Vaše nabídka zájezdů od agentury INVIA.CZ

Recenze hotelu Club Konakli

Alanya, Turecko

Podrobnosti zájezdu

Termín:
Počasí: 22°C 18°C
Číslo hotelu: 31143
Konečná cena za osobu od: 10 306 Kč

Popisek hotelu

*neoficiální, právně nezávazný, pouze informativní doplňující popis
*Oficiální popisek pořadatele zájezdu najdete vždy u konkrétního termínu.

Poloha

Hotelový komplex se nachází v tureckém městě Alanya, které je vzdálené od Antalye asi 120 kilometrů. Toto město leží na pobřeží Středozemního moře a díky svým historickým a přírodním památkám patří mezi turisty oblíbená místa. Centrum letoviska Konakli je vzdálené asi 2 kilometry a klienti mohou využít místní kyvadlovou dopravu do centra samotné Alanye.

Vybavení

V hotelovém komplexu se nachází vstupní hala s recepcí, dále je k dispozici hlavní restaurace, a la carte restaurace a několik barů. V areálu se nachází venkovní bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Ubytování

Ubytování je nabízené v příjemných dvoulůžkových pokojích s možností 2 přistýlek. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, minibar a televizor. Na pokojích je klimatizace.

Strava

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Dále během dne je připravováno lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10.00 do půlnoci jsou podávány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

V hotelovém komplexu jsou pořádány pravidelné animační programy. Klienti mohou navštívit fitness centrum a využít služeb spa a wellness. V areálu je bohatá nabídka sportovního vyžití, jako je aerobic, gymnastika, tenis nebo biliár.

Pláž

Hotel se nachází asi 250 metrů od písčito-oblázkové pláže, na které jsou lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Dále se na pláži nachází plážový bar a je zde široká nabídka vodních sportů, jako jsou vodní lyže nebo škola potápění.

Celkové hodnocení hotelu

7,2

10 hodnocení

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Club Konakli.

Rozpis hodnocení

Ubytování: 7,6 Strava: 7,4 Okolí: 6,2 Cena: 8,2

Hotel Club Konakli

42. nejlépe hodnocený z 755 hotelů v Alanya

Napište svou recenzi

Recenze hotelu Club Konakli - Alanya, Turecko

Zobrazeny nejnovější recenze 1 - 14 (Celkem 14)

Nejnovější recenze

2014 2012 2010

8

Club Konakli

05.08.2013 - Jana - Datum pobytu: 30.6. - 7.7.2013

Ubytování: 8 Strava: 8 Okolí: 8 Cena: 8

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

6,4

Hotel Club Konakli

05.06.2013 - Jaroslav P. - Přečteno: 782× - Datum pobytu: 26.5. - 2.6.2013

Ubytování: 8 Strava: 7 Okolí: 4 Cena: 5

Celkové shrnutí
celkový dojem - lepší průměr Zobrazit celou recenzi

Ubytování
pokoj s poněkud nepraktickými skříněmi ,funkční klimatizací, na dobré úrovni úklid a výměna ručníků a povlečení

Strava
strava celkem slušná ,malý výběr ovoce (po celý pobyt jen meloun, jablka a pomeranče

Služby hotelu
služby na běžné úrovni ,odpovídající tak 4* hotelu

Pláž
přístup na pláž byl ve vzdálenosti 250 m ,pláž je skalnatá s obtížným přístupem, což je problém celé lokality ,hotely mají proto postavená vysoká mola ,z kterých se sestupuje po žebřících do moře ,při naší dovolené a velkých vlnách po celou dobu, dost dobrodružný

9,2

Club Konakli

03.06.2013 - Anonym - Přečteno: 732× - Datum pobytu: 24.5. - 31.5.2013

Ubytování: 9,5 Strava: 9 Okolí: 8 Cena: 10

Celkové shrnutí
Konakli velice mile překvapilo. Skvělá dovolená s možností využití široké škály výletu a wellnessu. Vhodné jak pro rodiny s dětma, tak pro mladé lidi. Hotelová pláž a moře vhodnější pro zdatné plavce, bezpečný vstup do moře pouze z mola. Celkově hodnotím velice kladně. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Krásné, útulně a moderně vybavené pokoje, nic nechybělo. Tv na USB, lednice, fén - vše funkční a nové. Šampony a sprchové gely k dispozici v koupelně. Hotel je jako jediný postaven v krásné zahradě plné pomerančovníků.

Strava
Rozmanitá a chutná. Spousta čerstvé zeleniny, velký výběr oliv, salátů. Výborné deserty. Na můj vkus málo plodů moře a ovoce, na výběr byly vždy jen jablka, pomeranče a vodní melouny.

Služby hotelu
Skvělý, vstřícný a usměvavý personál. Pokud jste nešetříte na bakšiši (spropitné), tak počítejte s maximální pozorností a komfortem. Animační programy dostačující. Diskotéky pro děti, chyběla zábava pro dospělé. Ovšem skoro každý večer za menší poplatek (7 Euro) byla možnost navštívit disco Havana Club v 15 minut cesty vzdáleném městu Alanya, kam se odjžídí před půlnocí a návrat cca ve 3 ráno.

Pláž
Pláž nebyla daleko, cca 5 min. procházkou, byla možnost využití hotelového minibusu zdarma. Plážové osušky k dispozici v hotelu, slunečníky a lehátka zdarma, minibar s menším občerstvením na pláži. Pláž čistá, vstup do vody problamatičtější, velké kameny a skály, neklidné moře, ovšem z mola dostupnost bezproblémová. Za 1,5 Euro každý den jezdí od hotelu autobus do Alanye, kde cca za půl hodiny dojdete na Kleopatřinu pláž, případně si užít shopping.

9,4

Hotel Club Konakli

31.05.2013 - Anonym - Přečteno: 1284× - Datum pobytu: 19.5. - 26.5.2013

Ubytování: 9,5 Strava: 9 Okolí: 9 Cena: 10

Celkové shrnutí
velmi příjemná dovolená ve velmi pěkném hotelu. Hotel je vzdálen asi 2 hodiny cesty od letiště v Antalyi.

neleží přímo u moře, ale v hotelu velmi dobře funguje plážový servis s plážovým minibusem. k pláži se dá dojít i pěšky, kdy cesta trvá asi 3-5 minut chůze i s malým dítětem. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
pokoje byly vždy čisté a uklizené, personál ochotný

Strava
strava chutná, personál ochotný

Služby hotelu
hotelový personál velmi milý ochotný, milý. celkový dojem z hotelu velmi dobrý a příjemný

Pláž
čistá, jen moře v době naší dovolené nebylo moc čisté, ale to bohužel nelze ovlivnit

Recenze hotelu z let 2012 a 2011

2014 2012 2010

8,7

hotel Konakli

02.11.2011 - Libuše Nováková - Přečteno: 1225× - Datum pobytu: 18.10. - 29.10.2011

Ubytování: 9,4 Strava: 10 Okolí: 6,7 Cena: 10

Úvodní shrnutí
Byli jsme až na několik málo výjimek celkem spokojeni. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Úroven pokoje bezvadná. Bohužel poloha pokoje poblíž hlavního vchodu a silnice u něj je dost neštasná. Noční příjezdy autobusů, provoz na silnici a štěkot psů nás dost často budil.

Strava
Nám velmi vyhovovala. Jde o typicky tureckou kuchyni založenou na zelenině, což nám vyhovovalo. Bohužel, ty dortíčky na závěr byly pro nás neštěstím :-) Jedině co bych vytkla, u ranní snídaně bylo dost různorodého pečiva, ale nebylo označeno, co je sladké a co slané. U snídaně bylo dost málo sladkého pečiva, jako např. croassanty, kobližky nebo nějaké koláčky. Které, jako tečku máme rádi.

Služby hotelu
Služeb jsme využívali velmi málo. Internet, který jsme za 1 eu na půl hodinky, využívali dost často bez problémů. Stolní tenis jsme mohli hrát kdykoli. Zklamal nás tenisový kurt, který hotel inzeroval a kvůli kterému jsme si hotel vybrali. Díky naší paní delegátce, slečně Ivaně (velmi perfektní přístup k rekreantům), která zaurgovala, nám bylo umožněno chodit do vedlejšího hotelu.

Pláž
Služby u pláže perfektní, samozřejmě jako poslední zájezd na konci sezony, dost zničených lehátek a slunečníků. Uplavané schůdky do vody. Dost znečištěná pláž odpadky.

Celkový dojem
Díky krásnému počasí a teploučké vodě, se nám dovolená velmi líbila.

Po návratu jsme po kontrole našeho účtu byli nemile překvapení, jakým způsobem nás zaměstnanec směnárny, která byla poblíž našeho hotelu, kde měl nápis bankomat (bohužel, žádný jiný normální bankomat jsme v Konakli nenašli), vlastně okradl. Chtěli jsme vybrat 300 eu z naší karty, a doma jsme zjistili, že máme vybráno 8535 kč za 337 eu. Takže vlastně nás o 1000 kč ošidil. Nemáme nic v ruce, vůbec mě nenapadlo, že si to dovolí. Je to naše nezkušenost.

8,8

Hotel Club Konakli

24.10.2011 - Dana Novohradská - Přečteno: 869× - Datum pobytu: 14.10. - 21.10.2011

Ubytování: 10 Strava: 10 Okolí: 6,3 Cena: 10

Úvodní shrnutí
Dovolená se mi líbila. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo pěkné, vybavení pokojů rovněž.

Strava
Se stravou jsem byla spokojena.

Služby hotelu
Personál ochotný a příjemný.

Pláž
Vstup do moře přes molo a po žebříku nebyl zrovna nejlepší a poslední 2 dny (po nočním dešti a bouřce) už nebyl ani žebřík u mola, tudíž přístup do moře byl pouze přes kameny. Nedaleko naší pláže však byla písčitá pláž a dobrý vstup do moře, ale lehátka za poplatek. Na tuto pláž jsem se chodila koupat raději.

Celkový dojem
Dovolená byla vydařená.

2,1

Club Konakli

01.08.2011 - Michaela B. - Datum pobytu: 21.7. - 28.7.2011

Ubytování: 1,6 Strava: 1 Okolí: 3,7 Cena: 1

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Recenze hotelu z roku 2010 a starší

2014 2012 2010

?

využijte této nabídky s připomínkami

05.10.2010 - Ivan Schmidt - Přečteno: 1093× - Datum pobytu: 17.9. - 29.9.2010

Úvodní shrnutí
Služby zprostředkovatelské CA INVIA před odjezdem a i CK počas celé dovolené bez jakýchkoliv připomínek.

Hotel sám je relativně nový a skládá se z hlavní 5tipatrové budovy moderního střihu včetně střešních nástaveb - zařízený v evropském standardu a ze čtyř 2patrových vilek v hotelové zahradě. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Byli jsme 2+1 ubytováni ve velmi pěkném a velikém hotelovém pokoji, naštěstí na východní straně, takže naše lodžie byla prakticky celý den ve stínu. Neumím si představit, jak se musí ohřát od sluníčka lodžie na J nebo Z stranách nebo dokonce ve střešních pokojích. Přestože každý pokoj má svoji klimatizaci, vůbec jsme ji ze důvodů rizika nachlazení raději nepoužívali.

Klienti, kteří byli ubytováni ve vilkách si stěžovali na velmi malé pokoje a zápach kanalizace ?! Většinou se jim pak po reklamaci podařilo přestěhovat do hotelu.

Úklid v našem pokoji probíhal standardně včetně výměny ručníků. Nic se nám z pokoje neztratilo. Na TV bylo možno na pokoji průběžně sledovat mj. i ČT 24.

Závěr : S ubytováním jsme byli spokojeni.

Strava
Strava velmi pestrá, dostatek čerstvé i upravené zeleniny všeho druhu; z ovoce především melouny, švestky, hrozno, jablka a částečně i broskve (když jste si pospíšili). Co nám chybělo, byla velmi častá absence tabulek, označujících jednotlivé druhy jídel. Člověk to buď musel odhadnout nebo nejdřív okusit. Přesto si myslíme, že si mohl každý vybrat dle chuti a libosti. Personál snaživý, učenlivý a ochotný. Někdy si klienti museli sedat ke stolům, z nichž nestihli ještě odnést použité talíře a příbory po předešlých strávnících a obstarat si rychleji pak příbory a láhev vody vlastními silami.

Dle "all in" se čepuje počas dne sice chlazené a relativně chutné pivo, ale bez pěny, gin, vodka a whisky turecké provenience, veškeré nealko a asi 4 druhy vín, která nebyla špatná.. Dobré kafe Vám ale v hotelu neuvaří, vše je z automatu.

Se závěrem pobytu a sezony měla úroveň trochu klesající tendenci.

Služby hotelu
Hamam skvělý i opakovaně, další jsme neokusili.

Tobogány běžely jen 2 hodiny denně. Bazény, pohodlná lehátka s výpletem - bez připomínek.

Animace málo nápadité, o to víc hlučné.

Nákupní možnosti v okolí hotelu nebo dolmuší za 1 EUR do centra Konakli 2km. Smlouvat se musí a dá se usmlouvat třeba i na polovinu ceny, to jen Rusové nesmlouvají a kazí tím ceny i samotné Turky.

Pláž
Pláž byla pro nás zklamáním. Jednak se na ní šlo asi 250m po dlážděném chodníku a silnici, ale hlavně :

- nebyla jakkoli označená názvem hotelu ani tím, co poskytuje (plastová lehátka, matrace, slunečníky, ale hlavně jaké nápoje, stravu atd.), i když obsluha beach baru byla velmi ochotná

- vyloženě nebezpečný vstup do moře přes ostré balvany a proti vlnám a nebo po ca 50m molu a po žebříkách do vody

- pláž se neuklízela

- moře bylo často u pláže velmi špinavé, na vstupu z mola už ne

Na hotel deklarované úrovně 4+ velmi málo.

Celkový dojem
Vybrali jsme si právě tento hotel z nabídky CA INVIA a i přes vše shora uvedené, nebo právě proto, jsme tam prožili velmi příjemnou oddychovou dovolenou s naší 10tiletou dcerou. Prodloužili jsme si léto a vymyli mozky v tom dobrém slova smyslu. Seznámili jsme se tam s dobrými lidmi z Česka a i proto bychom se na Tureckou riviéru zase rádi vrátili

5,8

Club Konakli už ne

02.09.2010 - Ivana Kubešová - Přečteno: 1224× - Datum pobytu: 17.8. - 28.8.2010

Ubytování: 6,3 Strava: 5,5 Okolí: 4,8 Cena: 8

Ubytování
na dobré úrovni Zobrazit celou recenzi

Strava
v dostatečném množství, teplý bufet by mohl být pestřejší, neuškodilo by více druhů ovoce, zmrzlina se za celou dobu pobytu podávala pouze 2x

Služby hotelu
na dobré úrovni

Pláž
píščito-kamenitá pláž, vstup do moře přes betonová nebo dřevěná plata opravdu jak se uvádí v popisu, ale nikde není ani zmínka o tom, že z těchto plat vedou příkré železné schody rovnou do hloubky, takže pro malé děti nebo neplavce naprosto nevhodné, mimo tyto "umělé vstupy" se do moře moc vstoupit nedá - všude jsou buď pískovcová skaliska nebo velké balvany skryté pod vodou, které jsou navíc ještě pokryty "slizskými řasami", po kterých se kloužete jako po ledě, takže je zde nebezpečí ošklivých úrazů

Celkový dojem
Pokud bych měla známkovat, ohodnotila bych to známkou č. 4 - to kvůli vstupu do moře, moc jsme si ho neužili

?

Podruhé určitě ne

28.08.2010 - Radim Čech - Přečteno: 4313× - Datum pobytu: 17.8. - 27.8.2010

Úvodní shrnutí
Snažím se najít celkově pozitivní dojem, ale bohužel na dovolené u moře je moře tak zásadní kvalitativní hodnocení, že klamání. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel nový, příjemný, čistý. Skládá se z hlavní budovy a ze tří samostatných menších budov. Byli jsme 2+2 a pokoj byl v přiměřené velikosti,že jsme si nešlapali po hlavě a měli si dát kde věci. Postel pro 2, postel pro 1 a přistýlka Ta byla skoro jak spartakiádní lehátko :-). Oceňuji skutečně velkou lodžii na které vše bez problému rychle uschlo. Lodžie měla dokonce i sušák na zdi!

Strava
Vynikající. Naprostá spokojenost. Velký výběr zeleniny a zeleninových salátů, masa velmi chutně upravená,tuňak, krůtí a kuřecí plátky na roštu neměly chybu, giros k večeři byl vynikající. Jinak samozřejmě mletá masa v různých úpravách.

Dezerty velmi chutné, hodně s medem nebo máčené v medu, pudinky, krémy s ovocem.

Možná někomu vadí menší výběr ovoce, ale hroznové víno, melouny a jablka stačily.

Před objedem v 11 byl k dispozici hamburger, americké brambory a velký výběr zeleniny, pizza. Ale oběd byl pak tak brzy, že by to ani nemuselo být. Ale lidé jedli, až měli boule za ušima.

Jediné velké zklamání byla zmrzlina, která jinde bývá u každého jídla k dispozici, tady jen 2x, což mně v sezóně a při all inclusive trochu překvapilo. Jinak možno dokoupit za vlastní.

Služby hotelu
Úklid bez větších problémů. To že byl někdy až odpoledne nebylo příjemné, ale nebyl to zásadní problém. Pokojské toho měly docela dost a denně někdo odjížděl a přijížděl, takže se měly co ohánět.

Restaurace, recepce a chodby nejsou klimatizované, takže z Vás při jídle teče jak v sauně, což je zvlášť u večeře nepříjemné. Dva výtahy pro 4 osoby, kdy každou chvíli jeden nefungoval, byla tragédie. A teplota ve výtazích to byl úplný horor. Takže dolů určitě pěšky.

Očekával jsem, že když je přímo u hotelu malý aquapark, že pojede od rána do večera. Chyba! Jel jen 1 hodinu dopoledne a 1 hodinu odpoledne. To byl docela šok. Ale prý je to u všech hotelů, což jsme viděli i u hotelu přímo na pláži, že tobogány prostě nejely.

Osušky na pláž denně čisté k dispozici a skutečně zadarmo.Zálohu Vám při odjezdu vrátí.

Fitness jsme nevyužili, holičství a masáže taky ne, takže nemohu hodnotit.

Pláž
Nebýt pisčité pláže v rozumné docházkové vzdálenosti s trochu vysokohorským přístupem, tak totální katastofa. Ta docházková vzdálenost na hotelovou pláž ještě nebyla tragédie, ale její kvalita byla otřesná. Pláže jsou vlastně pískovcové desky, které docela kloužou a pád na ně může přivodit nepříjmené zranění. Pod pojmem "vstup do moře po molu" jsem se představoval dřevěnou plochu nad vlnami a ne ocelovou konstrukci s žebříky pro vstup do moře jak pro hasiče. Malé děti a senioři už měli docela problém. Byli jsem tam vlastně jen jednou za celý pobyt, jinak jsem chodili na nedalekou písčitou pláž, kde byl bezproblémový přístup do moře. Pozor na velké vlny! Pár lidí to tam pěkné porolovalo a byli pěkně podřen od drobných kamínků v písku!

Celkový dojem
I přes některé pozitivní dojmy bohužel nemohu doporučit, zvláště ne milovníkům skutečného pobytu u moře. Na letní dovolenou s dětmi to rozhodně není, pokud nejste příznivci povalování u bazénu, kde je dost hluk nejen od turistů, ale i od neustále hrající hudby. Občas na sebe musíte křičet,aby jste se slyšeli. Takže pokud chcete klid, musíte k moři.

A pozor! Klientelu tvořili z velké většiny turisté z Ruska a zemí bývalého Sovětského svazu. Nadpisy na obchodech v azbuce jsou naprosto normální!Takže pokud nemusíte slyšet ruštinu, prý se nemá jezdit do Turecka vůbec.

Na podzimní dovolenou pro seniory to nemusí být úplně k zahození, prý je velmi teplé moře až do října a už tam nejsou téměř žádní turisté.

?

nejhorší dovolená

03.08.2010 - Jaroslav Šafr - Přečteno: 984×

Úvodní shrnutí
Do tohoto hotelu už opravdu ne. Navíc cestovní kancelář nabízí služby které hotel poskytuje pouze za úplatu nebo vůbec, i když je máte mít zdarma. Příkladně sauna a turecké lázně, ,,snad sauna,, za poplatek a ještě nefunkční. A turecké lázně ??? Tam je jen hromada cihel a dalšího stavebního materiálu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hledali jsme na hotelu ty čtyři hvězdičky...marně. Začátek ubytování zmatek. Recepce a chodby bez klimatizace. Výtah otřesný, mokrý a nedýchatelno. Jídelna opět klimatizace mimo provoz. Pokoj slušně zařízený s fungující klimatizací. Jediný zádrhel v pokoji, televize na zdi v chodbě proti WC.Pokud jste si neohlidali uklizečku neuklidila.

Strava
Stravy hodně a stále stejné. Po dvou dnech nebylo co vybírat a na údajně hotel kde jsou čtyři hvězdičky bída.Zelenina slaný sýr a přeslazené zákusky.Maso minimálně a téměř denně mleté téměř nepoživatelné.

Služby hotelu
Hotel nabízí předražené služby, všude v okolních hotelech jsou o 30 až 50 procent levnější.

Bazén se za celých dvanáct dnů nečistil a poslední tři dny už jen zapáchal.

Pláž
no vlastně žádná, koupat se nedá protože se do vody dostáváte velice špatně a pokud jso větší vlny tak skoro vůbec. Molo které je k mání a kde je jeden rezavý žebřík do vody vám jen zničí plavky. Přístup k pláži je spíš překážková dráha než cesta k moři. Kolem různých sutin staveb a na ,,pláži,, odpadky a špína.

Celkový dojem
Do tohoto hotelu už opravdu ne.

Delegátka se slovy když se vám to nelíbí, mohl jste zůstat doma ni s váma neřeší. A odkáže vás na recepci.

9,3

dovolena club konakli hotel

03.08.2010 - Jana Zářecká - Přečteno: 2174× - Datum pobytu: 18.7. - 25.7.2010

Ubytování: 10 Strava: 10 Okolí: 7,7 Cena: 10

Úvodní shrnutí
krasna dovolena za skvelou cenu Zobrazit celou recenzi

Ubytování
ubytovani bylo prijemne

Strava
strava byla vice nez dostatecna, jidla bylo vice nez dost, trochu mi chybeli morske plody a ryby, kterych bylo na jidelnicku velmi malo, ale vzhledem k turecke kuchyni, ktera toto priliz nezahrnuje, je pochopitelne, ze k jidlu bylo predevsim maso a ryze.....ale i tak bylo jidlo chutne a porad bylo mnoho variaci na vyber

Služby hotelu
vse v poradku, personal hotelu byl velmi pozorny

Pláž
plaz byla trochu zklamanim, more nebylo priliz ciste a plaz by mohla byt mnohem lepe upravena a zajistena pro prijemne straveni casu na ni....musim rict, ze diky tomu jsme bohuzel prevaznou cast pobytu travili u hoteloveho bazenu radeji nez na plazi...

Celkový dojem
celkove jsme s dovolenou byli velmi spokojeni

7,4

Hotel Club Konakli

03.12.2009 - Ludmila Osičková - Přečteno: 1102× - Datum pobytu: 7.7. - 14.7.2009

Ubytování: 7,1 Strava: 7,3 Okolí: 7,3 Cena: 10

Úvodní shrnutí
Nově otevřený hotel,ubytování hezké.Na kapacitu ubytovaných hostí ,malá kapacita stravovacích míst.Občas se stalo,že jsme museli čekat než se uvolní stoly. Pláž nedodělaná,špatný přístup do moře.Doufám,že na příští sezonu budou již lépe připraveni,že se poučili z chyb,které napraví. Zobrazit celou recenzi

?

na místě nebylo co c.k. slibovala a delegátka, škoda mluvit

04.08.2009 - Eva Jakubcová - Přečteno: 2079× - Datum pobytu: 30.5. - 6.6.2009

Úvodní shrnutí
Díky popisu zájezdu pokažená dovolená. Nový hotel se nacházel v rozestavěné části Konakli kde se neustále pracovalo takže k nákupním možnostem jste se museli prokousat přez stavbu. Ani hotelový areál nebyl dosud dostevěn a zcela funkční. 5 dní z 11 uzavřené doskočiště u tobogánu kde nefungovala filtrace bazénu.Vrcholem bylo když personál splachoval venkovní gril cestičkou na dětské hřiště. Děti cestou na hřiště ťapali mastnotou. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pěkné.Velké prostorné pokoje, některé s možností propojení s vedlejším pokojem což ocení zejména ti kteří jedou na dovču s přáteli.Byli jsme na pokoji 2 dospělí, dcera 14 a patnácti-měsíční dvojčata ve dvou postýlkách. Sousedi byli 2 dospělí a 3 děti.Místa na pokoji bylo opravdu dost. Vkusně a účelně zařízené pokoje s poměrně velkou a pěknou koupelnou. Na pokoji lednice, tv se sat, fén. Balkon s posezením. My měli výhled na bazény a bar kde každý večer probíhal animační program a disco. Zábava byla moc hlasitá a brzo obtěžovala.

Strava
Strava pestrá, vždy bylo z čeho vybírat. Jídlo doplňovali,takže nikdy nic nedošlo.Chutné dobře okořeněné jídlo, dětské i dietní menu, ovoce a spousta čerstvé zeleniny. Saláty míchali kuchaři v jídelně dle přání. Chyběli jen zmrzliny pro děti a mořské plody. V rámci all.incl. bychom uvítali větší výběr alko-nápojů a míchaných koktejlů. Všichni si prosím dejte pozor u jídla při rozlévání vody. Ne vždy je opravdu balená. Každý pokoj má minibar a v něm doplňují každý den balenou vodu. Máte-li potřebu žít zdravě pijte pouze tu vodu kde stoprocentně znáte její původ a rozlévaná voda u jídla k tomu určitě nepatří. Velice nás udivilo,že delegátka o problému věděla a nevarovala nás.Dělali jsme z vody z automatu v jídelně dětem mléko a podle toho jsme také dopadli.Děti začali zvracet a dostali silný průjem, ve finála jsme s nimi skončili v Alanyi v nemocnici na kapačkách.

Služby hotelu
Na slušné úrovni. Uklizeno každý den, vyměněné ručníky.Číšníci v jídelně i u barů ochotní a milí. Na recepci pánové ochotní a vstřícní dámy za nimi pokulhávají spíše jako by jste je obtěžovali. Musíme pochválit animační tým velice se snaží a neustále vymýšlí nové a nové skopičiny pro pobavení hostů. Jsou kamarádští a snaží se komunikovat česky.

Pláž
OTŘESNÁ! Na hotelové pláži bar a lehátka zdarma.Do moře vstup pouze přez molo. Pláž kamená, obrovské kamené plotny místy ař metr nad mořem, porostlé řasami. Nevhodná pro dospělé, nebezpečná pro děti. C.K. uvádí v katalogu písčitooblázkovou pláž což se nezakládá na pravdě. Malinká plážička cca 1000 m. přístupná po cestičce přez skalku se sestupem po příkrých železných schůdcích. Přístup nevhodný pro malé děti a lidi s pohybovým omezením. Na krásnou písčitou pláž s plecenými bary,lehátky a slunečníky jsme jezdili místní dopravou do Alanie asi 10 km.

Celkový dojem
Už bychom tam nikdy nejeli. Ubytování dobré,strava až na ten výbuch s vodou také dobrá ale člověk jede k moři a na pláž což tady naprosto nevyhovovalo. Okolí hotelu - stavba, do centra Konakli daleko a skužby delegátky Dáši veškeré žádné.Sami turci jí předzdívají nejopálenější delegátka.Ta paní byla asi na celém pobytu to nejhorší.Co měla říct,neřekla. Kde měla být, nebyla. O lidi a jejich problémy se nezajímá, sbírá jen bodíky prodanými výlety. Ještě,že se v Alanyi v nemocnici domluvíte obstojně rusky což jsme my husákovi děti uvítali. Možná teď Turecku křivdíme ale po této zkušenosti Turecko už nikdy více!

1

Oblast a mapa: Alanya, Turecko

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Chyby v souřadicích hotelu nám můžete nahlásit.

Zobrazeny nejnovější přívpěvky 1 - 2 (Celkem 2)

 • BERT -

  Re: ?????

  07.10.2011 14:27:55

  no koukám, že na Slovensku mají trochu divné představy o dovolené. Pokud jsem si zaplatil služby které hotel není schopen nabídnout tak je to špatně. Pokud to takhle funguje u vás na Slovensku tak zaplať za to rozdělení. Do míst kde je jen bordel a špína tak opravdu ne

  Odpovědět

 • ja -

  ?????

  20.08.2010 00:15:19

  Boli sme v 8/2010 a to co pišeš nie je pravda. strava bola velmi chutná. a vyber dobrý. To by som teda chcela vidieť vaše raňajky doma.Taký výber pečiva,chleba a buchtičiek nemáš u nás ani v obchode nie to ešte vždy doma. Klima v jedálni??? No ked bolo vonku 45st. tak v jedálni nemôže byť 18! Ked sa vonku ochladilo na 38 tak to bolo lepsie. Pláž-ked chceš piesok,tak choď do bulharska, keď chceš kľudné a priezračné more tak do chorvátska.

  Odpovědět

1

Přidat komentář

Přidat komentář

Schránka Přihlaste se Registrace Kontakty

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma
Po - Ne 7:00 - 22:00
800 999 800

Schránka je prázdná