativní božíhodový oběd. V odpoledních hodinách se vydáme na zpáteční cestu domů.

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: BENA TOUR s.r.o., IČ: 25709992

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Jižní Morava, Česká republika

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Vánoce v pohodě-hotel Grand***, Česká republika, Jižní Morava

Číslo termínu: 163 536 059
Termín zájezdu: 23.12. - 25.12.2018 (3 dny / 2 noci)
Doprava: Autobus
Strava Polopenze
Celková cena za osobu od: 3 490

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
3 490 × = 0
Pojištění Cena Celkem
120 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
90 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Je potřeba zaplatit zálohu 0 Kč do několika hodin po rezervaci a zbytek doplatit nejpozději do 23.11.2018

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622