Vaše nabídka zájezdů od agentury INVIA.CZ

Recenze hotelu Penzion Čtyři růže

Lozenec, Bulharsko

Podrobnosti zájezdu

Omlouváme se, do tohoto hotelu momentálně nenabízíme žádné zájezdy.
Počasí: 23°C
Číslo hotelu: 71146

Napište svou recenzi

Recenze hotelu Penzion Čtyři růže - Lozenec, Bulharsko

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Penzion Čtyři růže.

Celkové hodnocení hotelu

 • 4,4 3 hodnocení
 • 4,7 Ubytování
 • 3 Strava
 • 5 Okolí
 • 4,7 Cena

Všechny recenze hotelu (celkem 4)

Zobrazit recenze podle roku: všechny 2012 starší

Penzion Čtyři růže, Lozenec, Bulharsko 4.4 1 10 3 4

22.08.2012 - Anonym - Přečteno: 293×

 • Celkem: 2,6
 • 2 Ubytování
 • 1 Strava
 • 6 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Penzion je propagován jako místo klidné dovolené.Vzhledem k tomu,že v penzionu není klimatizace,se o klidné dovolené nedá mluvit.Velký hluk z ulice Vás při nutnosti otevřených oken v noci nenechá vyspat a horko se tím nezmírní.Proto nedoporučuji pro rodiny s dětmi ani starší osoby. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování je na slušné úrovni,jen ta klimatizace chybí.

Strava
Bez stravy a možnosti vaření!!! Paní domácí nám dokonce z pokoje sebrala el.vařič a vrátila ho až poslední den(jako ve škole).

Služby hotelu
Jen pravidelný úklid,jinak bez služeb.

Pláž
Malá pláž se nedá používat,k velké pláži si projdete městem cca 20 min.Je čistá a slunečníků dostatak.Občerstvení za přijatelné ceny,s příjemnou obsluhou.

Penzion Čtyři růže, Lozenec, Bulharsko Anonym 2012-08-22 2.6 1 10 Penzion Čtyři růže

16.08.2012 - Anonym - Přečteno: 326× - Datum pobytu: 1.8. - 11.8.2012

 • Celkem: 7,8
 • 7,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 7 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Celkovo bola dovolenka perfektná, až na to, že penzión nemá klímu a keďže sme mali izbu na štvrtom poschodí (priamo pod strechou) v noci tam boli neznesiteľné horúčavy. Penzión bol blízko malej (mestskej) pláže, no tam sme nechodili, pretože jeden slnečník stál 7 levy a my sme mali na veľkej pláži slnečníky zdarma (cez cestovky). Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Penzión nemá klímu a keďže sme mali izbu na štvrtom poschodí (priamo pod strechou) v noci tam boli neznesiteľné horúčavy. Penziónik bol čistý, no nepáčilo sa mi, že každý deň o 10.00 chodila pani upratovať izby, pričom by stačilo upratať aj neskôr, po tom, čo ľudia odídu na pláž. Žiaden romantický výhľad nečakajte, pretože uvidíte len na susedovu rozbitú chatrču, alebo na cestu, čo nám však vôbec neprekážalo, pretože aj tak sme väčšinu času trávili vonku. Na izbe sme mali čistú kúpeľňu (obrovskú) a každá osoba dostala jednu osušku a jeden ručník, ktorý nám pani raz aj vymenila. Naši známi na prvom poschodí mali aj izbu aj kúpeľňu menšiu, no nebola strašne malá.

Strava
Stravovali sme sa po okolitých reštauráciách. Po tom, čo sme pochopili, že miestny nehovoria ani anglicky, ani česky ani žiadnym inym cudzím jazykom (len v niektorých reštauráciách, aj to len veľmi málo) tak sme prišli k ďalšiemu problému a to - azbuka. Našťastie, vo väčšine reštaurácii mali aj české alebo anglické menu. Ceny boli primerané, porcie veľké, celkovo bolo stravovanie fajn.

Služby hotelu
Služby hotel nesposkytoval takmer žiadne. Vypranie uterákov a žehlička so žehliacim pultom na druhom poschodí. No s tým treba počítať, predsa len je to penzión a nie hotel.

Pláž
Pláž bola piesočnatá. Malá mestská pláž (cca 200 m od hotela) bola špinavá len od rias, inak pohoda, no strašne veľa ľudí na maličkom priestranstve a voda bola už pri kraji hlbšia. Na veľkej pláži (cca 800 m) sa riasy upratali len raz za tých 10 dní čo sme boli. Vlny boli v prvý a posledný deň obrovské, plavčíci nepúšťali ľudí do hlbšej vody. V dňoch, kedy neboli vlny bola zasa voda plná rias, no my sme si našli kraj pláže, kde nebolo až toľko vĺn.

Penzion Čtyři růže, Lozenec, Bulharsko Anonym 2012-08-16 7.8 1 10 Penzion Čtyři růže

12.08.2012 - Anonym - Přečteno: 420× - Datum pobytu: 5.8. - 12.8.2012

 • Celkem: 2,8
 • 4,5 Ubytování
 • 1 Strava
 • 2 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Dnes jsme se vrátili ze své první dovolené bez dětí. Dovolenou jsme vybírali velmi narychlo, ještě 5 dní před odletem jsme si nebyli jisti, zda vůbec na dovolenou ještě v létě odjedeme. Naše pocity z dovolené jsou opravdu rozporuplné. Na jedné straně zklamání a úleva, že jsme již doma, na straně druhé některé velmi milé vzpomínky a spokojenost. Proto zkusím popsat dojmy především jako slabé a silné stránky. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nevýhodou je přeci jen větší vzdálenost od pláže (kolem 500 m, spíše více). Nepočítám malou pláž, ta je sice blíž, ale přišla nám opravdu malá. Výhled do neutěšeného dvorku mě po příjezdu málem zabil.

Ovšem paní domácí a její rodina jsou nesmírně milí a ochotní lidé. Příjemní, úslužní, vstřícní. Pokoje skutečně čisté a v čistotě udržované i během pobytu! Jim patří opravdu veliký dík.

Strava
No - tady jsou jen slabé stránky. Vybrali jsme si dovolenou "bez stravy". Rádi střídáme restaurace a nechceme se vázat. Bohužel jsme buď dostali tzv. "druhé" bez přílohy a s tou na nás zapomněli (konkrétně hotel Janevi, kde mi pak slečna servírka chtěla přihřát ztvrdlá játra) nebo donesli přílohu a ke studeným hranolkám po půl hodině přibyl špíz - ale trochu zasmrádlý. Na fast food budu dlouho také vzpomínat - pokaždé když uslyším Degan a Hydrasec (nebo Hydrasept?). Den na pokoji v křečích a s nepříjemnými projevy střevní a žaludeční nepřízně. Možná bych jim také doporučila naučit se pár základních slov v angličtině. S česko-bulharštinou jsme si při objednávání nevystačili. Krmili jsme se tedy převážně suchary a jediný světlý gurmánský zážitek byla ryba podávaná na fakultativním výletě lodí s piknikem.

Služby hotelu
Služby hotelů do jisté míry souvisí s ubytováním a stravováním, proto zde uvedu spíše služby cestovní kanceláře. Poprvé jsme byli jejími klienty a musím uznat, že tak vynikající organizaci jsme dosud nezaznamenali. Ochota delegáta, všechno do puntíku připravené, nic nebylo ponecháno náhodě. V tomto ohledu klobouk dolů a za nás mohu říci, že se jim rádi opět svěříme. Děkujeme.

Pláž
Byli jsme dříve zvyklí na pláže upravenější a snad i čistější. První rozčarování zmizelo po jednom dni. Voda čistá, teplá, sice plná řas, nicméně to není na závadu. A slunečníky zdarma pro klienty ck samozřejmostí. Jen kdybychom bydleli blíže, což ale nebyla vina cestovky, ale okolností, pro něž jsme se rozhodovali až na poslední chvíli.

Penzion Čtyři růže, Lozenec, Bulharsko Anonym 2012-08-12 2.8 1 10 Penzion Čtyři růže

02.09.2011 - Milan Šeděnka - Přečteno: 811× - Datum pobytu: 20.8. - 31.8.2011

 • Celkem: ?

Úvodní shrnutí
Penzion se nachází v klidné části letoviska a je vzdálen cca 250 m od centra městečka, cca 450 m od velké písečné pláže. Do Primorska autobusem za 2 leva a Sozopol za 6 leva. Majitelka penzionu byla příjemná a ochotná. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), varnou konvicí, chladničkou, dva hrníčky a dvě sklenice. Každý den provádí paní domácí úklid a doplnění toalet. papíru. Dvakrát za celý pobyt (12 dní) výměna lůžkovin a ručníků.

Strava
Stravovali jsme se sami. V okolí penziónu dostatek restaurací za příznivé ceny (4 - 10 leva za jídlo).Celkem slušný výběr různorodých jídel. Některé mají jídelní lístek v češtině (jinak v bulharštině - azbuka)

Služby hotelu
TV/SAT, Wi-Fi (zdarma)

Pláž
Pláž je písečná, prostorná,nepřeplněná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 450 m od penzionu. Druhá menší - neudržovaná. Slunečníky zdarma, 5 leva lehátko a den

Celkový dojem
Celkově jsem byl s pobytem spokojen. Za málo peněz celkem dost muziky

Penzion Čtyři růže, Lozenec, Bulharsko Milan Šeděnka 2011-09-02 Penzion Čtyři Růže

1

Oblast a mapa: Lozenec, Bulharsko

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Chyby v souřadicích hotelu nám můžete nahlásit.

Diskuze

Tento hotel zatím nemá žádný komentář.

Přidat komentář

Přidat komentář

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800