Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Zájezd Do Rio De Janeira

Brazílie, Rio de Janeiro

Vložit do schránky

Podrobnosti zájezdu

Termín zájezdu: 28.12.2018 - 6.1.2019
Délka: 10 dní (Pátek - Neděle)
Doprava: Letecky
Strava: Snídaně
Typ zájezdu: Pobytové

Konečná cena za osobu od: Spočítat cenu pro skupinu 39 098

Nezávazně objednat 1 klikem

226 000 622

Konečná cena za osobu od: 39 098

Popis zájezdu

Oficiální popis pořadatele zájezdu

Číslo termínu: 168 671 110

 • Popis

  Rio de Janeiro je proslulé karnevaly, sambou i nádhernými plážemi s bílým pískem. Dominantou tohoto města je gigantická socha Ježíše, která je umístěna na hoře Corcovado. Brazilci vysvětlují překrásnou polohu a nádheru svého města snadno: Bůh tvořil svět sedm dní a dva z nich věnoval Riu. Vydejte se s námi okusit pravý brazilský styl života!

 • Poloha

  Rio de Janeiro a okolí

 • Ubytování

  3* hotel se snídaní u pláže

 • Další informace

  Cena tohoto zájezdu obsahuje letenku knihovanou v optimální knihovací třídě. Cena zájezdu se může lišit dle vyprodanosti letenek na Vámi zvolený termín. Počátek tohoto zájezdu si můžete zvolit na jakýkoliv den v roce, stejně tak doba zájezdu může trvat libovolně dle Vašeho přání. Na přání Vám nabídneme balíček k vyhlašenému Karnevalu v Riu. Pobyt si můžete prodloužit o 3 denní pobyt v Paraty.

 • Stravování

  snídaně

 • Doprava

  letecky

 • Program zájezdu

  1. den

  Odlet z Vídně či Prahy Let do Brazílie, jídlo během letu zajištěno.

  2. den

  Rio de Janeiro Po příletu Vás vyzvedne anglicky mluvící průvodce, který Vás doprovodí na hotel. Již po cestě z letiště můžete obdivovat krásy tohoto města. Zbytek dne máte volný program, můžete relaxovat na pláži nebo se zajít projít do srdce města. Nocleh v hotelu u známých pláží Copacabana nebo Ipanema.

  3. den

  Rio de Janeiro, Corcovado, Tijuca, pláže Sao Conrado, Leblon, Ipanema (s) Dnes Vás čeká půldenní výlet. Vezmeme Vás na projížďku městěm k železniční stanici z 19. století. Projedete se zubačkou přes prales Tijuca, až na vrchol hory Corcovado, kde navštívíte sochu Krista s fantastickým výhledem. Poté se přesunete na pláž Sao Conrado, kde přistávají na písku rogalisté a projedete se i podél pláží Leblon a Ipanema zpět na Copacabanu. Volný zbytek dne a následuje nocleh na hotelu.

  4. den

  Rio de Janeiro (s) Volný den k odpočinku nebo vlastním aktivitám, koupání na pláži Copacabana. Můžete si prohlédnout sousedící pláže Ipanema nebo si třeba vzít lekce samby. Aktivně odreagovat se můžete na pláži, kde se stále hraje fotbal nebo beach volejbal. Nocleh v hotelu u známých pláží Copacabana nebo Ipanema.

  5. den

  Rio de Janeiro, Sugar Loaf, pláž Botafogo a Flamengo (s) Třetí den pobytu v Riu je po snídani na programu odpolední jízda lanovkou na vrchol hory Sugar Loaf, odkud se pokocháte opět fantastickým panoramatickým výhledem na záliv Guanabara a centrum města. Vaše okružní prohlídka dále povede kolem bělostných pláží Botafogo a Flamengo, až do centra Ria, kde mimo jiné navštívíte zdejší ultramoderní katedrálu nebo Sambadrom.

  6. - 7. den

  Rio de Janeiro (s) Volný den k odpočinku nebo vlastním aktivitám, koupání na pláži Copacabana. Můžete si prohlédnout sousedící pláže Ipanema nebo si třeba vzít lekce samby. Aktivně odreagovat se můžete na pláži, kde se stále hraje fotbal nebo beach volejbal. Alternativně můžeme nabídnout další výlet. Nocleh v hotelu u známých pláží Copacabana nebo Ipanema.

  8. den

  Rio de Janeiro (s) Poslední den v Riu, volný den na nákup suvenýrů nebo poslední relax a slunění na plážích. Alternativně můžeme nabídnout další výlet. Nocleh v hotelu u známých pláží Copacabana nebo Ipanema.

  9. den

  Rio de Janeiro (s) Po snídani Vás odvezeme na letiště, odkud odlétáte dle Vaší mezinárodní letenky zpět do Evropy.

  10. den

  Přílet zpět do Evropy. Konec programu.

 • Cena zahrnuje:

  - Zpáteční mezinárodní letenka Vídeň (Praha) – Rio de Janeiro, včetně všech poplatků a tax - 7 x nocleh v 3* hotelu se snídaní u pláží Copacabana nebo Ipanema - služby místního anglicky mluvícího průvodce - výlety a exkurze dle programu - letištní transfery Cena je kalkulována na základě 2 osob sdílející pokoj.
 • Cena nezahrnuje:

  Spropitné, osobní pojištění, fakultativní exkurze. Za příplatek: Vylepšení na 4* hotel Příplatek za samostatně cestující osobu Samba show s večeří a transportem – DOPORUČUJEME! Prohlídka největšího fotbalového stadionu světa Maracana Návštěva fotbalového zápasu na stadionu Maracana Celodenní výlet lodí po pobřeží Lokální letenky po Brazílii do dalších lokalit

Tento zájezd je garantován Faktorem 100.

S Invia máte 100% jistotu, že v případě neuskutečnění zájezdu obdržíte zpět své peníze v plné výši. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv potíží a na svou dovolenou vždy odletíte. Podrobné podmínky Faktor 100

Pořádající CK: dovolená-na-přání s.r.o., IČ: 06518770

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Oblast a mapa: Rio de Janeiro, Brazílie

Počasí

Nejlepší doba pro dovolenou

Dobrá Nejlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebí

Brazílie leží na jižní polokouli, proto počítejte s převrácením ročních období - nejtepleji je zde v lednu, nejchladnějším měsícem je pak srpen. Rovněž při cestě na sever teplota stoupá a naopak. V rovníkové oblasti kolem Amazonky je pak teplé klima celoročně. Nejvhodnějšími měsíci pro návštěvu Brazílie jsou listopad a prosinec, kdy tu bývá nejkrásnější příroda (podobně jako u nás na jaře). Množství srážek je závislé na ročním období, ale i v teplých měsících se můžete, především na pobřeží, často setkat s tropickým deštěm.

Nezávazné objednání zájezdu

Shrnutí objednávky (Položky označené (*) jsou povinné)

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Rio de Janeiro, Zájezd Do Rio De Janeira, Brazílie, Rio de Janeiro

Číslo termínu: 168 671 110
Termín zájezdu: 28.12.2018 - 6.1.2019 (10 dní)
Doprava: Letecky
Strava Snídaně
Celková cena za osobu od: 39 098

Cestující

Nevíte si s něčím rady?
Chcete objednat po telefonu?

Volejte zdarma Po-Ne 7-22 hod. 800 999 800

Informace o cestujících

V případě tohoto zájezdu je nutné vyplnit povinně označená pole *- bez těchto údajů nelze provést rezervaci letenek.

Jméno a příjmení zadejte přesně dle cestovního dokladu
1. dospělý
2. dospělý
3. dospělý
4. dospělý
5. dospělý
6. dospělý
7. dospělý
8. dospělý
9. dospělý
10. dospělý
1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě
6. dítě
7. dítě
8. dítě
9. dítě
10. dítě

Kalkulace ceny zájezdu

Dospělý Cena Celkem
39 098 × = 0
Pojištění Cena Celkem
1 300 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
1 000 Kč / osoba × = 0
(Pojistné podmínky)
Pojištění je možné sjednat pouze současně s nákupem zájezdu.

Celková cena zájezdu Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. 0

Uplatnit dárkový certifikát

V případě zájmu budu chtít platit

Je potřeba zaplatit celou částku hned po rezervaci do několika hodin

0

Kontakty na objednatele

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622